Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3678 3679 3680 3681 3682 3683 3684 3685 3686 3687 3688 3689 3690 3691 3692 3693 3694 3695 3696 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#92151 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 00:15:59 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92150 LilVanO, "... cacat.ro ..." - :lol:

#92150 LilVanO, "... ce ziceti ?)) ..." - cacat :D


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92152 by 069967062 (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 01:36:35 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Glory, glory, glory united :D mari succese contra la chifali miine :) vreu sa vad cum iese singe din chifali :D


Mesaj util ?   Da   3 puncte
#92153 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 08:15:05 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Zdarova mujisi, skoliko let, skoliko zim
Azi zaruba sei mare, trebu de luat revansa de anu trecut cind ni sa furat titlul chiar pe OT

Si fignea la Bale, jiumate de an sel putin, peste 9 luni daca o sa joace o sa fie bine


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92154 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-08 09:42:51 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92153 ManUnite, "... i fignea la Bale ..." - inca o data ma conving ca za nehui io dat lui player of year , no meritat nici pe aprope, chiar comentatori spuneau ieri cica ultima lui pas de gol e dateaza din 2 februarie din meciul cu Inter :slap:, avut o sclipire si so stins si pentru asta el o fost ales cel mai bun ppc, tat sezonul se vorbeste de Van der Save , de GIggs si Nani , si ei il voteaza pe asta


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92155 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 09:56:31 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92154 mcalex89, eu credca i so dat titlu ista mai mult datorita faptului ca Spurs au fost o senzatie anu acesta in CL si tipa Bale o facut meciuri bune acolo
In campionat a jucat el destul de bine, da clar ca jucatorul anului trebuia sa fie Nani sau VDS


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92156 by rooney_md (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 10:09:13 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92030 eisenhower, da unde lai comandat ? vrau shi euuuu....cel mai preferat jucator....vrau shi euuuu...de unde ai comandat


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92157 by SashaPitbull (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 10:23:33 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Salutare la toti fanii ManUnited! Nu sunt membru al FanZone dar sunt "diavol" de cind ma stiu... Sper k diseara sa fim cu un pas mai apraope de titlu, dak este dreptate pe lumea asta diseara batem pe Chelski!
FUC(K) THE REST UNITED THE BEST!!!!


Mesaj util ?   Da   3 puncte
#92158 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-08 10:37:29 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92157 SashaPitbull, yeah) vina la off :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92159 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-08 10:56:53 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Manchester United vs Chelsea O.T. Lokul Elat(champions et 5 sus la 2lea ) ora:18.00 PREZENTA OBLIGATORIE



1.okinkarito
2.Man©hesterU(+ o persoana)
3.Male(+4 persoane)
4.numismatyc(+ o persoana)
5.ciugun4
6.Lunatic
7.Andrewlex
8.Dani33l
9.Blaast
10.Felax
11.mcalex89
12.ManchesterUnited
13.LLIAKAL
14.bonnie
15.fanTiesto (+ o persoana)
16.DaRKheL
17. Man_United1878
18.Aligy + o persoana
19.arckhangel
20.kasteak87
21.
22.
Toti in rosu



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92160 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:03:24 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92159 mcalex89, "... Toti in rosu ..." - si chilotii tot ? :D :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92161 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:05:09 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92160 LilVanO, "... si chilotii tot ..." - da de se nu red army nax :D


eu am o intrebare cine a bronat acolo, ca eu o sa fiu cu o ora doua mai devreme posibil ???


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92162 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:08:05 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92159 mcalex89, "... Toti in rosu
..." - :yessir:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92163 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:08:53 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92161 mcalex89, eu pot sa sun akum sa bronez.. :P


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92164 by Spiritt (I Love Manchester United) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:12:46 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92163 Man_United1878, "... eu pot sa sun akum sa bronez.. :P ..." - :submasa:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92165 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:13:01 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92162 LLIAKAL, "... Toti in rosu ..." - hz ... nush daca o sa se primiasca (((


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92166 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:13:30 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
gggg :D :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92167 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:14:17 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92166 Man_United1878, "... :ssubmasa: ???? ..." - 4uvak, acolo ii bronat deja :D unde avem sa ne pornim toti azi, daca nu era sa fie bronat ? :D:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92168 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:16:29 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92164 Spiritt, Mujisenko, tu si mutesti, vii azi la zaruba zarubelor?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92169 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:16:42 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92167 LLIAKAL, nu vii mai devreme ?

pe umele cui e bronat


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92170 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:16:49 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92122 LLIAKAL, pai ma gindeam shi eu .. prosta el o intrebat daka o bronat cineva.. shi eu am spus tipa ka in caz ca nui bronat pot sa sun.. :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92171 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:17:18 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92168 ManUnite, bau\i ta tu de ce nu esti in lista?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92172 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:20:01 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92171 mcalex89, "... bau\i ta tu de ce nu esti in lista? ..." - eu nam chiloti rosii :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92173 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:26:18 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
champions et 5 sus la 2lea   ... daca cesna nu pot sa imi imaginez cum asta  ? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92174 by ManUnite (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:27:20 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92173 eisenhower, "... champions et 5 sus la 2lea ... daca cesna nu pot sa imi imaginez cum asta ? :D ..." - mai in scurt asa, la etaju 5 se afla baru, si baru la rindu lui are doua etjae, la etaju doi a barului o sa fie zaruba


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92175 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 11:27:45 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92174 ManUnite, aaaaaaaaa .... la primu is fanii Chelsea ? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3678 3679 3680 3681 3682 3683 3684 3685 3686 3687 3688 3689 3690 3691 3692 3693 3694 3695 3696 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.