Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3674 3675 3676 3677 3678 3679 3680 3681 3682 3683 3684 3685 3686 3687 3688 3689 3690 3691 3692 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#92051 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-07 11:29:52 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92050 Man_United1878, fa edit :wink:

Duminica toti veniti in rosu indiferent ca e tricou cu United sau pur si simplu maiou, trebuie sa aratam cu toti a red army:happy2:


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#92052 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-07 11:32:53 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92051 mcalex89, il iau pe Rooney shi Go :clap: :diablo: :diablo: :diablo:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92053 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-07 12:35:15 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Fotca lui Rio de pe Twitter ))




Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92054 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-07 12:39:11 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92053 eisenhower, kopkil :D da fotka are o tema prikolinaia :P :wink:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92055 by Dani33l (We're United|Smart Bettor) (0 mesaje) at 2011-05-07 12:42:06 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92049 mcalex89, "... ciugun4 ..." - ciguni4 sa iei jin . cap dupa sarbatoare cred ca a sa fie de folos :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92056 by Lunatic (Kreatiff) (0 mesaje) at 2011-05-07 12:59:46 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
BEL19VE


stiu ca a mai fost postat de cineva, dar e tare fain facut.


Mesaj util ?   Da   7 puncte
#92057 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-07 13:06:35 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92056 Lunatic, super tare .... de-o dată curge adrenalina prin sînge )) ...GGMU


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92058 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-07 13:08:28 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92056 Lunatic, foarte frumos :good:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92059 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-07 13:11:05 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92056 Lunatic, da, tukma so inserbintat sinjele

eu ini inchipui si bucurie o sa fie in Manchester daca cistigam titlul 19, fanii lu Liversuli o sa moara toti matinka, o sa se prikaleasca de ei mult timp inka


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92060 by StoneEyeMuzician (Carpe Diem!) (0 mesaje) at 2011-05-07 13:25:35 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.
#92061 by Lunatic (Kreatiff) (0 mesaje) at 2011-05-07 13:28:36 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92060 StoneEye, marș înapoi la varzelona ta în topic.



:rofl:


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#92062 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-07 13:31:27 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92060 StoneEye, mau utd sux by default! ;D :haha: mai bine taci


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92063 by mutnai (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-07 13:36:50 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Rooney ink-o foarfeca. te rog duminica , radei pe chifali :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92064 by StoneEyeMuzician (Carpe Diem!) (0 mesaje) at 2011-05-07 13:44:05 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.
#92065 by Lunatic (Kreatiff) (0 mesaje) at 2011-05-07 13:45:55 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92064 StoneEye, :suicide:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92066 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-05-07 13:47:15 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92064 StoneEye, wai paranoicule, marh la tine in cusca, bursuc osindit shi esti tu


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92067 by Tessaiga (User) (0 mesaje) at 2011-05-07 13:50:50 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92064 StoneEye, pentru ce sa scrii asa ceva pe acest topic ? pentru ce sa ofensezi fanii, clubul ? nu inteleg ... Sa arati ca esti fan barca poti si prin alte metode ... La urma urmei respecta adversarul, dar nu ofensa pe altii cu replici stupide ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92068 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-07 13:51:15 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
invazia bursushilor a inceput, amu vin cite unu cred ca sa ne spioneze, pe urm o sa vie cu haita aishia , asat tre de vazut cum bursushii se sabiresc gramada :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92069 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-07 13:54:48 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92064 StoneEye, by default Barca ta niș nu era cînd s-a fondat United ..


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#92070 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-07 14:00:04 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92064 StoneEye, dupa monitor vad ca injuri, in realitate ei chilotii si go...... :slap:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92071 by sharkboy25 (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-07 14:38:25 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
da nah le spuneti "kifali" la Chelsea? :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92072 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-07 14:39:59 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92071 sharkboy25, "... da nah le spuneti "kifali" la Chelsea? :lol: ..." - dapu cum sa le spunem daca is chefali :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92073 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-07 14:41:54 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92071 sharkboy25, intră la ei pe topic și uite pe coveru cela unde sînt Drogba,Lampard și Terry ... căută că este scris Fish & Chips Cafe :D


Mesaj util ?   Da   3 puncte
#92074 by sharkboy25 (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-07 14:55:24 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
uhuhuhuh :D ne pa teme o pus Fish & Chips Cafe...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92075 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-07 15:00:22 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92071 sharkboy25, "... a nah le spuneti "kifali" la Chelsea? :lol: ..." - penru ca au aceeasi soarta

http://www.google.com/search?hl=ro&client=firefox-a&hs=gJM&rls=org.mozilla%3Aro%3Aofficial&biw=1229&bih=435&tbm=isch&sa=1&q=chefal+la+gratar&aq=1&aqi=g2&aql=&oq=chefal+


p.s. asta miine :nyam:


Mesaj util ?   Da   2 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3674 3675 3676 3677 3678 3679 3680 3681 3682 3683 3684 3685 3686 3687 3688 3689 3690 3691 3692 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.