Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3679 3680 3681 3682 3683 3684 3685 3686 3687 3688 3689 3690 3691 3692 3693 3694 3695 3696 3697 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#92176 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:28:49 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Si pentru un nastroi bun la meci recomand
http://www.youtube.com/watch?v=sebrBJv1tok&feature=related

#92175 eisenhower, "... la primu is fanii Chelsea ? :D ..." - pahodu si ei la a doilea :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92177 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:34:08 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92176 ManUnite, ple dap nu-i normal așa ... ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92178 by DaMoN (There's Only One United) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:35:28 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92177 eisenhower, pentru dinshii da :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92179 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:35:41 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92165 eisenhower, vopseste si tu vo maica in rosu :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92180 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:35:43 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
bai vini sineva mai devreme ? :annoyed:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92181 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:38:22 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92180 mcalex89, eu o sa vin mai devreme.. :wink:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92182 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:39:14 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92177 eisenhower, "... ple dap nu-i normal așa ... )) ..." - si nui normal?


#92178 DaMoN, "... pentru dinshii da :sarcastic: ..." - pentru sine?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92183 by felax (In Man Utd we trust<3) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:40:32 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92178 DaMoN, we vii mai devreme az ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92184 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:46:31 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92179 LilVanO, am gasit ... inca scrie si Champion :D

#92182 ManUnite, "... si nui normal? ..." - fanatii la 2 echipe sa shie impreuna la aceste meciuri ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92185 by totenham (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:48:29 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Finala EPL!Izbîndă fraților.Rupeți traista de bani:Chelsea.Numai că mii milă de băștinașii din Ciucotca,că dacă cîștigați Abramovici l-e mai taie din buget să-și mai cumpere vre-un Torres de 50 mln. pe la anul.


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#92186 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 12:03:04 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
http://www.youtube.com/watch?v=R5IJHZClHgk - f*ck chelsea :boxing: :boxing: :boxing:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92187 by Sabotaj (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 12:05:02 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:( :&#039;-( :&#039;-( mlin vreu si eu la off.. azi tre sa fie acolo o atmosfera .. uhhhh
p.s. azi rupem chefalu si se poate de sarbatori si a 19-lea titlu))))


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92188 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-08 12:08:25 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
plia, da ramine careva acasa? O sa fie cineva aici?

plia, da ramine careva acasa? O sa fie cineva aici?


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92189 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 12:08:45 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92143 sckorpyons, nushiu.. :D:D nu kam kred.. doar de vrio 2,3 max :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92190 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 12:09:08 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92188 sckorpyons, tu si nu vii ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92191 by BoW (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 12:09:20 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92188 sckorpyons, eu raman cu tine )))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92192 by TataCelTare (Δ Ƶ Ŧ Σ ℜ ∅ Ŧ ℋ) (0 mesaje) at 2011-05-08 12:09:21 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92143 sckorpyons, :sarcastic: de ce nu vii?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92193 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 12:09:40 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92190 eisenhower, "... tu si nu vii ? ..." - el ii in tren, o sa ajunga peste vreo 26 de ore :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92194 by TataCelTare (Δ Ƶ Ŧ Σ ℜ ∅ Ŧ ℋ) (0 mesaje) at 2011-05-08 12:10:21 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92193 ManUnite, :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92195 by Spiritt (I Love Manchester United) (0 mesaje) at 2011-05-08 12:11:21 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Eu cred că azi va fi aşa :


VDS

Rafael,Rio, Vidic, Evra

Valencia[Nani],Carrick,Giggs,Park

Rooney,Chicha


off-topic [pt fanii lui PowerUser :D] : http://www.youtube.com/watch?v=M1a-tMXQ4-s


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92196 by Sabotaj (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 12:12:12 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92143 sckorpyons, eu o sa fiu akasa :(


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92197 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 12:14:49 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92195 Spiritt, wey baite raspunde la intrebare :punish:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92198 by Spiritt (I Love Manchester United) (0 mesaje) at 2011-05-08 12:15:50 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92152 ManUnite, "... #92195 Spiritt, wey baite raspunde la intrebare :punish: ..." - http://www.muligambia.com/index.php?s=In+z%C4%83+klab :D


băi ascultă audio cela cînd l-am auzit mi-am adus aminte de tine :sarcastic:

Editat de către Spiritt la 2011-05-08 12:21:25




Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92199 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-08 12:16:06 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
eu nu's in md de asta nu vin...
Da Iura, cu'n vagon de piva :d
p.s. We, tu piva cind o pui la patani?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92200 by Spiritt (I Love Manchester United) (0 mesaje) at 2011-05-08 12:16:45 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
poza 4 de la linkul cu muligambia rupe )))


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3679 3680 3681 3682 3683 3684 3685 3686 3687 3688 3689 3690 3691 3692 3693 3694 3695 3696 3697 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.