Forum Index > Sport > Fotbal > Arsenal London ™ Fans

#0 by AnVeRsTeR (N5 Blood ♛) (0 mesaje) at 2006-06-25 17:34:03 (1043 săptămâni în urmă) - [Link]Top







>>>

Tribute to our greatest managers :bow:
ÎnchideЗакрыть


Editat de către AnVeRsTeR la 2020-07-03 16:23:02




Mesaj util ?   Da   296 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3792 3793 3794 3795 3796 3797 3798 3799 3800 3801 3802 3803 3804 3805 3806 3807 3808 3809 3810 ... 7156 7157 7158 7159 7160 7161 7162 7163 7164 7165
<< Precedenta      Următoarea >>

#95001 by AndPro89 (Sh*tHappensWhenYouPartyNaked) (0 mesaje) at 2012-02-12 18:08:50 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
как же тебя будет не хватать опять...
ÎnchideЗакрыть



Mesaj util ?   Da   6 puncte
#95002 by Numai_1 (User) (0 mesaje) at 2012-02-12 18:09:14 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95000 AnVeRsTeR, "... un suc dar ..." - Eu am sa tin minte pan miercuri )))


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#95003 by grinke (true gøøner) (0 mesaje) at 2012-02-12 18:11:48 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
offtop: shi Marius, azi Chicago - Boston la 10:30? :megustamucho:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95004 by AnVeRsTeR (N5 Blood ♛) (0 mesaje) at 2012-02-12 18:12:43 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
azi Gervinho ridica cupa la 21:00 :hmm:


Mesaj util ?   Da   3 puncte
#95005 by marius55555 (Arsenaloholic) (0 mesaje) at 2012-02-12 18:13:12 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95003 grinke, "... shi Marius, azi Chicago - Boston la 10:30? ..." - aha.. C'mon Boston :megustamucho:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95006 by AndPro89 (Sh*tHappensWhenYouPartyNaked) (0 mesaje) at 2012-02-12 18:17:08 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Арсенал готов отправить Анри обратно в Нью Йорк :D
ÎnchideЗакрыть



Mesaj util ?   Da   14 puncte
#95007 by AnVeRsTeR (N5 Blood ♛) (0 mesaje) at 2012-02-12 18:18:12 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95006 AndPro89, :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95008 by grinke (true gøøner) (0 mesaje) at 2012-02-12 18:30:37 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95005 marius55555, "... aha.. C'mon Boston  ..." - Rose is gonna rape u  :fuckthatbitch:

un semn mistic?
ÎnchideЗакрыть
  :ohgod:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95009 by marius55555 (Arsenaloholic) (0 mesaje) at 2012-02-12 19:06:06 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
1.marius55555
2.newmoldo
3.oolehc
4.AnVeRsTeR
5.grinke
6.GLoRious
7.Gicu
8.Jardan
9.tudordumbrava
10.Radu Marian (ciuvakul care publicase articolul cela despre Henry pe Vox Publika)
11.
12.
13.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95010 by Numai_1 (User) (0 mesaje) at 2012-02-12 19:11:34 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#0 Refresh, au aparut Reguli de purtare a discuţiilor în ramura "Sport" !


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#95011 by Tagero (Arsenalised) (0 mesaje) at 2012-02-12 19:15:44 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95010 Numai_1, "... #0 Refresh, au aparut Reguli de purtare a discuţiilor în ramura "Sport" ! ..." - daa desigur de ce nu :ilied:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95012 by AnVeRsTeR (N5 Blood ♛) (0 mesaje) at 2012-02-12 19:25:37 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95010 Numai_1, "... au aparut ..." - "(182 săptămâni în urmă)" ))

http://highbury-house.com/2012/02/12/alisher-usmanov-finally-in-at-arsenal
http://www.goal.com/en-gb/news/3274/ligue-1/2012/02/12/2901485/montpellier-slap-134m-price-tag-on-arsenal-target-olivier-giroud-


