Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3681 3682 3683 3684 3685 3686 3687 3688 3689 3690 3691 3692 3693 3694 3695 3696 3697 3698 3699 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#92226 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:00:32 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92223 Spiritt, "... cum nu ai da de miercuri pînă dumică este ceva timp, cred că s-o odihnit el nu o mai tras în plug :) ..." - nustiu, eu as vre, da in pereche cu Carrick, cu Scoles parka nu prea vreu


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92227 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:01:03 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92188 sckorpyons, dap cum eu ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92228 by Spiritt (I Love Manchester United) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:01:32 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
plus că se anunţă un meci cît o finală, azi se decide foarte multe, eu cred că SAF e cel cu emoţiile, dacă bate întrece Liver e ceva extraordinar pt el, cîţi ani a aşteptat asta.


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92229 by Dani33l (We're United|Smart Bettor) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:02:46 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92226 ManUnite, "... cu Scoles ..." - +1 . cu el poti sa te astepti la chicioare rupte inca din prima repriza :sarcastic: , hatea daca il rupe pe a lui luiz ii un lucru bun :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#92230 by Spiritt (I Love Manchester United) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:03:07 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92226 ManUnite, da mie dacă sincer cu Scholes mai tare mi-ar plăcea, Scholes cu pasele lui lungi prin toate direcţiile da nenea Ando cu tragerea echipei înainte :)

Paul din spate va da pase da Ando în atac se va învîrti ) şi le va marca )) sună bine nu?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92231 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:04:41 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
sorry, stau de pe mob si cam gliuceste netu, de asta si apar cite 2 mesaje,


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92232 by Dani33l (We're United|Smart Bettor) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:06:50 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92231 sckorpyons, we da la rusi tricouri ai gasit?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92233 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:12:33 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Несмотря на потрясающую серию позитивных результатов, главный тренер «Челси» Карло Анчелотти может быть уволен в случае поражения от «Манчестер Юнайтед» в ключевой битве за титул. :ae:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92234 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:15:32 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92230 Spiritt, "... sună bine nu? ..." - kanesno!
deamu vedem cum va fi, principalu 3 puncte si 19 titluri


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92235 by Love_United (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:18:01 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Baieti cine imi spune de unde se poate de cumparat un tricou MU?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92236 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:18:58 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92235 Love_United,........ de unde se poate de cumparat un tricou MU? - piata centrala :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92237 by Spiritt (I Love Manchester United) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:19:40 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92234 ManUnite, "... principalu 3 puncte si 19 titluri ..." - o daaaaaaa :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92238 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:20:09 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92230 Spiritt, mujiku eu amus vin cu Fima si Valodea numa sa ni se ususe maica la balcon :sarcastic:
Eu am luptata cu mutantii din Orhei in 1980 :lol:

#92237 Spiritt, "... - o daaaaaaa :) . - dara tu la Chamipons nu te dusi?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92239 by Dani33l (We're United|Smart Bettor) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:22:58 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92235 Love_United, "... MU ..." - :slap:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92240 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:23:56 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92238 ManUnite, wei si umbli ca bludniku pe aishi, tu singur potisa spui clar si fashi, to vii to pe al;tii intrebi daca vin, to pe mine ma intrebi de ce eu zic ca tu vii , :blink:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92241 by Sabotaj (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:24:04 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92238 ManUnite, "... Eu am luptata cu mutantii din Orhei in 1980 ..." - wtf? )))))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92242 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:24:37 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92240 mcalex89, "... wei si umbli ca bludniku pe aishi, tu singur potisa spui clar si fashi, to vii to pe al;tii intrebi daca vin, to pe mine ma intrebi de ce eu zic ca tu vii , :blink: ..." - wey eu ti-am scris in PM, amus revin, ma duk la Obed ca is la lucru :D

#92241 Sabotaj, "... wtf? ))))) ..." - asta prikol, Spiritt o pus linku, asculta si o sa vezi :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92243 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:25:50 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
apu si ciugun aduce vin sau el numa cu vorba:mad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92244 by Dani33l (We're United|Smart Bettor) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:28:23 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
da chiar demult ne promise el jin noua , itrebatil in pm ca eu am pleacat si nu cred sa mai intru ... GGMU fratilor si surorilor :blush:, ne vedem la champions


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92245 by Dennnny (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:34:40 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
The Daily Mail: Главная проблема в зарплате Снейдера


The Daily Mail публикует очередные свидетельства того, что голландский полузащитник «Интера» Уэсли Снейдер является главной трансферной целью сэра Алекса. Издание приводит слова одного из работников клуба, чьё имя не разглашается:

«Теперь всё зависит от владельцев. Сэр Алекс сказал, что ему нужен этот игрок, и в данный момент им необходимо согласовать его требования по заработной плате».

Издание сообщает, что именно в сумме заработной платы и состоит главная проблема. 26-летний полузащитник получает в Италии 170 000 фунтов, но, с учётом высоких налогов в Англии, чтобы сохранить доход Снейдера «Манчестер Юнайтед» придется ещё увеличить эту сумму, что превысит зарплату самого дорогого игрока клуба – Уэйна Руни.

По данным The Daily Mail сделка по приобретению Снайдера облегчит банковский счёт «Юнайтед» на 30 миллионов фунтов, и если переход состоится, это будет самая крупная покупка Фергюсона за три последних года.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92246 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:35:47 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92232 Dani33l, sunt... Da deja mai putin te costa sa faci comanda din England de cit sa-l iai de aici


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92247 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:39:09 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
apropo Cristina lo intrectu pe Messi dupa goluri batute in Primera Division anu ista .... 33 vs 31


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92248 by Spiritt (I Love Manchester United) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:39:21 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92193 ManUnite, da de la început nu doream să acult , dar are ceva amuzant de pe muligambia l-am ascultat )))

ţi-am zis mujicu mă duc la Andriuha acasă să ne uităm.

Alex nu fi gelos :P


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92249 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:42:19 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Apropo cum voua coregrafia artistica facuta de fani la meciu cu Shlake? am ramas uimit
azi oare o sa fie ceva?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92250 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-08 13:43:58 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92248 Spiritt, "... Alex nu fi gelos ..." - asta tu nie:D, mujiku de data asta te iert da la meciu cu blackburn nu-ti dau voie , acela poate fi meciul care ne va afce matematic campioni, asa ca la off sa-ni fii( capu o vara intreaga no sa avem cind sa ne sabirim) :dead:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3681 3682 3683 3684 3685 3686 3687 3688 3689 3690 3691 3692 3693 3694 3695 3696 3697 3698 3699 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.