Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3657 3658 3659 3660 3661 3662 3663 3664 3665 3666 3667 3668 3669 3670 3671 3672 3673 3674 3675 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91626 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:14:14 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91624 okinkasashka, o sati spun miine precis poate o sa vin 50 % :wink:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91627 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:14:21 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91625 eisenhower, "... gol Real ..." - slabo inca 2goles :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#91628 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:17:48 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91622 ShytteR11,

#91623 eisenhower, eu nu va inteleg pe voi citi ani plia aveti, cit se pioate sa va aud despre real si barca zb deamu, mai multe mesajw desprwe dinsii decit des[pre United , terminati odata


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91629 by DaMoN (There's Only One United) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:18:06 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91627 okinkasashka, "... slabo inca 2goles ..." - tei pricalit amu :sarcastic: sh normal k slabo, nie demult asha dezgust nu nio provocat nisho ekipa, macar anu trecut cit de cit ma mai uitam shi mai fashe ronaldo da amu am intsales k nui la shi... canciuji barca chiar dak ma saipeste macar arata fotbal mai acatare da aishtea baca cu sutele de limoane sh nisho sula..


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91630 by felax (In Man Utd we trust<3) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:20:59 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91629 DaMoN, wei nu sii rau)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91631 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:21:28 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Adebayor se vede ca a jucat in Anglia ... :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91632 by DaMoN (There's Only One United) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:21:42 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91630 felax, da shi ple ini jioaca ei nie asha :) mam inervat bleadi


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91633 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:24:23 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91632 DaMoN, trebue sa joace cu vrei tu - asa gindesc si eu :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91634 by MrBean (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:24:33 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
saracii de la madrid isi iau bagajele )) in frunte cu ronaldo!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91635 by DaMoN (There's Only One United) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:24:37 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Actori: Мелисса Джоан Харт, Джон Терри, Чип Бент :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91636 by DiversityMuzician (✖ CEO) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:26:10 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91635 DaMoN, daioş link :w00t:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91637 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:26:30 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91635 DaMoN, :D ... odnofamiltzi


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91638 by DaMoN (There's Only One United) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:28:44 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91636 Diversity, http://www.torrentsmd.com/details.php?id=1088657

da nui aseala care crez tu,, ii cacoita actor.. :D mai este sh unu Ben Foster


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91639 by DiversityMuzician (✖ CEO) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:30:14 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91638 DaMoN, oricum actor :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91640 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:33:45 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91628 mcalex89, "... eu nu va inteleg pe voi ..." - ashai viata ... cu ce-s de vina


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91641 by MrBean (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:38:41 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
fanii lui madrid pe forum inchid topicul de fiecare data inainte de meci, clouni :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#91642 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:41:42 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
sa-mi bag sexu, daca aista-i fotbal ap hz, mai bine ma uit la wolves vs wba


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91643 by MrBean (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:43:17 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91642 sckorpyons, :D abea acum ai vzt ? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91644 by fanTiesto (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:43:47 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91597 sckorpyons, "... sa-mi bag sexu, daca aista-i fotbal ap hz, mai bine ma uit la wolves vs wba ..." - +1 corect spus!!!! ladna noapte buna ne vedem miine la meci Glory,Glory Man United!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91645 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:46:56 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91644 fanTiesto, "... Glory,Glory Man United ..." - ni podvedi :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91646 by snyper Drivers ClubParticipant la concursul Counter-Strike Masters Tournament (Maia Sandu - Președinte!) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:48:44 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
cul, 1 gol anulat din nimic, cu scoru de 2-1.. daca mai inscriam unu ap acasa.. da dalamai chiar asa sa bocesti.. Lass blocheaza mingea, Mascherano boceste.. Arbeloa da mingea in aut, Villa boceshte.. da cum Ronaldo cade ap deodata simulare.. el saracu asa s-o mai straduit macar 1 freekick sa faca da arbitru.. xD chifali sper sa-i mancati


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91647 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:51:34 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91646 snyper, "... da cum Ronaldo cade ap deodata simulare ..." - aga plia ..referees amu is totsi g**** nu exista nici unu bun ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91648 by Blaast (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:54:00 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Уэбб рассудит "Манчестер Юнайтед" и "Челси" :ae:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91649 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:55:55 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91648 Blaast, :sarcastichand: .. sa vezi cum au reactionta fanii lui Chelsea


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91650 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:55:56 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91648 Blaast, "... Уэбб рассудит "Манчестер Юнайтед" и "Челси" :ae: ..." - pontu asa bucurie?
eu am spus ca federatie doreste sa prelungeasca finalul de campionat pe cit posibil


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3657 3658 3659 3660 3661 3662 3663 3664 3665 3666 3667 3668 3669 3670 3671 3672 3673 3674 3675 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.