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95013 by oolehc (Uploader) (0 mesaje) at 2012-02-12 19:39:42 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.
#95014 by AndPro89 (Sh*tHappensWhenYouPartyNaked) (0 mesaje) at 2012-02-12 19:54:04 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Reguli de purtare a discuţiilor în ramura "Sport"
oolehc : reguli ?? :derp:  nu ..., n-am auzit  :pokerface:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95015 by AnVeRsTeR (N5 Blood ♛) (0 mesaje) at 2012-02-12 19:57:25 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95013 oolehc, lasă că tăt normal... ai vazut ca 180 si ceva saptamani au stat acolo ? Asa si o sa stee mai departe :D Nu trebu' si la noi pe topic protestatari, lasa sa fie curat :)

just talkin' about Arsenal & gooners... nothing more...))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95016 by Lartimus (doc) (0 mesaje) at 2012-02-12 20:00:29 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95015 AnVeRsTeR, "... just talkin' about Arsenal & gooners ..." - ))

Da, la noi e curatel topicul, nu vad ca sa injuram pe altii. Dar regulile care au intrat in vigoare sunt o prostie mare. Nu sunt pe departe deacord cu ele. Cate odata iti mai iese vreun cuvint urit despre acel jucator,despre acea echipa, asta si e caracteristic unui fan.


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#95017 by marius55555 (Arsenaloholic) (0 mesaje) at 2012-02-12 20:03:07 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
1.marius55555
2.newmoldo
3.oolehc
4.AnVeRsTeR
5.grinke
6.GLoRious
7.Gicu
8.Jardan
9.tudordumbrava
10.Radu Marian (ciuvakul care publicase articolul cela despre Henry pe Vox Publika) [posibil +1]
11.samocostea
12.pikas
13.
14.
15.



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95018 by AndPro89 (Sh*tHappensWhenYouPartyNaked) (0 mesaje) at 2012-02-12 20:05:17 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95016 Lartimus, "... Cate odata iti mai iese vreun cuvint urit despre acel jucator,despre acea echipa ..." -
sub spoiler toate maturile mai ales.. :D
...mai ales cele legate de gaini
ÎnchideЗакрыть



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95019 by SideSwipe (Proud to Be Gunner) (0 mesaje) at 2012-02-12 20:09:14 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95005 marius55555, "... C'mon Boston ..." - Derrick will smash yall :)


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#95020 by AnVeRsTeR (N5 Blood ♛) (0 mesaje) at 2012-02-12 20:25:24 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Arsene Wenger: “We will see next season (if we can bring Henry back), but maybe he might want to stop at some stage as well!”

wish to be a transfer...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95021 by AndPro89 (Sh*tHappensWhenYouPartyNaked) (0 mesaje) at 2012-02-12 20:39:13 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Baieti , am creat un sondaj pentru a afla cam din ce an suntem fani a echipei
Va rog sa intrati
AICI pentru a vota !!!

Editat de către AndPro89 la 2012-02-12 21:07:05




Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95022 by Andi_7 (Power User) (0 mesaje) at 2012-02-12 20:58:38 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95021 AndPro89, 2010,молодой еще:)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95023 by marius55555 (Arsenaloholic) (0 mesaje) at 2012-02-12 21:00:43 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Ce kipish se face pe celelalte topciuri referitor la regula asta.. vad ca numai noua ni-i pofeg daca fa fi ea aprobata sau nu.. :lol:


Mesaj util ?   Da   3 puncte
#95024 by Tagero (Arsenalised) (0 mesaje) at 2012-02-12 21:02:13 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#235 Morph, "... pe ce loc se afla Arsenalul in campionatul Angliei? ..." -

#236 akiro, "... #235 Morph, 17 :haha: ..." -

#237 newmoldo, "... #235 akiro,Arsenal Poliubomu 4-ever :upyours: ..." -

#238 DIMEX, "... #237 newmoldo, :sarcastichand: ..." -

#239 Morph, "... #237+1 Arsenal 4-ever :upyours: ..." -

#240 Walker, "... #237 newmoldo, +2 :wink: ..." -

#241 akiro, "... #240 Walker, -1000 :-P :lol: ..." -

#242 veaceslavic, "... #241 akiro, +1000 :D ..." -


#243 newmoldo, "... veaceslavic, ai shters-o in topicu milanului :shoot: :D

Aresnal rulzzz :beach: ..." -

iaka vremena sh poh de spoiler :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   8 puncte
#95025 by Numai_1 (User) (0 mesaje) at 2012-02-12 21:04:23 (749 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95024 Tagero, ni-i dor de Walker (


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3792 3793 3794 3795 3796 3797 3798 3799 3800 3801 3802 3803 3804 3805 3806 3807 3808 3809 3810 ... 7156 7157 7158 7159 7160 7161 7162 7163 7164 7165
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Arsenal London ™ Fans


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.