Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3625 3626 3627 3628 3629 3630 3631 3632 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 3642 3643 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#90826 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:49:07 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90822 RedRox, "... Inca nu e totul terminat! ..." - sorry dude ... da nu cred sa faceti mare lucru deja .... trebu sa jucati deja deskis ku ei .. da asta ii "samoubistava"


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90827 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-04-27 23:49:28 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90822 RedRox, "... sa nu fie vriun schalke 04-real xD) ..." - vreti sa jucati pentru locu 3?:sarcastic:

Real si Shalke poate sa mnu se prezinte la retur asa o sa fie pierdere doar 3-0:sarcastic:

#90820 Lunatic, "... iar varzelona... :drool: ..." - o sa ne fie cam greu + jucam in forma din deplasare:annoyed:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90828 by RedRox (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:49:43 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Transmitetii lui SAF sa-si antreneze echipa in 10


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90829 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:50:41 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90823 ShytteR11, precis ii bun ? ca deamu m-am saturat sa scot tat trashu :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90830 by RedRox (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:50:57 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90827 Man©hesterU, am avut in vedere ca inca nu e totul terminat! totusi eu mai am sperante :( as vrea o finala MU-REAL


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90831 by felax (In Man Utd we trust<3) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:51:01 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90828 RedRox, "... Transmitetii lui SAF sa-si antreneze echipa in 10 ..." - shi in 8 tot e mai bine ca real'u in 11


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90832 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:51:16 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90828 RedRox, :lol: .... bun,bun ... ii scriu email amush...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90833 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:53:21 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
multi se sperie de barca, dar noi fata de 2009 avem un atu si aceste e valencia, si daca jucam cu acest 4411 o sa fie foarte bine, plus un nani inspirat, barcelona nui prea invatat sa incaseze goluri din afara careului asa ca nani sar putea sa incerce


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90834 by RoarPride (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:53:25 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Barca vs ManUtd , dar vazilinu anu ista o sa se cracane pt Man, realu o sa-i rupa vriun kishior lu messi :D Jose numai din astea are in plan :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90835 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:53:47 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90829 numismatyc, normal mia mio placut


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90836 by RedRox (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:55:32 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
In tot cazul daca finala e MU-Barca atunci FORZZA MANCHESTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90837 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:56:19 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
FORZZA MANCHESTER +1 :dance2: :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90838 by felax (In Man Utd we trust<3) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:57:12 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
care forza wei shi vb
glory glory man utd nah


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90839 by RedRox (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:57:54 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90838 felax, ei xz :D eu nu stiam cum se zice la voi :) dara ''Glory Glory MU''


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90840 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:58:08 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Sir Alex confirms Ryan Giggs will be rested after his fine showing vs. Schalke. With the likes of Berbatov, Nani and Anderson all in contention for a start at the Emirates


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90841 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:58:18 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ha ha ha loosers real.. Man.United vs Barcelona gg ( glory glory man united!!!) :love: :love: :love: :love:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90842 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:58:35 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90827 Man©hesterU, "... vreti sa jucati pentru locu 3?:sarcastic: ..." - :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90843 by Dennnny (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:58:50 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90793 felax, "... care forza wei shi vb
glory glory man utd nah ..." - :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90844 by George7777 (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 23:59:24 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top

fredriksson wrote:

multi se sperie de barca, dar noi fata de 2009 avem un atu si aceste e valencia, si daca jucam cu acest 4411 o sa fie foarte bine, plus un nani inspirat, barcelona nui prea invatat sa incaseze goluri din afara careului asa ca nani sar putea sa incerce



Nu de jocul Barcei se sperie lumea. Pina si Wenger a inteles cum se joaca cu ei, cu atit mai mult sir Alex. De ce se teme lumea e calitatea lor la actorie. Nu scapa nici o ocazie sa-si acopere fata cu miinele la orice contact. Jucarele de plus...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90845 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 00:00:03 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90828 RedRox, "... Transmitetii lui SAF sa-si antreneze echipa in 10 ..." - zii lu murinho sa nul uite pe Kaka :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90846 by RedRox (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 00:00:04 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90841 Man_United1878, da s tashem ^^ nu se discuta.


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#90847 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 00:00:58 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
edit nax...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90848 by RedRox (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 00:01:05 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90845 crazysink, to4na... ma inervez ca nu il pune si pe KAKA,face treaba patzanu..nustiu la ce se gindeste Mou :(

#90847 numismatyc, si Pedro nu-i mai lisii (urasc dupa meciu ista pe Villa,Pedro,Boschetarul si Alves)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90849 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-28 00:02:47 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90844 George7777, "... Nu de jocul Barcei se sperie lumea. Pina si Wenger a inteles cum se joaca cu ei, cu atit mai mult sir Alex. De ce se teme lumea e calitatea lor la actorie. Nu scapa nici o ocazie sa-si acopere fata cu miinele la orice contact. Jucarele de plus... ..." - +1 sunt scirbosi


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90850 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 00:02:55 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90848 RedRox, iaca de Alves nii jale ... el ii brazilian da lo stricat mudashii ishtia iberici


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3625 3626 3627 3628 3629 3630 3631 3632 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 3642 3643 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.