Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3638 3639 3640 3641 3642 3643 3644 3645 3646 3647 3648 3649 3650 3651 3652 3653 3654 3655 3656 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91151 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 20:29:11 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91150 mcalex89, rau ca pleaca

by numismatyc...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91152 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 20:30:09 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
un egal sa fie si gata )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91153 by Tessaiga (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 20:32:52 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91150 mcalex89, "... Van der Saar e cel mai bun :yes3: ..." - ugu ) asta nici nu se discuta :)

#91149 eisenhower, dupa statistica RM fara Cr are parte de meciuri nu prea bune ) ; totusi se bazeaza prea mult pe Cr, IMO


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91154 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-30 20:36:04 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Baieti va rog mult pooate terminam sa discutam de Real la noi pe topic eu n vad legatura :) plictisit sa aud real barca , vom avea duel direct vom discuta dar asa lasatii in pace fiecare in voia lor


Mesaj util ?   Da   3 puncte
#91155 by fanTiesto (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-30 20:45:15 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91154 mcalex89, "... Baieti va rog mult pooate terminam sa discutam de Real la noi pe topic eu n vad legatura plictisit sa aud real barca , vom avea duel direct vom discuta dar asa lasatii in pace fiecare in voia lor ..." - +1!!!! dai in p....la pe Real shi barsa navem treaba acum dinshii!!!! parearea mea e ca Real shi Barsa sunt 2 ekipe obosite in real is numa al di Stileaga da in barsa sunt jucatori care ar trebui sa ajunga actori in cinema pentru ceea cum ei simuleaza shi inka poate kite un oscar ar trebui sa le dee!!!! mai in scurt am inkeiet cu asta discutsia despre 2 ekipe obosite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91156 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:01:38 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
gomes psc


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91157 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:05:28 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91155 fanTiesto, deacord - in barsa sunt jucatori care ar trebui sa ajunga actori in cinema pentru ceea cum ei simuleaza shi inka poate kite un oscar ar trebui sa le dee!!!! :D :D :submasa:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91158 by Aligy (Red Devil) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:05:51 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
he...Fergie in tribune :)


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#91159 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:06:19 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91158 Aligy, "... Fergie in tribune :) ..." - tine cu toten )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91160 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:12:48 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91157 ShytteR11, "... kite un oscar ar trebui sa le dee ..." - ai ramas in urma cu noutatile :D

DANI ALVESSS
ÎnchideЗакрыть



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91161 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:21:36 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91160 eisenhower, :D oscar 2011 pentru similare


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91162 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:23:13 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
fuck 4lens!!!!!!!!!...........


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91163 by Aligy (Red Devil) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:23:49 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
offside la Kalou...pzdets :D


poti sa a*uiesti....2 goluri a lu Chelsea..ambele validate incorect...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91164 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:26:13 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
kkt de arbitrii :horse:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91165 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:26:17 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
gand*** de arbitri...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91166 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:30:22 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
tusier de rahat! nu trebuie sa cumperi arbitrul central. e destul tusierul. nice!
ne concentram pe meciurile noastre! succesul ni-l cream noi insusi!


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#91167 by totenham (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:34:45 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Sorry fraţilor,am făcut tot ce-am putut.Rămîne ca voi să nu o daţi în bară.


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#91168 by marynbest (#Apple ) (1 mesaje) at 2011-04-30 21:40:10 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91163 Aligy, "... poti sa a*uiesti....2 goluri a lu Chelsea..ambele validate incorect. ..." - Am cumparat Arbitrii, chiar nu e clar..

#91166 adrianis, "... succesul ni-l cream noi insusi! ..." - Curaj baieti!!

#91166 adrianis, "... ne concentram pe meciurile noastre ..." - cand castigati sau castigam sa nu ne veniti la noi in topic!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91169 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:41:28 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91168 marynbest, dute mă în p*** bucurate ca a marcat torres


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91170 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:41:44 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Comentariu perla :Челси без судьи,как Фергюсон без жвачки :lol:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#91171 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:41:57 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91168 marynbest, pai daca se discuta normal credca nu e nimic rau, mai sunt unii care la orisice replica normala, iti aduce niste replici foarte murdare, sachez sau cum ii mai spune lui

#91169 crazysink, da ce tio spus asa urit ?? ca sal trimeti in soola ??


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91172 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:42:47 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91170 eisenhower, ruși con****


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91173 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:43:06 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Comentariu perla : Челси идет по стопам Барселоны!!! :lol:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#91174 by marynbest (#Apple ) (1 mesaje) at 2011-04-30 21:43:59 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91126 fredriksson, se intampla, la voi fix asa sunt.. nu destul ca am avut meciul ala perdut cu voi, dar inca mai vin si pun sare pe rana.

voi cand ati perdut de la noi nu a fost asa..


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91175 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 21:44:45 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Comentariu perla :
1) обоим линейным ампутировать глазные яблоки и вставить имплантанты
нет ничего обидного в том, чтобы проиграть, но когда оба мяча в одном
из решающих матчей сезонов забиваются с нарушением правил, остается
неподъемный осадок

2) Заголовок смените :
Судьи одержали волевую победу над "Тотэнхэмом".
:lol:


Mesaj util ?   Da   1 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3638 3639 3640 3641 3642 3643 3644 3645 3646 3647 3648 3649 3650 3651 3652 3653 3654 3655 3656 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.