Forum Index > Sport > Fotbal > Arsenal London ™ Fans

#0 by AnVeRsTeR (N5 Blood ♛) (0 mesaje) at 2006-06-25 17:34:03 (1043 săptămâni în urmă) - [Link]Top







>>>

Tribute to our greatest managers :bow:
ÎnchideЗакрыть


Editat de către AnVeRsTeR la 2020-07-03 16:23:02




Mesaj util ?   Da   296 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3798 3799 3800 3801 3802 3803 3804 3805 3806 3807 3808 3809 3810 3811 3812 3813 3814 3815 3816 ... 7156 7157 7158 7159 7160 7161 7162 7163 7164 7165
<< Precedenta      Următoarea >>

#95151 by terhen (Power User) (0 mesaje) at 2012-02-13 15:47:47 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Смотрел сейчас обзор Лилль- Бордо ! У Лилля вратарь хуже ****** я даже бы лучше держал. КАк такие люди в футбол продвигаются ....


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95152 by AnVeRsTeR (N5 Blood ♛) (0 mesaje) at 2012-02-13 15:53:18 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top

ce n-ar face ei in aceasta imagine, Na$ri ii rupe, is sigur... omu nu pierde timpul, s-o antrenat de pe banca :troll:


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#95153 by Arsenal_O (User) (0 mesaje) at 2012-02-13 15:58:51 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95152 AnVeRsTeR, "... ce n-ar face ei in aceasta imagin ..." - îi scriu sms-uri de dragoste lui balotelli :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95154 by AndPro89 (Sh*tHappensWhenYouPartyNaked) (0 mesaje) at 2012-02-13 16:34:12 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Венгер: «Тьерри стал бы великим игроком и без меня»
Арсен Венгер рассказал об особых отношениях с Анри, и заявил, что Тьерри добился бы успеха и без его помощи.

«Он достиг всего бы и без меня», - сказал босс.

«Думаю, у таких великих игроков есть одно общее качество – они всегда могут преподнести сюрприз своим выступлением. У них огромная мотивация, и они никогда не чувствуют себя удовлетворенными».

«Но у каждого своя история. Что касается Тьерри, то я начал работать с ним еще в «Монако», когда ему было 17 лет».

«Затем я привел его в «Арсенал», откуда он отправился в «Барселону». Теперь он снова с нами, так что у этой истории три главы».

«Я думаю, мы с ним пережили особое время, так как достаточно редко случается так, что за карьеру вам встречается трижды один и тот же игрок».

«Прежде всего я надеюсь, что в среду все мои игроки выйдут на поле с позитивным настроем. Для нас ключевым моментом является концентрация, ведь это важнейшая игра. Будем надеяться, этот матч даст нам позитивные эмоции».

«Я должен сказать, что Тьерри делает просто фантастическую работу как на поле, так и в раздевалке. Он придал нашей команде важный импульс в матчах против «Сандерленда» и «Лидса», так что я надеюсь, что мы продолжим выступать в том же духе».

«Тьерри умен и пользуется уважением игроков. Он уже всего здесь добился, так что все слушают его советы. Помогает даже его отношение к работе. Если вы достигните того, что он достиг, то вас будут слушать».

«Он всегда позитивен, и это вселило уверенность в команду в тот момент, когда мы переживали кризис, проиграв три матча. Когда команда молода, ее уверенность может быстро исчезнуть. Так что он лишь пытался поддержать боевой дух в команде».

«Сложно сказать, приедет ли он сюда еще. Сначала я вообще думал, что он сюда не вернется, и все началось с его просьбы разрешить поддерживать здесь форму. Тогда я понял, что все его лучшие качества при нем, особенно желание побеждать. Думаю, ему понравился этот период в нашей команде».
ÎnchideЗакрыть

Baieti , am creat un sondaj pentru a afla cam din ce an suntem fani a echipei
Va rog sa intrati
AICI pentru a vota !!!



Mesaj util ?   Da   2 puncte
#95155 by Lartimus (doc) (0 mesaje) at 2012-02-13 17:09:15 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
http://www.flickr.com/photos/27453474@N02/6868611185/in/photostream/ omu' ista always rupe :lol:


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#95156 by AndPro89 (Sh*tHappensWhenYouPartyNaked) (0 mesaje) at 2012-02-13 17:18:15 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Батя !!!!!
ÎnchideЗакрыть



Mesaj util ?   Da   3 puncte
#95157 by EstChannel Club de sah si dame (El Unico) (0 mesaje) at 2012-02-13 17:26:38 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Henry
ÎnchideЗакрыть

))


Mesaj util ?   Da   4 puncte
#95158 by AndPro89 (Sh*tHappensWhenYouPartyNaked) (0 mesaje) at 2012-02-13 17:29:06 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ComixZone. Тайна сэра Алекса
r
ÎnchideЗакрыть



Mesaj util ?   Da   1 puncte
#95159 by grinke (true gøøner) (0 mesaje) at 2012-02-13 20:01:56 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95158 AndPro89, "... ComixZone. Тайна сэра Алекса ..." - weird shit


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#95160 by Arsenal_O (User) (0 mesaje) at 2012-02-13 20:20:51 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.
#95161 by marius55555 (Arsenaloholic) (0 mesaje) at 2012-02-13 20:21:13 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Wolves sack manager Mick McCarthy\
pacat :(  Imi place acest antrenor cu mult pozitiv in suflet..
N-o sa uit niciodata giful cela cu dinsul "Unbeaten? Not this time" :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95162 by AnVeRsTeR (N5 Blood ♛) (0 mesaje) at 2012-02-13 20:21:44 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95160 Arsenal_O, another weird shit...))

