Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3659 3660 3661 3662 3663 3664 3665 3666 3667 3668 3669 3670 3671 3672 3673 3674 3675 3676 3677 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91676 by MrBean (User) (0 mesaje) at 2011-05-04 14:52:19 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91674 ShytteR11, mai bine Nani decat Park ((


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91677 by felax (In Man Utd we trust<3) (0 mesaje) at 2011-05-04 15:09:36 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91676 MrBean, "... Park ..." - deceaba il subapreciezi =\
ps. http://www.youtube.com/watch?v=iI9sEo3m1g0&feature=feedlik merita 8- )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91678 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-04 15:29:58 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91676 MrBean, precis ... Park in meciuri de istea ii mai bun ca Luis .... astai dovedit .. ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91679 by MrBean (User) (0 mesaje) at 2011-05-04 15:47:59 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91678 eisenhower, "... Park in meciuri de istea ii mai bun ca Luis ..." - nu cred.. nu face treab Park care Nani o face


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91680 by TataCelTare (Δ Ƶ Ŧ Σ ℜ ∅ Ŧ ℋ) (0 mesaje) at 2011-05-04 15:50:19 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91676 MrBean, Park acum are o formă la nivelul lui Nani dar Valencia îi trebuie practică acum și de aia stă Nani pe bancă ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91681 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-04 16:01:50 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
This is for Barca:
Twinkle Twinkle acting stars..
Will surely rule the Oscars..
Disgrace to football born in spain..
Man Utd will show what is pain.
:sarcastic:


Mesaj util ?   Da   4 puncte
#91682 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-04 16:07:14 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91681 okinkasashka, imnu lu Real ? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91683 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-04 16:11:03 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91682 eisenhower, "... imnu lu Real ? ..." - nea nash anti barca :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#91684 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-04 16:13:31 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Wesley Sneijder has given Manchester United manager Sir Alex Ferguson encouragement to go ahead with their proposed 25million summer swoop.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91685 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-04 16:15:17 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91639 ShytteR11, "... Wesley Sneijder has given Manchester United manager Sir Alex Ferguson encouragement to go ahead with their proposed 25million summer swoop. ..." - sper din toate inima sa vina la noi :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91686 by DaMoN (There's Only One United) (0 mesaje) at 2011-05-04 16:16:49 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91684 ShytteR11, de unde we voi luats atita informatsie de dinsu k eu naud nika...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91687 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-04 16:19:48 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91686 DaMoN, http://manchesterunitednews.org/9200/wesley-sneijder-wesley-sneijder-gives-manchester-united-boost-in-25m-pursuit.html


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91688 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:08:26 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
masa unde va fi ? la primu ori la a'l doilea etaj de la champions (in sens ca la etajul 5 acolo este facut ca pentru 2 etaje) ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91689 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:10:14 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91688 LLIAKAL, "... (in sens ca la etajul 5 acolo este facut ca pentru 2 etaje) ..." - da-da xD ..o sa vii la al doilea shi nei vedea ...da vezi sa nu se intimple ca am racit ca ma doare picioru :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91690 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:13:34 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Congratulations Chicharito! You've won our Player of the Month award for April.
 
:hb:


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#91691 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:14:09 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91644 okinkasashka, "... da vezi sa nu se intimple ca am racit ca ma doare picioru ..." - atunci chiar asa era situatia )))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91692 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:14:22 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91690 eisenhower, "... Congratulations Chicharito ..." - thx :thx: xD


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91693 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:14:52 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91647 okinkasashka, "... thx xD ..." - :subcerdac: da cind ai reusit sa te botezezi ? )))))))))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91694 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:16:19 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91693 LLIAKAL, "... reusit sa te botezezi ? ..." - sa nu te f.... :sarcastichand:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91695 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:16:54 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91649 okinkasashka, "... sa nu te f.... ..." - si esti de rau, tocmai ma tem sa te mai intreb ceva xD


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91696 by FenixXx (Vorbesc DOAR româna) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:17:06 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
SAlutare tuturor diavolilor! Am asa o intrebare... nu e nimeni din BALTI care merge azi la meci la patria???


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91697 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:17:22 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91695 LLIAKAL, "... tocmai ma tem sa te mai intreb ceva ..." - nu shi sio ...gata cu intrebarile xD

#91696 FenixXx, "... nu e nimeni din BALTI care merge azi la meci la patria??? ..." - http://www.torrentsmd.com/userdetails.php?id=483653 daniel ii din baltsi..intreabal xD


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91698 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:24:36 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91697 okinkasashka, "... nu shi sio ...gata cu intrebarile xD ..." - da mai bine scriu de pe amu sa nu va dezamagesc, timpu ma preseaza, nu reusesc frate eu la off nici de data asta :( , asta nu ca nu vreau eu sau ma alint, da vin de la antrenament aproape de ora meciului si sper macar de acasa sa nu'l scap.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91699 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:28:17 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91698 LLIAKAL, "... da vin de la antrenament ..." - plia shi eu am ..da fac tat posibilu sa reushesc :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91700 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:31:40 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91654 okinkasashka, "... plia shi eu am ..da fac tat posibilu sa reushesc ..." - din dorinta proprie fac posibilul si vin, da nu mereu mi se primeste cum vreau eu, eu vin acasa, da miine eu am scoala, cu che am venit ca eram mai liber, acuma mai ocupat, taman sf. de an la mine... acuma tezele..


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3659 3660 3661 3662 3663 3664 3665 3666 3667 3668 3669 3670 3671 3672 3673 3674 3675 3676 3677 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.