Forum Index > Sport > Fotbal > Arsenal London ™ Fans

#0 by AnVeRsTeR (N5 Blood ♛) (0 mesaje) at 2006-06-25 17:34:03 (1043 săptămâni în urmă) - [Link]Top







>>>

Tribute to our greatest managers :bow:
ÎnchideЗакрыть


Editat de către AnVeRsTeR la 2020-07-03 16:23:02




Mesaj util ?   Da   296 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3811 3812 3813 3814 3815 3816 3817 3818 3819 3820 3821 3822 3823 3824 3825 3826 3827 3828 3829 ... 7156 7157 7158 7159 7160 7161 7162 7163 7164 7165
<< Precedenta      Următoarea >>

#95476 by pikas (User) (0 mesaje) at 2012-02-18 17:05:08 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Ryo a dat goolll.. nice))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95477 by marius55555 (Arsenaloholic) (0 mesaje) at 2012-02-18 17:05:45 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:mml: 



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95478 by grinke (true gøøner) (0 mesaje) at 2012-02-18 17:08:06 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95475 AnVeRsTeR, "... Ryo goooooooooooool !

rebiata asta-i epic ! ..." - aa seo ma pun s ma uit meciu, rau k n-am vast golul in live :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95479 by AnVeRsTeR (N5 Blood ♛) (0 mesaje) at 2012-02-18 17:23:46 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95478 grinke, "... aa seo ma pun s ma uit meciu, rau k n-am vast golul in live ..." - foarte frumos golu', iaka:



in minuta 2 sau 3 o batut :D Nu degeaba dupa meciul trecut spunea ca "next time I will score" :D

Editat de către AnVeRsTeR la 2012-02-18 17:56:29




Mesaj util ?   Da   3 puncte
#95480 by Arsenal_O (User) (0 mesaje) at 2012-02-18 20:16:45 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Cum Borea, Cum? posesia 74% la 26% și pierdem...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95481 by dxdiag (Arsenal Fan) (0 mesaje) at 2012-02-18 20:45:09 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
o joaca mai deplorabila nu am mai vazut la arsenal....mortzi la puterea -10


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95482 by AnswerX (Power User) (0 mesaje) at 2012-02-18 20:54:04 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
goooooooooooooooooooooooooooool 2-0. Deam daca piedem ap sa pierdem la scor, 1-0 kakta ne salidna :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#95483 by Andi_7 (Power User) (0 mesaje) at 2012-02-18 20:55:25 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top

2-0
ps:este ș retur?:troll:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95484 by -schwarz- (Today is yesterday's tomorrow) (0 mesaje) at 2012-02-18 21:09:13 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.
#95485 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2012-02-18 21:09:59 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95483 Andi_7, ps:este ș retur? -nu


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95486 by -schwarz- (Today is yesterday's tomorrow) (0 mesaje) at 2012-02-18 21:11:05 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.
#95487 by aurel92 (Gunner Till I Die) (0 mesaje) at 2012-02-18 21:12:04 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95484 schwarzys, fa la vale cu postarile tale aiurea, nu faci decit sa infurii o multime de persoane cu nervii la pamint


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#95488 by octava25 (User) (0 mesaje) at 2012-02-18 21:16:34 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95484 schwarzys, ieti în mîini și pleacă de pe forumu ista


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95489 by terhen (Power User) (0 mesaje) at 2012-02-18 21:17:50 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Срочно нужны перемены! Нужно тактику поменять и Шамаху больше шансов предоставлять !


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95490 by aurel92 (Gunner Till I Die) (0 mesaje) at 2012-02-18 21:24:13 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95489 terhen, "... и Шамаху больше шансов предоставлять ! ..." - really chamakh? e 0... si-a avut sansele... vela bate goluri pentru zaragoza, si deja nu mai vrea sa vina inapoi, ryo nu a jucat nici un meci sezonul acesta si a marcat pentru bolton... iar noi stam cu chamakh pe banca...

azi trebuiau sa intre arsavin, aveam nevoie de gol, cit de prost nu ar juca la moment, cind pierzi 1-0 nu il bagi pe rosicky si walcott care e un jucator de viteza, de contraatac, el are nevoie de spatiu...

si sa schimbe naxui stufful medical ca o sa raminem in general fara jucatori de introdus in primul 11


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95491 by Tagero (Arsenalised) (0 mesaje) at 2012-02-18 21:26:36 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
de coquelin mii jale ( ambitios patanu sh iak trauma


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95492 by -schwarz- (Today is yesterday's tomorrow) (0 mesaje) at 2012-02-18 21:33:50 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.
#95493 by Numai_1 (User) (0 mesaje) at 2012-02-18 21:37:36 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95492 schwarzys, "... ce te agiti ca pepsi ..." -:subscaun:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95494 by Donici1989 (Never Let Me Go...) (0 mesaje) at 2012-02-18 21:38:49 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
p/u ce au fost introduse Reguli de purtare a discuţiilor în ramura "Sport" daca nimeni nu urmareste respectarea lor?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95495 by Tagero (Arsenalised) (0 mesaje) at 2012-02-18 21:44:51 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95494 Donici1989, pentru ca доктора на больных не обижаются


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#95496 by terhen (Power User) (0 mesaje) at 2012-02-18 21:56:25 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95490 aurel92, Его просто нужно по больше выпускать и тогда он заиграет. Нам вот такой напа нужен сейчас который второй этаж будет выйгрывать. Надо ему больше времени давать


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95497 by AnVeRsTeR (N5 Blood ♛) (0 mesaje) at 2012-02-18 21:58:26 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.
#95498 by grinke (true gøøner) (0 mesaje) at 2012-02-18 22:09:33 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
unicul lucru pozitiv astazi e ca l-am spalat pe Diplomat :troll:


Mesaj util ?   Da   5 puncte
#95499 by samocostea Club de sah si dame (Power User) (0 mesaje) at 2012-02-18 22:10:39 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#95498 grinke, "... unicul lucru pozitiv astazi e ca l-am spalat pe Diplomat ..." - zaciot!!!
skaaaa iaca di shi nu am venit ? :derpwhy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95500 by AnVeRsTeR (N5 Blood ♛) (0 mesaje) at 2012-02-18 22:13:15 (748 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Arsenal till I die !



Mesaj util ?   Da   11 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3811 3812 3813 3814 3815 3816 3817 3818 3819 3820 3821 3822 3823 3824 3825 3826 3827 3828 3829 ... 7156 7157 7158 7159 7160 7161 7162 7163 7164 7165
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Arsenal London ™ Fans


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.