Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 3642 3643 3644 3645 3646 3647 3648 3649 3650 3651 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91026 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 21:29:12 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Michael Owen http://twitter.com/#!/themichaelowen
Luis Nani http://twitter.com/#!/luisnani

#91024 Man_United1878, ple pe Giggs nul gasesc shota (((


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91027 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-29 21:31:11 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91026 numismatyc, "... ple pe Giggs nul gasesc shota ((( ..." - :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91028 by System at 2011-04-29 22:14:41 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91026 numismatyc, "... #91024 Man_United1878, ple pe Giggs nul gasesc shota ((( ..." - om serios, nu se ocupă cu prostii :)

http://www.youtube.com/watch?v=7gasxpPiews


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91029 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 22:18:11 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91028 dann, frumos O'Shea o trecut de Figo ..


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91030 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-04-29 22:22:56 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
we !!!! ce mai face-ti woi pe aici ? :-) nu am intrat de yahoo nush cit :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91031 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 22:26:35 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91030 djforce, dat ii ghini ... locul 1 in Premiere League si cu jumate de pas in finala Champions League :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91032 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-29 22:30:22 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91030 djforce, "... nu am intrat de yahoo nush cit ..." - da shi few tso fost dor de noi :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91033 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-04-29 22:34:24 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90986 numismatyc, "... dat ii ghini ... locul 1 in Premiere League si cu jumate de pas in finala Champions League ..." - he he ! asta shtiu eu ;-) si pe la meciuri mai vin :-D

#90987 okinkasashka, "... - da shi few tso fost dor de noi ..." - de tine fa ?!!!! nuuuuuuuuu :-D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91034 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-29 22:53:12 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91033 djforce, "... nuuuuuuuuu  ..." - da daca 4esna ? :teeth:

:sarcastic:


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#91035 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 22:54:40 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
- da daca 4esna ? :teeth:

:D:D:D:D:D:D:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91036 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-04-29 22:57:59 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91034 okinkasashka, "... da daca 4esna ? ..." - bre am ajuns in DN si incerc sa vad documentaru bagat de tine ;-) in rest shtii u cum merge treaba :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91037 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-29 22:58:53 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91036 djforce, "... in rest shtii u cum merge treaba  ..." - shtiu few :P
xD


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#91038 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 23:06:40 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91037 okinkasashka, gg tin minte momentul :D:d


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91039 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-29 23:42:00 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
3-0 4-0

cine dracu mai sunt ei atunci


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91040 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 23:42:54 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
da ma rup fanii Barcelonei ... :subscaun2: ..... niste argumente ... deamu shi ca video ii montat :D


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#91041 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-29 23:44:26 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91040 numismatyc, "... video ii montat ..." - :subscaun: sarashii :( :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91042 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-04-29 23:48:52 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
hey!!! dal draq de BBC ... acu inteleg si eu de ce toti Busby sunt indignati
PS : eu singur nu pot privi asta pina la urma ....


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91043 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 23:51:45 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91042 djforce,da nish nu ieshie filmu ca familia lui Busby ,era indignata de detaliile din film ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91044 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-04-29 23:56:33 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91043 numismatyc, "... da nish nu ieshie filmu ca familia lui Busby ,era indignata de detaliile din film ... ..." -ai in vedere ca au aparut asa gen articole ?!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91045 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:01:00 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91044 djforce, n-am inteles cei vrut sa ma intrebi ... dar eu am vrut sa spun ca tipa la crearea filmului au participat si familia lui Matt Busby (tipa ei stiu detaliile din viata lui Matt Busby) + si alti sportivi din vremea ceia ...

Da stii cum is filmele de azi , mai mult kkt pun ca sa shie mai interesant ... :D ... Si familie lui Matt Busby nu pre lio placut ce o schimbat ei pe acolo...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91046 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:03:31 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top



Mesaj util ?   Da   1 puncte
#91047 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:08:19 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91001 okinkasashka, :eyebrow:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91048 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:08:32 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91045 numismatic :hmm: da ! ideia e aproape :-)
PS: sarbatori fericite !!! si... ne vedem cind ne intilnim/sunam ;-)


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#91049 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:08:33 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91046 okinkasashka, tipa ou de Pasti ? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91050 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-04-30 00:08:39 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Невилл: "Болельщики будут любить Чичарито долгие годы"



На Туманном Альбионе продолжается воспевание мексиканского форварда "Юнайтед".

Бывшего капитана "Манчестер Юнайтед" Гари Невилла игра Хавьера Эрнандеса в нынешнем сезоне тоже не оставила равнодушным.

"У него много общего с Оле-Гуннаром Солскьяером, - считает Невилл. - Я понимаю, что в сравнениях нет ничего хорошего, но Чичарито присуща нацеленность на ворота и при этом он самоотверженно работает и не тянет одеяло на себя".

"Болельщики будут беззаветно любить его долгие годы. Он забьет мешок голов".



Источник - Football.ua
ÎnchideЗакрыть



Mesaj util ?   Da   1 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 3642 3643 3644 3645 3646 3647 3648 3649 3650 3651 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.