Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3669 3670 3671 3672 3673 3674 3675 3676 3677 3678 3679 3680 3681 3682 3683 3684 3685 3686 3687 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91926 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 17:29:09 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Nani pe Twitter

Here are 2 nice pictures from yesterday's game. Which was your favorite CL game until now? http://say.ly/pzFiSx


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91927 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 17:35:09 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Ce nu ar fi facut ieri Pep, gesturi, mimici, noi orikum trebu safcem meciul sezonlui impotriva Barcei asta daca vrem sa cistigam
Fergie o spus, ei sunt echipa mometului, noi doar trebu sai oprim


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#91928 by totenham (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 17:37:44 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Evenimentul(calificarea Manu în finală) trebue să n-e unească pe toți (fanii EPL),uităm cu toții de rivalitate sau chiar invidie și susținem Manu în finală.Cel ce-și v-a aduce aminte de ceva să se culce în seara finalei și să se trezească a doua zi cu un puternic sentiment de idiot.Manu te iubim cu toții.


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#91929 by rooney_md (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 17:53:41 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91863 SirAlex, blagadar4ik


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91930 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-05 18:17:11 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91928 totenham, "... -e unească pe toți (fanii EPL) ..." - loserii no sa tina cu noi:pardon:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91931 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 18:20:28 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91930 Man©hesterU, "... loserii no sa tina cu noi:pardon: ..." - tu si crezi ca chefalii o sa tine dupa si le-ma distrus visul :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91932 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 18:21:30 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91931 SirAlex, o parte o zis ca tin cu noi ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91933 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 18:22:30 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
eu personal daca avea sa fie finala Barca cu chefal, apu aveam so doresc pe Barca ca invingatoare, si mai mult, as fi vrut sai bata vreo 10-0
eu chifalu lam urit , urasc si il voi uri mereu


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91934 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 18:23:30 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91933 SirAlex, :lol: .... hater curat ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91935 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 18:24:06 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91934 eisenhower, "... hater curat )) ..." - fara doar si poate, I hate chifal


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91936 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-05 18:26:26 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91935 SirAlex, "... fara doar si poate, I hate chifal ..." - eu uram Realu,da amu deam urasc Barca:sarcastic: asa ca in finala nsutiu puteam sa tzin si cu Chelsea:)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91937 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-05 18:39:18 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91936 Man©hesterU, "... a amu deam urasc Barca ..." - why ??????/


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91938 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 18:42:46 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91937 mcalex89, "... why ??????/ ..." - sau findca o pierdut la stavsi sau o vazut cum o jiucat cu Real si so dezamajit, sau findca jioaca cu United


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91939 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-05 18:48:36 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91937 mcalex89, "... - why ??????/ ..." - "vazut cum o jiucat cu Real si so dezamajit.... findca jioaca cu United"


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91940 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-05 19:05:40 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91939 Man©hesterU, "... "vazut cum o jiucat cu Real si so dezamajit ..." - bravo ai intrat in lumea celor drepti :angelic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91941 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 19:14:11 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91940 mcalex89, "... bravo ai intrat in lumea celor drepti :angelic: ..." - el prosta mai greu so dezvoltat :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91942 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-05 19:16:40 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91941 SirAlex, "... ai greu so dezvolta ..." - noi neam nascut copkii mici, da el embrion si cred cade asta asa greu :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91943 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 19:19:59 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
"Милан" объявил о намерении выступать в КХЛ через год :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91944 by 069967062 (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 19:26:26 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91943 eisenhower, "... "Милан" объявил о намерении выступать в КХЛ через год :D ..." - :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91945 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 19:28:57 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
http://www.torrentsmd.com/userdetails.php?id=529109 ....OMG CE LOSER ... uitiva la avatar ... :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91946 by 069967062 (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 19:30:39 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91943 eisenhower, "... "Милан" объявил о намерении выступать в КХЛ через год :D ..." - btw nu s spune nimic ca barca s inscrie in concurs de teatru? :D


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#91947 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-05 19:34:31 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91940 mcalex89, "... bravo ai intrat in lumea celor drepti :angelic: ..." - bine v-am gasit:sarcastic:

#91941 SirAlex, "... el prosta mai greu so dezvoltat :sarcastic: ..." - eu nu beu rastishka ca tine in toata ziua:sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91948 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-05 19:54:01 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
okinkas, pe mine in lista plea :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91949 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 19:57:38 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91948 sckorpyons, "... okinkas, pe mine in lista plea :D ..." - da si ai venit inapoi deamu de la zarabotka?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91950 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-05 19:58:37 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
oi plea, Gicusor, ma duc sa ma imbat... Chiar nu mai crezi ca Messi e peste Wazza

#91949 SirAlex, vin special pt meci :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3669 3670 3671 3672 3673 3674 3675 3676 3677 3678 3679 3680 3681 3682 3683 3684 3685 3686 3687 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.