Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3650 3651 3652 3653 3654 3655 3656 3657 3658 3659 3660 3661 3662 3663 3664 3665 3666 3667 3668 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91451 by rooney_md (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-02 22:31:40 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
http://ru.fishki.net/picsw/042011/27/post/demotivator/demotivator-047.jpg . mai degraba dade cu nasu decit cu mina

pe OT va fi meciul sezonului pt noi Forta Man United...sintem cu VOI


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91452 by MrBean (User) (0 mesaje) at 2011-05-02 22:40:47 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top



Mesaj util ?   Da   3 puncte
#91453 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-02 23:05:25 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Pacat de rezultat. Dar era timpul ca si Arsenal sa aiba parte de victorie in fata ManUtd - mai ales acasa. Sper sa fructifice faza data sa iasa pe 2 si sa nu fie un cadou pentru rivalii londonezi.
La inceputul sezonului eram de acord ca cu 3 etape inainte de final - sa avem 3 puncte in fata si meci acasa cu concurentul direct la titlu. Totul e in miine noastre. Si nicidecum in miinile concurentilor. Noi putem sa facem si egal (nu vad asa scenariu), pe cind ei au nevoie doar de victorie. Noi jucam acasa, ei in deplasare. Noi am cistigat 3 meciuri anul acesta cu ei, ei doar 1. Sunt inca multe momente care ne avantajeaza. Un lucru e cert - cu un joc impecabil ii facem una cu pamintul. Un joc in stil Man United. Am demonstrat-o nu o data! Erorile de arbitaj se termina o data si odata! Nu poate dura la nesfirsit! Ma refer la meciul de anul trecut de pe OT si chiar de ultimul meci al lor cu Tottenham. Capul sus!


Mesaj util ?   Da   3 puncte
#91454 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-02 23:13:51 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91453 adrianis, "... Capul sus! ..." - :smartass:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91455 by MrBean (User) (0 mesaje) at 2011-05-02 23:23:50 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Seems Osama bin Laden was an Arsenal supporter. After Sunday's match he ran outside yelling "C'mon the Gunners!"...guess he regrets that now. :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91456 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-02 23:25:17 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91455 MrBean, :lol: ..... americosii is cu United, haters a lui Arsenal


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91457 by RoarPride (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-02 23:33:08 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
"We didn't play to the Manchester United way and when we don't play to the Manchester United way we don't deserve anything," said the France defender.

"You have to kill that game early, not wait until you concede a goal. The attitude at the beginning of the game wasn't right. That is why I was very frustrated. We didn't deserve to win." si drept mai spune Evra


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91458 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-02 23:36:33 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
sa-l mai aud ple amu pe cineva sa zica ca eu tzin cu Barca sau ceva de genu ista:dead:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91459 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-05-02 23:38:07 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91413 Man©hesterU, "... sa-l mai aud ple amu pe cineva sa zica ca eu tzin cu Barca sau ceva de genu ista ..." - u tzii cu barca :sarcastichand:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91460 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-02 23:38:48 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91458 Man©hesterU, da ce so intimplat ?

by numismatyc :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91461 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-02 23:38:59 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91459 djforce, "... u tzii cu barca :sarcastichand: ..." - seo gata Igareok cu tine,sam naprasilsea:sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91462 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-05-02 23:39:45 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91416 Man©hesterU, "... seo gata Igareok cu tine, ..." - da cine e Igareok aista ?!! eu nu il shtiu :-)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91463 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-02 23:42:38 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91462 djforce, "... da cine e Igareok aista ?!! ..." - tu:pleasantry:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91464 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-05-02 23:43:33 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91418 Man©hesterU, "... - tu ..." - de unde ai luat-o ? eu nu sunt igor we ;-) nici nu stii cum ma cheama :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91465 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-02 23:49:43 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91464 djforce, "... nici nu stii cum ma cheama :sarcastic: ..." - dap Garry nui Igor?:sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91466 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-05-02 23:50:41 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91420 Man©hesterU, :-D de unde asa info ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91467 by Andrewlex (User) (0 mesaje) at 2011-05-02 23:50:57 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
psc ce slab am jucat,nici numi vine a crede ca am pierdut la Arsenal.Din cauza la asha la gamadrile de trintori ca Carrick se duc vreo 5 ani de viata,porsh fatal cu Sasity in FA Cup,porsh cu Arsenal,mai ramine s aporsheasca cu Bursucul in Finala Cl si polniii buchet rozi
:(

Editat de către Andrewlex la 2011-05-02 23:59:20




Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91468 by RoarPride (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-02 23:52:19 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91467 Andrewlex, real miine o sa faca show :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91469 by Andrewlex (User) (0 mesaje) at 2011-05-02 23:55:53 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91468 gunoi, "... real miine o sa faca show ..." - sa ma f''' eu in Real madrid si un sac de perje borite,eu vreau UNITEDul meu sa rupa,sa nul vad pe balerina de Carrick porshind in meciurile decisive ale sezonului,eu ahuiesc de omul asta,3 meciuri le joaca stabil ,in urmatoarele 7 isi baga s'''la ,parca se teme de minge,psc...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91470 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-02 23:58:30 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91466 djforce, "... :-D de unde asa info ? ..." - dap asai la noi:pardon:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91471 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-02 23:58:30 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91468 gunoi, "... real barca miine o sa faca show  ..." - are vreo citiva clovni ... :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91472 by RoarPride (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 00:00:37 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
http://www.youtube.com/watch?v=cPwZhHPZLC8&feature=related iak shine mai poate ca Van der Save!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91473 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-05-03 00:00:53 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91425 Man©hesterU, "... dap asai la noi ..." - nush pasaportu meu nu e deacord cu tine :-D

#91424 Andrewlex, las ca tot o sa fie bine pina la urma ;-)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91474 by RoarPride (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 00:01:05 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
NIMENIII!!!! :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91475 by Andrewlex (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 00:16:00 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3650 3651 3652 3653 3654 3655 3656 3657 3658 3659 3660 3661 3662 3663 3664 3665 3666 3667 3668 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.