Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 3642 3643 3644 3645 3646 3647 3648 3649 3650 3651 3652 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91051 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:11:07 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91049 numismatyc, "... tipa ou de Pasti ? ..." - Tipa da xD


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91052 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:11:40 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
30 апреля 1981 года родился Джон О Ши - защитник нынешнего состава «Юнайтед»:cake:


ehhh, trece timpul si O'Shea inca mai joaca la noi si nu in zadar, sper sa o continue in acelasi mod, ba chiar mai bine :)


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#91053 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:13:16 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91052 LLIAKAL, "... sper sa o continue in acelasi mod, ba chiar mai bine ..." - ooo !!! crezi in poveshti :-D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91054 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:13:36 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91052 LLIAKAL, "... 30 апреля 1981 года родился Джон О Ши ..." - :hbd:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91055 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:14:00 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91052 LLIAKAL, :hb2:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91056 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:14:25 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91009 okinkasashka, "... ." - :hbd: ..." - se incepe floodu :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91057 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:16:22 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91011 mcalex89, "... se inmcepe floodu :sarcastic:  ..." - beţia wei  :punish:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91058 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:16:37 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91056 mcalex89, "... se incepe floodu ..." - da few :sarcastic:

#91057 LLIAKAL, "... beţia wei ..." - ams ams asht sunetu :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91059 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:45:35 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91058 okinkasashka, "... ms ams asht sunetu :sarcastic: ..." - :subscaun:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91060 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:46:55 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91058 okinkasashka, "... ams ams asht sunetu ..." - hai la culcare, fetitele nu au voie sa stea asa tirziu+sa faca comenzi ce nu tin de competenta lor :D:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91061 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-30 01:23:39 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
dornitzi? :look: ........................


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91062 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 01:34:12 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91061 numismatyc, eac eu ma culc, e 12 jiumate deam tre sa dorm, mine pateala nebuna petru spurs :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91063 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-30 09:14:10 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
MULTI ANI OSHEA!!! :cake:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91064 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-30 09:23:58 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
La multi ajni raznorabocii, John O'Shea :hb3:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91065 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-30 09:29:21 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91060 LLIAKAL, "... fetitele nu au voie sa stea asa tirziu ..." - eii tuts ....bataie its tre :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91066 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-30 09:33:23 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Happy Birthday!! :hb2: :moldova: :love: :love:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91067 by TataCelTare (Δ Ƶ Ŧ Σ ℜ ∅ Ŧ ℋ) (0 mesaje) at 2011-04-30 09:52:51 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91052 LLIAKAL, :hb3: O'Shea


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91068 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-30 10:23:17 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Florent Malouda

"Я видел игру мадридского "Реала" и "Барселоны", и вы никогда не увидите такой ехидности между нами и "Юнайтед". Мы все часть большой команды, так как мы знаем, что на поле вы должны быть лучшими. Это уважение для достойных игроков".

"Это разочаровывает, как все произошло между нами и "Юнайтед" в Лиге Чемпионов. Трудно было смотреть игру "МЮ" с "Шальке" по телевизору. Я думал о том, что могло бы быть. Но мы не заслужили того, чтобы быть там. "Юнайтед" был лучше".

Малуда был особенно впечатлен устойчивостью "Юнайтед". "В начале сезона, было не так много людей, которые говорили что "Юнайтед" может быть вверху сейчас, но они психологически сильны".

"Много раз они проигрывали 2-0, как и против "Вест Хэма", но они не просто сводили игру к ничьей, они возвращаются, чтобы победить. Это демонстрирует их характер".

"Даже в своей последней игре против "Эвертона", они забили в последние 10 минут. Под давлением они остаются спокойными и сосредоточенными. Они сильны, уверены, у них все под контролем. Уэйн Руни в хорошей форме".

"У них есть лучший бомбардир лиги Димитар Бербатов, у них есть Чичарито и Нани. Они могут играть с различными формациями и результат тот же. Вот как вы выигрываете трофеи.


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#91069 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-30 10:28:19 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91068 mcalex89, "... Florent Malouda
..." - mia placut cuvintele :)

Javier Hernandez has been named in Mexico’s 30-man squad for next month’s CONCACAF Gold Cup which runs from June 5-25 in the US.



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91070 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-04-30 10:41:03 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91069 okinkasashka, "... mia placut cuvintele ..." - cuvintele sunt frumase 100% da shota aici ne to .... " podvoh doljen biti " :-D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91071 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-30 10:41:26 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91070 djforce, "... podvoh doljen biti ..." - aga :D ...cva ni to ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91072 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-30 10:41:47 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91069 okinkasashka, "... avier Hernandez has been named in Mexico’s 30-man squad for next month’s ..." - si normnal, el amuia matinka are un avtaritet nebun in echipa si vorgheste asa cum vorghe Berba in video sela :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#91073 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-04-30 10:42:08 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91026 okinkasashka, "... - aga ...cva ni to )) ..." - poate vre la United ? :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91074 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-30 10:42:31 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91069 okinkasashka, "... mia placut cuvintele :) ..." - el pahodu sau vre sa vina la noi :sarcastic: sau vre sa ne faca sa ne raslaghim da no sa se prineasca deloc :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91075 by TataCelTare (Δ Ƶ Ŧ Σ ℜ ∅ Ŧ ℋ) (0 mesaje) at 2011-04-30 10:43:01 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Succese pe mîine băieți.Probabil nu voi putea urmări meciul dar sunt sigur că vor face un meci bun. ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 3642 3643 3644 3645 3646 3647 3648 3649 3650 3651 3652 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.