Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3629 3630 3631 3632 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 3642 3643 3644 3645 3646 3647 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#90926 by ArmaDino (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 20:38:32 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90913 numismatyc, "... Я полагаю, что это был отличный матч, как я слышал, это была интересная игра", — цитирует бин Хаммама Sky Sports. ..." - şi eu tot am auzit ca Raul a marcat hatrick în poarta noastră... hmm.. Mourinho are dreptate... anul trecut Motta, anul ăsta Pepe, cu 2 ani în umră Chavski.... prea mult favoritism au Barcelona... Chelsea european la capitolul ăsta :)


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#90927 by Aligy (Red Devil) (0 mesaje) at 2011-04-28 21:10:44 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90879 SirAlex, "... sel mai tare nii obijduitor ca vom juca in echipamentul din deplasare asa cum o fost in 2009 ..." - faptul ca vom juca pe Wembley conteaza mai mult )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90928 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 21:11:58 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90927 Aligy, "... faptul ca vom juca pe Wembley conteaza mai mult ) ..." - da clar, dar echipamentul, vreu sa vad rosu in fata ochilor :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90929 by boom_united (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 21:13:33 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90883 SirAlex, "... da clar, dar echipamentul, vreu sa vad rosu in fata ochilor ..." - lasa ca o sal ai pe tine in timpul mecilui :) glavna echipa sa joace normal :evo:




Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90930 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 21:16:38 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90929 boom_united, si clouni cit mai putini  :reindeer:

dudes ,wtf ?

Wazza pe twitter
Gonna get my lawyers to deal with phone hacking until end of season. So I can focus on helping MUFC win trophies. Thx for all ur support

Wazzaroon08 Wayne rooney
Just playing tiger woods new game on x box. What a game. The graphics now days is crazy
3 minutes ago  :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90931 by imeem (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 22:13:11 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
http://www.silversportz.co.uk/

United - Arsenal
reserves


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#90932 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 22:22:24 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90931 imeem, frumushel joaca ... este multa lupta ,desi putine suturi ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90933 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-28 22:57:52 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90932 numismatyc, ce scor?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90934 by imeem (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 23:00:35 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90933 mcalex89, s-a terminat.. 0-0.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90935 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 23:01:10 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90933 mcalex89, 0 - 0 ... ai nostrii o jucat mai bine ( in orice caz in al doilea time ) ... plia si portaru lu Arsenal in ultimele minute un save divin o facut ... deja ma pregateam sa urlu , da o scos padla minjia .... (((


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90936 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 23:42:51 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Ma uit pe Livescore si de fiecare data cind fac refresh inainte de timp ca nam rabdare apu la Porto se schimba scorul, mai intii 1-1, pe urma 2-1, 3-1 si amuia deamu 4-1 :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90937 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 23:44:28 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90936 SirAlex, joaca ghini porto... ini plashi...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90938 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 23:48:12 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90937 numismatyc, "... joaca ghini porto... ini plashi... ..." - nu vad cine iar incurca sa cistige cupa, dpar de Benfica dar slabe sanse


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90939 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 23:51:50 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Falcao - 68 de goluri pentru Porto....2 sezoane


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90940 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 23:54:14 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90939 numismatyc, "... Falcao - 68 de goluri pentru Porto....2 sezoane ..." - afigheti, la vara credca pleaca cu primu avion, da iaka nustiu unde, eu de la Porto il doresc tare pe Verde :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90941 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 23:56:18 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90940 SirAlex, 69 de goluri....


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90942 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 23:57:28 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90941 numismatyc, "... 69 de goluri.... ..." - avionu deamu o aterizat, amus el termina meciu si se urca
ah, Hulky, Hulky, team cumpara noi da unde sa te punem in teren


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#90943 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:00:39 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90942 SirAlex, ehh... ar super sa vina la United....


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90944 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:02:52 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90943 numismatyc, "... ehh... ar super sa vina la United.... ..." - cine, Hulky sau Falcao?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90945 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:03:37 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
iaca si cu cine joaca in La liga Barca si Real , super adversari :lol: si mai vorbesc de liga puternica cind le zic ca joaca numai doua echipe acolo :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90946 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:03:37 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90944 SirAlex, Falcao macar ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90947 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:04:31 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90946 numismatyc, "... Falcao macar )) ..." - nustiu nustiu, il avem pe Chicha zabivala, plius Berba inka nu a plekat


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90948 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:05:57 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90947 SirAlex, "... plius Berba inka nu a plekat ..." - a sa plesi :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90949 by imeem (User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:07:21 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90945 mcalex89, si inca asta-i echipa de locul 4 :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90950 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:09:29 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
graesc cu un roamas in facebook acum, simi spune ca realu si barcelona si cele mai bune din europa :D ea lingai de oameni ple


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3629 3630 3631 3632 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 3642 3643 3644 3645 3646 3647 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.