#95160 Arsenal_O, "... :likeaboss: ..." - ei, deamu ai editat...) nu-i cinstit :D



#95161 marius55555, "... Wolves sack manager Mick McCarthy ..." - xerova...

#95161 marius55555, "... N-o sa uit niciodata giful cela cu dinsul "Unbeaten? Not this time" ..." - eu uitasem in genere cum arata gifu si amu am gugluit...


http://i41.tinypic.com/s2d2kp.gif

epic :rofl:


Mesaj util ?   Da   3 puncte
#95163 by Arsenal_O (User) (0 mesaje) at 2012-02-13 22:12:35 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95160 Arsenal_O, "... Cenzurat ..." - tak i pomer mitritch

gibbs e fit pt meciul de miercuri?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95164 by radu990 (Knight of TMD) (0 mesaje) at 2012-02-13 22:18:37 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95163 Arsenal_O, "... tak i pomer mitritch ..." - a fost sters video-ul de pe youtube :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95165 by Arsenal_O (User) (0 mesaje) at 2012-02-13 22:23:45 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95164 radu990, "... tak i pomer mitritch ..." - a fost sters video-ul de pe youtube ..." - а на следующий день решил митрич поженится http://www.youtube.com/watch?v=bBcSeei53ks :troll:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95166 by Tagero (Arsenalised) (0 mesaje) at 2012-02-13 22:35:27 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95147 AnVeRsTeR, "... da nu nax... asta pe mult credca... ..." - da inca pe eurosport lasarele selea scriua ''nemets zaputalsea v svoih nogah iza cevo zabili gol'' :slap:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95167 by Lartimus (doc) (0 mesaje) at 2012-02-13 22:39:01 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95163 Arsenal_O, "... gibbs e fit pt meciul de miercuri? ..." - probabil da.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95168 by Garrykk (Arsenal smile | Англорик) (0 mesaje) at 2012-02-13 23:14:56 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
text ascunsскрытый текст
ÎnchideЗакрыть




Mesaj util ?   Da   9 puncte
#95169 by DiplomaTMuzician (Lord DiplomaT) (0 mesaje) at 2012-02-14 00:00:44 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top


hu is vis? :megustamucho:


Mesaj util ?   Da   4 puncte
#95170 by grinke (true gøøner) (0 mesaje) at 2012-02-14 00:04:46 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95169 DiplomaT, "... hu is vis?  ..." - easy... Theo :rlaxed:
:troll:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#95171 by octava25 (User) (0 mesaje) at 2012-02-14 00:09:16 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Noroc,
a cumparat cineva ceva de pe arsenalstore?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95172 by marius55555 (Arsenaloholic) (0 mesaje) at 2012-02-14 00:09:21 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
As vrea sa vad squadul pe miercuri cam asa:  Szczesny, Sagna, Koscielny, Vermaelen, Coquelin, Song, Arteta, Ramsey, Walcott, Van Persie, Oxlade-Chamberlain.
Totusi Gibbs de mult n-a jucat si e riscant de pus..



Vom pleca la Champions, deoarece la localul precedent au aparut nishte probleme despre care mai apoi va voi povesti..

o sa-l rog pe grinke sa broneze..


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#95173 by grinke (true gøøner) (0 mesaje) at 2012-02-14 00:12:52 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95172 marius55555, "... o sa-l rog pe grinke sa broneze.. ..." - zdelaem.. da care masa cea de linga intrare ori cea de linga vintiliatzie? :D sh sa-i spun ca vom fi vreo 20 oameni?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95174 by marius55555 (Arsenaloholic) (0 mesaje) at 2012-02-14 00:15:15 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95173 grinke, "... da care masa cea de linga intrare ori cea de linga vintiliatzie? ..." - prosta o sa-i spui ca vrei sa bronezi pentru 22 persoane si ei o sa vada unde se poate.. chiar si la al 2-a etaj al barului s-ar putea, glavna sa le zici ca pentru 22 persoane.. si le lasi ceva zalog


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#95175 by AnVeRsTeR (N5 Blood ♛) (0 mesaje) at 2012-02-14 00:15:17 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95172 marius55555, "... Coquelin ..." - la fel la el m-am gindit :D


Mesaj util ?   Da   1 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3798 3799 3800 3801 3802 3803 3804 3805 3806 3807 3808 3809 3810 3811 3812 3813 3814 3815 3816 ... 7156 7157 7158 7159 7160 7161 7162 7163 7164 7165
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Arsenal London ™ Fans


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.