Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3623 3624 3625 3626 3627 3628 3629 3630 3631 3632 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#90776 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-04-27 21:25:14 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90775 numismatyc, я буду за Real Madrid болеть..


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90777 by felax (In Man Utd we trust<3) (0 mesaje) at 2011-04-27 21:42:30 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90775 numismatyc, "... А мы за кого сегодня будем болеть? ..." - Manchester
daca te referi la CL cite mai multe traume si galbene,rosii


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90778 by bonnie (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 21:46:44 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90732 felax, "... daca te referi la CL cite mai multe traume si galbene,rosii ..." - de ce eshti asha rau? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90779 by felax (In Man Utd we trust<3) (0 mesaje) at 2011-04-27 21:48:55 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90778 bonnie, "... de ce eshti asha rau? ..." - nope (- ma gindesc sa fie mai ushor pe viitor


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90780 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-04-27 21:50:19 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90774 okinkasashka, "... Rooney tweets:
Any predictions for tonights game I think 2 1 Madrid's Ronaldo and Maria. Villa for boat.
xD ..." - tot ai cont pe twitter ? :)

iaka si Rio ce zice pe twitter

rioferdy5 Rio Ferdinand
Oh yes CL time Real v Barca...any predictions?? I'm going 1-1...Ronaldo + Villa to score! I want to be entertained while feeding my lil 1!



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90781 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:21:35 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
dai mare bou comentatoru de la M1 ....


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90782 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:31:54 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ce meci plictisitot si ei asta numesc el clasico ppvc :lol:

barcelona niste muieratisi numa cit ii vezi linga arbitru tata echipa sa cerseasca ppc si-s de prativmie:bad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90783 by snyper Drivers ClubParticipant la concursul Counter-Strike Masters Tournament (Maia Sandu - Președinte!) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:33:47 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90782 mcalex89, +1, si inca ce fault o fost, aista merge si zboara in ARbeloa care statea nemiscat de ceva timp))) si mai zic ca nu-s simulianti




Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90784 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:35:11 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Di Maria - clounul serii ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90785 by snyper Drivers ClubParticipant la concursul Counter-Strike Masters Tournament (Maia Sandu - Președinte!) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:35:52 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ahahahah, a vazut cineva momentul cu Busquets numaice ? :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90786 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:36:33 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90785 snyper, da ... el se ia de minuta cu Di Maria ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90787 by snyper Drivers ClubParticipant la concursul Counter-Strike Masters Tournament (Maia Sandu - Președinte!) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:37:11 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90786 numismatyc, defapt DiMaria era tinut de maiou de Alves :) nu a primit doar galben de flori de cuc


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90788 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:37:56 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
cine priveste Real - Barca?

vai de ei :sarcastic: nu se compara meciul de aseara cu`` el cacato`` :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90789 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:39:03 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90787 snyper, sezi frumos ... nici vorba de fault ... da la primu moment chiar mo rupt tare... statea bou cel de arbitru chiar in fata lor + la reluare din pozitia aribtrului se vede clar ca nui fault ....

#90787 snyper, "... nu a primit doar galben de flori de cuc ..." - da, in fotbal asa ceva nu se intimpla ... mai ales in ultima vreme .... :D

#90788 crazysink, levii meciu .... Barca are cit de cit fotbal ... RM nu prea .... se apara si 2 suturi de departe ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90790 by snyper Drivers ClubParticipant la concursul Counter-Strike Masters Tournament (Maia Sandu - Președinte!) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:42:00 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90789 numismatyc, "... . statea bou cel de arbitru chiar in fata lor + la reluare din pozitia aribtrului se vede clar ca nui fault .... ..." - la prima faza era lupta pentru minge, DI Maria pune corpusu da Alves fuge in urma si aista cade neavind sprijin, asta se considera fault in fotbal.. specialistule

#90789 numismatyc, "... levii meciu .... Barca are cit de cit fotbal . ..." - aha, pase intre Pique si Valdes tot meciul.. danunax shi posesie


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90791 by Baicului (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:42:09 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
FC star cu Fc Mafia ipati shi cicat di meci
daca o sa fie shi in al 2 taim asha primili 10 min ma culk


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90792 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:44:17 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90790 snyper, "... DI Maria pune corpusu da Alves fuge in urma si aista cade neavind sprijin, asta se considera fault in fotbal.. ..." - :haha: ... bine... eu cu specialistii nu vorbesc ... mai ales asa competenti ..

#90791 Baicului, "... 90791 ..." - uite bai pina la urma ... o sa shie si bataie ... :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90793 by fanTiesto (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:47:03 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90792 numismatyc, "... uite bai pina la urma ... o sa shie si bataie ... ..." - da da sunt sigur ca va fi shi mesarubka in a doua repriza!!!! :engard:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90794 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:47:04 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90792 numismatyc, "... uite bai pina la urma ... o sa shie si bataie ... :D ..." - :sarcastic: va fi si cartonase rosii asta imi place :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90795 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:47:55 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90794 crazysink, ia citeste atent postul #90790


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90796 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:48:10 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
trenuie rosii directea cu suspendare 2 etape


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90797 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:50:24 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90785 snyper, "... ahahahah, a vazut cineva momentul cu Busquets numaice ? ..." - i'a intrat vre'o musca'n ochi ?

mdeee... daca merge si a'l 2'lea time asa pai hz..


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90798 by imeem (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:51:33 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Cel mai paradoxal e ca, necatind ca aici e teatru mare, oricum o sa va fie tare greu in finala..


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90799 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:52:04 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
numa ce am dat la el clasico, si ce am vazut acolo credca trebuie descalificare sa faca ceva uefa, sa vedem deja sa joace fara de suporteri etc


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90800 by RoarPride (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 22:56:48 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
dati un site unde va uitati !!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3623 3624 3625 3626 3627 3628 3629 3630 3631 3632 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.