Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3642 3643 3644 3645 3646 3647 3648 3649 3650 3651 3652 3653 3654 3655 3656 3657 3658 3659 3660 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91251 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:08:46 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91243 Sabotaj, "... deci sa ma igrijorez sau nu? ..." - trebue ... e un meci fff greu ... (eu cind vad ca United pierde posesia deja ma ingrijorez ) in rest se pare ca United isi revine pe parcurs ...

#91245 crazysink, "... fanii lui ars: #73237
Ma rup fanii lu Mu , tipa nu o fost galben la Rooney ....

RO4U VIDIC pl*a !!!

..." - da P*** mea!!! daca sincer : e roshu + 11 la vida si nu e nimic la rooney ...
da mie imi convin asa greseli de arbitraj :sarcastic:

#91204 ShytteR11, "... Giggs azi va juca stie cineva ??? ..." - Sir Giggs nu va fi azi


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91252 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:08:54 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
imi da cineva un link live... ca sa oprit digi cacat


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91253 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:09:22 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91250 crazysink, da de ce vihadnoi ??


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91254 by Arsenal_FC (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:09:51 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91207 crazysink, 79509 sopcast,sport1


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91255 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:10:28 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
mai in scurt patani sper arbitru azi sai ingroape pe arsenal si sa luam 3 puncte in cel mai murdar mod , asa o sa fie cel mai corect :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91256 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:11:28 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91210 mcalex89, "... asa o sa fie cel mai corect ..." - cel mai bine p/u noi ;-) zi pe shleau :-D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91257 by tupac2 (Addicted to Chelsea&Cavs) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:11:53 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91223 mcalex89, "... pregatitiva de greseli de arbitraj baieti :doubt: ..." - acum tot veti spune ca nu va ajuta arbitrii da ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91258 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:13:40 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91207 crazysink, "... imi da cineva un link live... ca sa oprit digi cacat ..." - la mine merge sop://broker.sopcast.com:3912/108108


#91212 tupac2, "... acum tot veti spune ca nu va ajuta arbitrii da ? ..." - depinde de rezultatul final ;-)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91259 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:13:57 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91212 tupac2, "... acum tot veti spune ca nu va ajuta arbitrii da ? ..." - in plm da eu ce am scris oare mai sus???????? sio prin acest mesaj scris inainte de meci nu se are in vedere ca sa vor fi greseli poftin iakatales , eu plia spre deosebire de voi nu ma mindresc cu ele , da voua ieri va era in p..a asa strigati da>? :annoyed:

#91212 tupac2, "... nu va ajuta arbitrii da ? ..." - asta nu se numeste ajutor dar iertare bre


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91260 by tupac2 (Addicted to Chelsea&Cavs) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:15:04 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91213 djforce, "... depinde de rezultatul final ..." - deacum va ajuta, la Vidic era roshu si 11 metri !


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91261 by Sabotaj (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:15:16 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91214 mcalex89, mie in locul lor mi-ar fi rusine .. un gol din offside .. altul ce nu a trecut de linie ... mai bine ar tacea


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91262 by radu990 (Knight of TMD) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:15:31 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91255 mcalex89, "... mai in scurt patani sper arbitru azi sai ingroape pe arsenal si sa luam 3 puncte in cel mai murdar mod , asa o sa fie cel mai corect :) ..." - no comment ( defapt commentu rupe :D )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91263 by tupac2 (Addicted to Chelsea&Cavs) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:17:06 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91216 Sabotaj, Chiaka vostru in CL din offside a marcat si acum ?

#91214 mcalex89, "... eu plia spre deosebire de voi nu ma mindresc cu ele ..." - nu da aici ce ai scris ?

""#91255 mcalex89, "... mai in scurt patani sper arbitru azi sai ingroape pe arsenal si sa luam 3 puncte in cel mai murdar mod , asa o sa fie cel mai corect ..." ""


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91264 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:17:15 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ahh rooney maladets :good:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91265 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:17:17 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91262 radu990, "... ( defapt commentu rupe :D ) ..." - da plia zb arbitrii ieste tare frumod din partea lor clouni pla , mai bine sa piierzi da frumos decit sa te faca rbitru de ris asa cum io facut ieri pe kifali si ei ni se mindreau cu asta, rusineeeeeeeeeeee


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91266 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:17:47 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91215 tupac2, "... deacum va ajuta, la Vidic era roshu si 11 metri ! ..." - recunosc ... dar au fost si dafiga meciuri in ultimii ani unde am fost noi cei care am pagubit pe urma greselilor de arbitraj ... trebue cred sa vina si viceversa nu ? :-)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91267 by Sabotaj (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:18:03 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91220 mcalex89, "... decit sa te faca rbitru de ris asa cum io facut ieri pe kifali si ei ni se mindreau cu asta, rusineeeeeeeeeeee ..." -+1


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91268 by wit3ok (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:18:07 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91255 mcalex89, "... mai in scurt patani sper arbitru azi sai ingroape pe arsenal si sa luam 3 puncte in cel mai murdar mod , asa o sa fie cel mai corect ..." -

#91259 mcalex89, "... eu plia spre deosebire de voi nu ma mindresc cu ele ..." -

mde, chiar îmi pare rău ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91269 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:18:21 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91263 tupac2, "... nu da aici ce ai scris ?

""#91255 mcalex89, "... mai in scurt patani sper arbitru azi sai ingroape pe arsenal si sa luam 3 puncte in cel mai murdar mod , asa o sa fie cel mai corect ..." "" ..." - da tui nu ti dai seama ca asta ironic am scris , de ciuda timpeniei arbitrilor ,


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91270 by tupac2 (Addicted to Chelsea&Cavs) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:18:52 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91224 mcalex89, da da ironic ... am inteles !


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91271 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:19:36 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91268 wit3ok, mai invatativa bre sa mai cititi printre rinduri :slap:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91272 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:19:46 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
hai ca la secunda United e pe val !!!! Glorry Glory Man United


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91273 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:20:02 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91263 tupac2, anelka de unde a marcat ? :slap:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91274 by Sabotaj (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:20:16 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91218 tupac2, "... #91216 Sabotaj, Chiaka vostru in CL din offside a marcat si acum ? ..." - chicha va rog :wink:
nu mam laudat si nu mam bucurat de gol cela .. si nu e unicul gol ... la voi ambele goluri nu sunt regulamentar valide


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91275 by tupac2 (Addicted to Chelsea&Cavs) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:21:27 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91229 Sabotaj, sa inteleg ca nu erati bucuroshi ca ati trecut turl in CL da ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3642 3643 3644 3645 3646 3647 3648 3649 3650 3651 3652 3653 3654 3655 3656 3657 3658 3659 3660 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.