Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3646 3647 3648 3649 3650 3651 3652 3653 3654 3655 3656 3657 3658 3659 3660 3661 3662 3663 3664 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91351 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 20:28:41 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
haaa, lu liverpool iarasi ia dat penalty cu fault in afara careului


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91352 by klikMD (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 20:52:14 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
cine a cistigat arsenal sau manchester united.. stiu ca pe la min. 70 arsenal conducea cu 1:0


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91353 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-01 20:54:39 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91352 klikMD, arsenal o cistigat 1:0


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91354 by Jumpshoot (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 20:58:18 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
si baieti am inteles ca ati castigat pe arsenal? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91355 by sergiu27 (We're United|ReDDeviL) (0 mesaje) at 2011-05-01 21:17:40 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91354 Jumpshoot, 0-5 !


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91356 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-01 21:21:27 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91354 Jumpshoot, "... si baieti am inteles ca ati castigat pe arsenal? :D ..." - pastaiana:wink2:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91357 by klikMD (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 21:24:36 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:ae: :ae: Arsenal win :ae: :ae:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91358 by MrBean (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 21:37:45 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
vad ca unii oameni nau minte, tre de dizbatut cativa dinti si vor tine minte de viata intreaga

Man©hesterU cumde fara p.b? sau 4lens sau dat afara din lupta)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91359 by arckhangel (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 21:39:56 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91357 klikMD, cred ca ai gresit forumul, nu ti se pare????


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91360 by MrBean (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 22:18:21 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Who do you think will win the Barclays Premier League

Manchester United - 37.8%

Chelsea - 43.9%

Arsenal - 18.3%

Total Votes: 13167

mda era si de asteptat


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91361 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-01 22:43:57 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Obijduitor faptul că nu am luat măcar 1 pts pe Emirates, în fine ce a fost a fost.. E clar ca Arsenal au dominat in 1 repriză, insă pe parcurs s-a văzut iniţiativa care a trecut de partea noastră, se vedea că cu un aşa prim 11 jucam doar pentru un egal, însă asta nu a fost în de-ajuns. Mijlocul nostru e sub limitele noastre, pur şi simplu sezonul viitor, posibil deja fără Scholsy, nu mai vedem lupta pentru titlu, e clar că avem nevoie de un lider în centru, Schosly nu e veşnic, iar Fletch mai are şi el perioade nu prea bune.. Iar când rămânem, păi îi avem doar pe Carrick, Ando şi Gibson, ok, în meciuri mai puţin dificile, ne mai descurcăm, dar când e vorba de vre-un meci cu foc şi scântei, atunci joci doar max la un egal..

Arbitrajul a lăsat de dorit... trebuie să aştept un rezumat, ca să vad încă şi încă o dată, ca mai apoi sa zic clar ce a fost în momentele la faza cu Vidic în careul nostru şi la Owen la adversari.. Însă în unele momente, deja mi se face negru în faţa ochilor, cînd pur şi simplu acordă un fault, în loc de un galben, era clar..

P.S. mă umflă râsul cum fanii albaştrilor, mai nu se convertesc deja în tunari, pur şi simplu e umilitor pentru un fan să devii fan echipei rivale care stă din urma ta şi iţi suflă din spate.. Eu înţeleg că toţi dintre noi, în anumite momente, stăm cu gândul că atunci ca în asemenea momente, să sperăm la vre-o înfrângere a echipei care-ţi stă în faţa ta, însă când îi văd în ce mod o fac.. pffff... mi-e ruşine, dacă au început în aşa mod, lasă să ţină şi în meciurile împotriva lor tot cu tunarii, că văd că le stă de minune...

hmmm, interesant a fost faptul că toţi participanţii aflaţi in CL au pierdut în meciurile lor de campionat ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91362 by Baicului (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 23:08:58 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91357 klikMD, :devils: :devils: :devils: :devils: :devils: :devils: :devils: *uteo plea la voi pi forum da nu aishi.Mai sint inca 3 etape sh a mai videm shini se va ride.GGMU


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91363 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 23:10:17 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91361 LLIAKAL, eu numi fac griji, o sai zdrobim pe chefali numai decit sunt sigur de asta, si deja osa ne jucam de ascunselea cu cu balckburn si blackpool, da sa ma tzii minte daca ii batem pe chelsea sa vezi fani lu arsenal cum o sa vina aici shi o sa spuna merci, in caz ca ei o sa bata pe britania stadium, de si credca va fi acolo in cel mai bun caz un egal


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91364 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 23:26:01 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
patani eu fak un video despre MU.. poate miine o sal termin shi o sa vil arat :wink: noapte buna la toti! :wink:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91365 by klikMD (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 23:28:51 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.
#91366 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-01 23:29:57 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91318 fredriksson, "... eu numi fac griji, o sai zdrobim pe chefali numai decit sunt sigur de asta ..." - mă alătur la cuvintele tale, atunci vom fi mai motivaţi ca nici o dată, sperăm ca după meciul cu Schalke, care desigur sa reuşim să-i trecem frumos, să avem pentru duminica care vine, toată echipa la îndemână, plus că ne vom afla pe OT, avem multe avantaje, iar asta sper să-i motiveze şi mai tare pe jucători.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91367 by Baicului (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 23:40:38 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.
#91368 by DoneaA (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-02 00:28:25 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91365 klikMD, "... n-ai ce cauta aici,bucuria ta poti sa ti-o exprimi si pe forumul Arsenalului-cu toata stima...defapt cu absenta ei...ma scuzi de expresie...asa cuvinte tinele la tine pls :wink:...cu toate ca am pierdut-cam meritam macar 1 pnt...da ce sa-i faci cred ca vom lua liga:D Forever Red


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91369 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-02 01:33:20 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91358 MrBean, "... Man©hesterU cumde fara p.b? ..." - is sarbatori amu si nui frumos sa matiresti,da iaca de marti il hapanesc :smartass:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91370 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-02 04:54:51 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91369 Man©hesterU, "... a iaca de marti il hapanesc ..." - pasteraza pentru weekend simt ca va fi mare razboi indierent de rezultat


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91371 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-02 10:50:30 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
hi all - dupa kum am spus.. http://www.youtube.com/watch?v=R5IJHZClHgk priviti :love: :love: :love: :love: :love: :love:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91372 by fanTiesto (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-02 11:18:35 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91371 Man_United1878, "... hi all - dupa kum am spus.. ..." - super!!!! buna treaba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91373 by RoarPride (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-02 11:21:57 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Who do you think will win the Barclays Premier League?
Manchester United - 39.6%

Chelsea - 43.9%

Arsenal - 16.5%


sosati la chefali. pe old trafford ManUtd vor face jocul lor cu multe goluri, cum eu ii tsin minte, un 3:1 min pt ai nostri!! cech o sa-si rupa sapka din cap!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91374 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-02 11:25:39 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91372 fanTiesto, thx :innocent: trebuie sa mai exersez.. :wink:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91375 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-02 11:28:37 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91370 mcalex89, "... simt ca va fi mare razboi indierent de rezultat ..." - bun dar ,astept,cind ini zisi tu sai trimat pe tati,apu atunci:sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3646 3647 3648 3649 3650 3651 3652 3653 3654 3655 3656 3657 3658 3659 3660 3661 3662 3663 3664 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.