Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3791 3792 3793 3794 3795 3796 3797 3798 3799 3800 3801 3802 3803 3804 3805 3806 3807 3808 3809 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#94976 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:09:36 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#94974 radu990, dimineata mai bine, thanks


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94977 by MiniclipTMD (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:09:51 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#94973 felax, "... da da principalu singur bebe s creada in ast ..." -messi nici nu pute pe linga Bebutz a nostru xd)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94978 by Jobs (User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:10:01 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#94974 radu990, "... meciul + post match ..." - parerea mea ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94979 by rooney_md (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:10:41 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
bai vrau ca de gea mai repede sa ajunga pe OT da nii jali di lindegard


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94980 by MiniclipTMD (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:11:27 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#94979 rooney_md, "... lindegard ..." - Lindegaard are viitor mare la noi
p.s:kuschak cu mult mai slab ca Lindegaard


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94981 by radu990 (Knight of TMD) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:12:04 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#94976 LilVanO, "... dimineata mai bine, thanks ..." -

#94978 Jobs, "... parerea mea ... ..." - ok , deja pre match + prima repriza am , vad deja cum apare repriza 2 + post match , cel mai probabil pe dimineata ramane de incarcat, dak se primeste mai repede incarc pe TMD indata


Mesaj util ?   Da   3 puncte
#94982 by felax (In Man Utd we trust<3) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:12:12 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#94977 MiniclipTMD, oameni sa fim ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94983 by rooney_md (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:12:18 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#94933 MiniclipTMD, viitor are da nu pre cred


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94984 by Jobs (User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:13:03 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#94981 radu990, thx ..... ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94985 by MiniclipTMD (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:13:30 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#94982 felax, "... oameni sa fim ..." - diavoli rosii ai vrut sa zici :devil:

#94983 rooney_md, "... viitor are da nu pre cred ..." - eu cred in el


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94986 by felax (In Man Utd we trust<3) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:14:18 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#94985 MiniclipTMD, "... diavoli rosii ai vrut sa zici ..." - tfiu ple sota az nu pre gindesk normal ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94987 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:16:05 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top



Mesaj util ?   Da   2 puncte
#94988 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:16:43 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ohooo ce gol psc........


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94989 by bonnie (User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:17:05 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
pptz ce gol...frumos...


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#94990 by Jobs (User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:17:09 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
epati shi gol

.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94991 by TataCelTare (Δ Ƶ Ŧ Σ ℜ ∅ Ŧ ℋ) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:17:25 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#94987 okinkasashka, wow,ce frumos


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94992 by rooney_md (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:17:25 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top

Jobs wrote:

epati shi gol

.


strica veceru lu garry


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94993 by Dennnny (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:17:52 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
rafael joaca slab ultimul timp nu cred ca va juca in finala CL


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94994 by MiniclipTMD (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:18:29 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
plea stricam statistica....


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94995 by rooney_md (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:18:45 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top

MiniclipTMD wrote:

plea stricam statistica....


obertan vaashe mort


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94996 by Jobs (User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:18:57 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#94992 rooney_md, nu importa ca cistiga United sau pierde ..principalu ca joaca vechii camarazi ... + vreo citiva țuhali :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94997 by rooney_md (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:20:08 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top

Jobs wrote:

#94992 rooney_md, nu importa ca cistiga United sau pierde ..principalu ca joaca vechii camarazi ... + vreo citiva țuhali :D


stricam statistica


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94998 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:20:30 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#94993 Dennnny, in ce meci a jucat ultima oara ? )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#94999 by Dennnny (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:21:29 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#94951 LilVanO, in ultima tura PL prima repriza


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#95000 by rooney_md (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-24 23:21:42 (786 săptămâni în urmă) - [Link]Top
iara gol?;;;;;;;;;;;;;;;;

poate aista tinar e locu lu neville in istoria MU.adik nu e locu da se asaza alatruri:D

mda...nu vrauuu//////


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3791 3792 3793 3794 3795 3796 3797 3798 3799 3800 3801 3802 3803 3804 3805 3806 3807 3808 3809 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.