Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3687 3688 3689 3690 3691 3692 3693 3694 3695 3696 3697 3698 3699 3700 3701 3702 3703 3704 3705 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#92376 by Sabotaj (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:10:36 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
felicitaaarriii!!!!!!!!
19 titlu e a nostru
OMG ce fericire
p.s. e sarbatoare si rasuna muzica :ae: :ae: :ae: :ae:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92377 by totenham (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:10:48 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Plea mîine Abramovici scumpește benzina.Felicitări!


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92378 by DiversityMuzician (✖ CEO) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:11:03 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Oue :ae: Glory Glory Manchester United :hooray:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92379 by Luckyyy93 (Trance-United) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:11:22 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ae: :ae: :ae: :ae:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92380 by Sabotaj (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:11:51 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
p.s. toti asa se bucura si jucatorii si SAF si fanii ..
Sign up for the champions !
Sign up for the champions !
Sign up for the champions !
Sign up for the champions !


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#92381 by ConditerDisabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:13:07 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Glory Glory Man United! :ae:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92382 by SashaPitbull (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:13:07 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
And the reds go marching on,on,on... :diablo2: :mbounce: URAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92383 by Antipod (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:13:34 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Fsio mlea.... s poate de guleit :D:D:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92384 by SZL1 (...Bad Boys for Life...) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:14:36 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Sarbatoare mare! O mai ramas Champions League si gata! :D:D:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92385 by Dennnny (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:14:39 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
doar un egal ne trebuie :ae:
acuma se poate de concentrat la finala din CL :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92386 by DiversityMuzician (✖ CEO) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:16:18 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92385 Dennnny, "... doar un egal ne trebuie ..." - o să rupem şi cu rezervele :look:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92387 by SZL1 (...Bad Boys for Life...) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:18:07 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ma duk de azi si pun pe ManUtd ca cistiga finala ku Barca!!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92388 by SashaPitbull (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:18:58 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92342 SZL1,ma duk de azi si pun pe ManUtd ca cistiga finala ku Barca!!!! +1


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92389 by MatAdOR4ik (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:19:17 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Foarte bun meci,felicitări băieţi! Urăsc aristocraţii! S-a văzut cel mai bun arbitraj din lume în cea mai bună ligă,doar că nu a acordat cam 2 penalty-uri! Vă urez succese în finala UCL contra echipei feminine a Barcei,sper să se joace fotbal,nici un procent de politică şi influenţă! FELICITĂRI cu campionatul în proporţie de 99% cîştigat!


Mesaj util ?   Da   5 puncte
#92390 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:21:31 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Felicitari tuturor, the champions!!!!!


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#92391 by totenham (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:21:40 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Nu cumpăți mîine cîrnaț că-i făct din carne de ren.Abramovici taie măine renii din Ciucotca.


Mesaj util ?   Da   5 puncte
#92392 by DiversityMuzician (✖ CEO) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:21:44 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92389 MatAdOR4ik, "... contra echipei feminine a Barcei ..." - noi ca djăntălmăni adevăraţi o să le dăm o mîină de ajutor, la numărat golurile primite :teeth:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92393 by rooney_md (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:21:49 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
FELICITARI PATZANI.......GLORY GLORY MAN UNITED

#92389 MatAdOR4ik, UVAJAIU MEN


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92394 by MatAdOR4ik (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:24:19 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92392 Diversity, îmi place! Ştii bancu precum fanii Realului se întîlnesc cu Busquets,Alves,Mascherano şi Pedro?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92395 by frodob (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:24:25 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
URAAAAAAAAAAAAAAAAAAA suntem campioni,, asa cum sintem 2 suporteri in sat vom bea de bucurie trei zile :)
:yay: cu sarbatoarea frati mancunieni :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92396 by Antipod (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:25:01 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
S poate de distupat samapanie ... sau cel putin un 50 gr de "ucis" :D:D


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92397 by SZL1 (...Bad Boys for Life...) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:26:14 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Matador4ik...ia spunel :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92398 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:28:13 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
mi-a placut cum comentatoru de la ros2 'nu net v chelsea 4empionschii duh, net ta 4empionskaia agresia'


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92399 by MatAdOR4ik (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:28:20 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Вчера четверо игроков Барселоны - Бускетс Маскерано
Педро и Дани Алвес шли в направлении гостиницы, где должны были вместе с
командой отмечать фыход в финал Лиги Чемпионов, однако случайно
наткнулись на болельщиков Мадридского Реала. Казалось бы расстроенные и
разозленные болельщики должны были устроить потасовку, но поклонники
мадридцев спокойно прошли мимо, сказав : "Мы женщин не бьем!"


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92400 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-08 20:28:22 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
mi-a placut cum comentatoru de la ros2 'nu net v chelsea 4empionschii duh, net ta 4empionskaia agresia'


Mesaj util ?   Da   2 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3687 3688 3689 3690 3691 3692 3693 3694 3695 3696 3697 3698 3699 3700 3701 3702 3703 3704 3705 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.