Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3627 3628 3629 3630 3631 3632 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 3642 3643 3644 3645 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#90876 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-28 02:27:56 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90775 numismatyc, "... А мы за кого сегодня будем болеть?
..." - tipa real :(

#90780 LLIAKAL, "... tot ai cont pe twitter ? ..." - pe FB am fost anuntsat :P

#90820 Lunatic, "... iar varzelona ..." - da pliati mari kazoli sa fost intrun sportbar precis mincau o mama de pizd barca :sarcastic: ca de obicei xD ..lasca la retur xD

#90825 George7777, "... S-ar putea sa nu terminati finala in 11. ..." - ai plecato intero chifalo :)

#90854 Spiritt, "... simuleant la moment din fotbal e Busquets ..." - +1 ..e supersimuleant ..dupa el vine di maria :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90877 by radu990 (Knight of TMD) (0 mesaje) at 2011-04-28 08:28:49 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
United - Munich Air Disaster / BBC [HD720p]
http://www.torrentsmd.com/details.php?id=1084784

Added:

Cубтитры: русские
Перевод: FanTranslate
Формат субтитров: softsub (SRT)

http://www.fileserve.com/file/mSK7qHh


Mesaj util ?   Da   3 puncte
#90878 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 09:16:48 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90877 radu990, thanks


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90879 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 09:23:00 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Mda, Realu so dus la vale
Sincer sa spun vedeam in Real un adversar mai puternic findca au foarte multi jucatori individuali care in orice moment pot lua jocul pe ie
La Barca este un joc de echipa, si din moment ce il descifrezi pai gata, esti calare pe cal
sel mai tare nii obijduitor ca vom juca in echipamentul din deplasare asa cum o fost in 2009
si iarasi Barca porneste favorit

Totusi nu dejeaba Realu o scapat cupa seea jios, eu am spus deodata ca asta nui a ghine :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90880 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 10:10:02 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90879 SirAlex, nei adus aminte de un fan RM care zicea ca jocul cu noi ii floare la ureche .. pahodu nish no sa fie :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90881 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-04-28 10:23:12 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90877 radu990, da cum de pus ca să funcţioneze şi subtritările, căci l-am scos, dar mai departe hz cum ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90882 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 10:36:21 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90881 LLIAKAL, la player cata optiunea subtitrari si ti se va deskide o fereastra sa alegi subtitrele ... le alegi din mapa unde ai descarcat filmu


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90883 by radu990 (Knight of TMD) (0 mesaje) at 2011-04-28 10:36:54 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90881 LLIAKAL,
 



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90884 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 11:08:35 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
numismatyc nice avatar :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90885 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 11:09:29 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90884 crazysink,thx.... shi nie nio placut :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90886 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 11:32:58 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90880 numismatyc, ce scriam eu eri cu vrio 2 ore inainte de meci, cind cineva a spus aici la noi ca fanii realului se vad deja cu cupa in mina :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90887 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 11:35:29 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90886 fredriksson, eu ma tem deja sa imi inchipui ce va fi in finala daca va mai fi circ de ista din parte Barcei ....


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90888 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-28 11:36:29 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90877 radu990, "... Cубтитры: русские
..." - thx :wink:

Flashing News:Wayne Rooney has admitted that his attempt to leave Manchester United earlier in the season was a huge mistake and is grateful to the Old Trafford faithful for supporting him ever since.



Mesaj util ?   Da   1 puncte
#90889 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 11:44:01 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90888 okinkasashka, " - si unde va pleca la real cu ronaldo ? :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90890 by scaun (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 12:06:19 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top

scaun wrote:

Buna la toti, baiti eu am vrut sa intreb cine are img cu MU cind au cistigat liga campionilor in 2008??? scritimi in PM si ne intelegem cum sa mi le trimiteti...rog mult?




Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90891 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-28 12:11:26 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Forget Neuer: Man Utd boss Ferguson will not waver from De Gea deal



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90892 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-28 13:29:05 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90891 okinkasashka, "... De Gea de ..." - :hmm:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90893 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-28 13:40:44 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90892 mcalex89, few stekea .... precis nu vine :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90894 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-04-28 15:30:25 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90883 radu990, thx, da la mine ii in eng si arata cu totul alt ceva


text ascunsскрытый текст
ÎnchideЗакрыть



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90895 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 16:49:27 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
http://www.youtube.com/watch?v=UrYs9BCikC0&feature=related

shi di bou portaru ...

http://www.youtube.com/watch?v=o2V6bhEjmhQ&feature=related vashe ii down :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90896 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-04-28 17:01:09 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90895 numismatyc, ia losi :D


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#90897 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-04-28 17:44:39 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ii bine chestia asta cu simularile Barcei,asa ca noi in finala putem sai calcam pe cap in finala ca oricum nimic no sa le dee,pentru ca deja nime no sai creada + la orice decizie in favoarea Barcelonei arbitru o sa se gindeasca de 5 ori:sarcastic: asa ca nui tat asa de rau cum pare:pleasantry:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90898 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 17:47:01 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90897 Man©hesterU, eu ma tem pentru Scholes ....


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90899 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-04-28 17:48:42 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90898 numismatyc, "... eu ma tem pentru Scholes .... ..." - eu ma tem pentru viata lu Busqets si Alves si Pedro:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90900 by Dennnny (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 17:48:44 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90853 numismatyc, "... eu ma tem pentru Scholes .... ..." - cred ca in finala scholes mult o sa se gindeasca, si SAF il va pune in a doua repriza


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3627 3628 3629 3630 3631 3632 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 3642 3643 3644 3645 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.