Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3656 3657 3658 3659 3660 3661 3662 3663 3664 3665 3666 3667 3668 3669 3670 3671 3672 3673 3674 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91601 by DiversityMuzician (✖ CEO) (0 mesaje) at 2011-05-03 22:53:31 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Cardabaletul s-a început :drool: Mai ceva ca la teatru !


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91602 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-03 22:53:57 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91598 ShytteR11, "... canesna ca cu GGMU ..." - apu shi scriii la RM in topik Halahuid?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91603 by DiversityMuzician (✖ CEO) (0 mesaje) at 2011-05-03 22:54:03 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
OMG, Ce suporter curajos :mmlp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91604 by fanTiesto (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 22:54:40 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91554 felax, "... Ultimul match a nostru nui mai mindru ..." - sincer nu lam privit dar din reluarile care leam privit am intseles ca am avut totushi shanse!!!!!!!! shi mai ales ka nu kompara obasaturile este cu MARELE SHI CEL MAI GRANDIOS CLUB DIN LUME MAN UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91605 by MIRONOV (I Broke the Dam!) (0 mesaje) at 2011-05-03 22:56:18 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91604 fanTiesto, "... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..." - +1


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91606 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-03 22:57:00 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91602 okinkasashka, prosta vreu sa incurajez nu te teme nu tradez Mancesteru


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91607 by sHavo (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 22:57:47 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91561 ShytteR11, "... nu tradez Mancesteru ..." - :sarcastic: pridateli ..


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91608 by DiversityMuzician (✖ CEO) (0 mesaje) at 2011-05-03 22:58:04 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91606 ShytteR11, aici nimeni nu se teme :teeth:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91609 by felax (In Man Utd we trust<3) (0 mesaje) at 2011-05-03 22:58:05 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91604 fanTiesto, "... ARELE SHI CEL MAI GRANDIOS CLUB DIN LUME MAN UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..." - tu citind vez ce vrei da nu ce am scris ...
eu nu compar si nu pot compara
ps am vrut s spun k asa cum am jucat vs arsenal greu va fi contra barca
pps speram + will never die (-


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91610 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-03 22:59:16 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91609 felax, "... jucat vs arsenal greu va fi contra barca ..." - few ..deplasarile rau le jukam ..asta tu shtii ...shi cu barca pi wembley ..pots spune ca la noi acasa :P


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91611 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:00:27 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91608 Diversity, eu stiu ca nu se te me :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91612 by DiversityMuzician (✖ CEO) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:00:39 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91610 okinkasashka, "... ca la noi acasa ..." - eu o să visez mîine că Manchester bate şi aşa o să fie :hooray:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91613 by fanTiesto (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:01:10 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91564 felax, "... ps am vrut s spun k asa cum am jucat vs arsenal greu va fi contra barca
pps speram + will never die (- ..." - ok am intsels ce ai vrut sa spui!!! sper ca se va mobiliza United shi vom lua shi puncte necesare cu kefali shi sper ca vom rupe curu lu barsa in finala!!!!!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91614 by felax (In Man Utd we trust<3) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:01:25 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91610 okinkasashka, few,siopirlo, deacord cu tot ce spui oricum parshim am jucat noi contra arsenal kiar p/u deplase
ps. carick suka mo zaibit 1match + - la nivel si in a 2lea match cind ii fute vo 3 burovuri


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91615 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:01:47 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
eu hz ..shi de fartovii tre sa fii bursucii masii ..cum p..mas** sa anuleze golu ..simuleantsi proshti lin ..


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91616 by Whistle (650cc) (1 mesaje) at 2011-05-03 23:02:51 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
dalbaiob arbitru


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91617 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:03:51 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
gol Barca :lol: .............


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91618 by fanTiesto (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:04:05 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91569 felax, "... ps. carick suka mo zaibit 1match + - la nivel si in a 2lea match cind ii fute vo 3 burovuri ..." - carick ii ka anotimpu "ba ploua,bai soare" elii kam nipaniatnii!!!!! trebu prosta sal potsi apridili gind vra sa joace shi kind nu....


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91619 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:05:47 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
iaimeiu 3-0 da real nici o ocazie serioasa ..


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91620 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:06:41 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91619 ShytteR11, serios ? da eu am vazut .... 2 cel putin


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91621 by fanTiesto (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:06:50 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91574 ShytteR11, "... iaimeiu 3-0 da real nici o ocazie serioasa .. ..." - oii kioare shi proaste!!!!!!

Real Madrid ekipa plina de -сборище блатных и общества нищих!!!!!!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91622 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:10:44 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91620 eisenhower, 2-3 o cazii,ei numa la poarta lui valdes trebu sa sada da nu invers


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91623 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:11:23 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
plia da Ronaldo ii un kkcios mare ....


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91624 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:11:34 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Manchester - United vs Shalave Lokalul :Champions Ora : 21.30 Miine

1.okinkarito
2.Felax
3.Blaast
4.fantiesto
5.Male(+4persoane)
6.Lunatic
7.Sasha Seremts?
8.Dj Force
9.Mc Alex(depinde ,daca ii da odata si bine la vahtiorshi apu vine xD)
10.next?

Editat de către okinkasashka la 2011-05-04 13:20:24




Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91625 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 23:13:19 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
gol Real :lol: ...............


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3656 3657 3658 3659 3660 3661 3662 3663 3664 3665 3666 3667 3668 3669 3670 3671 3672 3673 3674 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.