Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3702 3703 3704 3705 3706 3707 3708 3709 3710 3711 3712 3713 3714 3715 3716 3717 3718 3719 3720 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#92751 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-12 14:17:07 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92749 Neuro88, :submasa: pentru locul 5 e king desigur, asta nisi nu se discuta :sarcastic:
macar imi pare ghine ca mai glumit pe sama voastra oleaka


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92752 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-12 15:15:18 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92749 Neuro88, "... " There is only one king and his name is Kenny Daglish" King Kenny!!! ..." - problema ca "there" se are in vedere ca la voi, la L'pool, dar in the world, mai are mult pina la nenea Alex :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92753 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-12 15:33:53 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
nice avataru meu? :D :love: :P :P


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92754 by Lunatic (Kreatiff) (0 mesaje) at 2011-05-12 15:35:51 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92749 Neuro88, "... There is only one king and his name is Kenny Daglish" King Kenny!!! ..." - if Kenny is the king, SAF is GOD.


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92755 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-12 15:38:38 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92753 Man_United1878, tu lai fc ?? :good:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92756 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-12 15:41:50 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92753 Man_United1878, frumușăl ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92757 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-12 15:43:40 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ia prikalitiva oliaca:sarcastic:



Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92758 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-12 15:50:19 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92755 ShytteR11, nu,.. avatare la comanda :D:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92759 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-12 15:58:24 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
http://www.manutd8.com/music/gloryglory.mp3
GGMU - imnul!!!!


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92760 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-12 16:06:34 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92759 ShytteR11, :love:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92761 by SAFDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-12 16:22:06 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
eaca hull lo luat pe inca unu: http://www.goal.com/en-us/people/england/37111/joe-dudgeon


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92762 by scaun (User) (0 mesaje) at 2011-05-12 17:05:08 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Hy la toti eu asa de fericit eram si sunt ca am obtinut victoria contra la Chelsea si ca avem victoria la EPL in buzunar...uraaaaa!!!!


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#92763 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-12 17:39:01 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
twitter: WayneRooney
Call of duty. Black ops. Is getting played now. I love my x box


)))


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92764 by Spiritt (I Love Manchester United) (0 mesaje) at 2011-05-12 18:13:54 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92761 SAF, "... eaca hull lo luat pe inca unu: http://www.goal.com/en-us/people/england/37111/joe-dudgeon ..." - http://fapl.ru/posts/12508/

îmi părea că va fi viitorul lui United.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92765 by Baicului (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-12 18:26:03 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
nare nis o tema cu topicu da TANIUSHA rupi



Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92766 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-12 18:33:45 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92765 Baicului, :happy2: ..... tăt normal


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92767 by SAFDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-12 19:01:31 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92764 Spiritt, "... îmi părea că va fi viitorul lui United ..." - asha credeam shi eu ..super jukator :)
p.s. da tu shi we nu lucrezi miine :sarcastic:

#92749 Neuro88, "... Kenny Daglish ..." - we King  este doar cantona shi nimeni altu ..da tu ai plecat cu kikashiosu shela de kent kum il mai numits xD

few chironda ian cautatsi alt user :sarcastic:

"Манчестер Юнайтед" практически выиграл борьбу у "Арсенала" и "Баварии" за молодого защитника "Ланса" Рафаэля Варане. (Metro)


"Эвертон" хочет арендовать нападающего "Манчестер Юнайтед" Данни Уэлбека. (The Sun)


Barcelona star Sergio Busquets could miss the Champions League final after being charged by UEFA for allegedly racially abusing Real Madrid’s Marcelo during their semi-final clash.
The midfielder is alleged to violated Article 11B of the UEFA Disciplinary Regulations and his case will be heard this Sunday, May 15 with the decision announced the following day.



Roberts says Blackburn can upset Man Utd title party :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92768 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-12 19:18:11 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92767 SAF, "... Sergio Busquet ..." - ca atare as vre sa fie toata echipa, sa fie corect da fara un simuleant si inka si simuleant o sa fie si ma ghine :D


#92767 SAF, "... Roberts says Blackburn can upset Man Utd title party ..." - sutka dnea :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92769 by Spiritt (I Love Manchester United) (0 mesaje) at 2011-05-12 19:24:13 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92768 ManUnite, "... #92767 SAF, "... Roberts says Blackburn can upset Man Utd title party ..." - sutka dnea :sarcastic: ..." - Mujicu azi e Russia Canada, va fi un meci nebun hockey WC 2011 , mă uit la semifinale va fi mai ceva k în fotbal :) Finlandia care bate la moment 4-1 nu mai cred să piardă împotriva CAN sau RUS şi a 2 semifinalistă e Cehia cu Sweden, cele mai tari 4 ţări la moment taman, la 21:15 Rusii cu Canada :wink:

şi Eurovosionul ista taman e azi :D bleaha muha

#92767 SAF, "... p.s. da tu shi we nu lucrezi miine :sarcastic: ..." - Eu demult nu mai lucrez la ceea ce mai întrebat :wink:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92770 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-12 19:30:03 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92769 Spiritt, "... Finlandia care bate la moment 4-1 nu mai cred să piardă împotriva CAN sau RUS ..." -iaka aisi nu am inteles


#92769 Spiritt, "... Mujicu azi e Russia Canada, va fi un meci nebun hockey WC 2011 ..." - eu za Canadu :D

#92769 Spiritt, "... Eurovosionul ista taman e azi bleaha muha ..." - ei, finala da, da semi finala nu pre ma trage


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92771 by SAFDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-12 19:32:54 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92769 Spiritt, "... demult nu mai lucrez la ceea ce mai întrebat ..." - pur si simplu ma gindeam miine macar acolo a te vad :)

#92770 ManUnite, "... eu za Canadu ..." - care few canada in primu rind rassia shi in al doilea azi ni uitat la finala lui stoke ....cur** nu tre sa cishtige finala :P


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92772 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-12 19:34:35 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92771 SAF, "... azi ni uitat la finala lui stoke ....cur** nu tre sa cishtige finala ..." - pe 14 jioaca wey finala cupei


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92773 by SAFDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-12 19:36:37 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92772 ManUnite, "... pe 14 jioaca wey finala cupei ..." - liati eu am incurcat ..ska :)

pi simbata ne stringem sau galiak? :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92774 by DemonMU (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-12 20:04:04 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Glory glory Manchester UNITED!!!!!! FOREVER!!!! :banana: :yes: :playboy: Manchetser вырвет всех!!! надо постараться Лигу Чемпионов!!! :shoot2: Barca fuflo.. :sarcastic: :shoot2:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92775 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-12 20:05:26 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92774 DemonMU, da sio dat in tini ? :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3702 3703 3704 3705 3706 3707 3708 3709 3710 3711 3712 3713 3714 3715 3716 3717 3718 3719 3720 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.