Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3622 3623 3624 3625 3626 3627 3628 3629 3630 3631 3632 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#90751 by sharkboy25 (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:14:39 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Hey, da cind vine Snejder la MU? La sfirsitul sezonului...?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90752 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:15:21 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90751 sharkboy25, "... da cind vine Snejder la MU? ..." - de pe 1 iulie :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90753 by sharkboy25 (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:18:06 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90752 okinkasashka, nu, serios. Aproximativ cind?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90754 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:18:48 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90753 sharkboy25, "... Aproximativ cind? ..." - cind o sa vree SAF atunci :sarcastic:
Сэр Алекс Фергюсон решил дать отдохнуть Райану Гиггзу, и заявил, что ветеран «Юнайтед» не сыграет в воскресенье с «канонирами»
:(


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90755 by Lunatic (Kreatiff) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:23:49 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90754 okinkasashka, si normal... Giggsy si asa s-a tinut tot meciu ieri. O sa fie Nani cu Valencia sau Park.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90756 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:24:49 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90753 sharkboy25, pahodu no sa vina la United ... hz ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90757 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:25:55 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90755 Lunatic, "... O sa fie Nani cu Valencia sau Park. ..." - nani cu valiusha cred sa fie .... sau hz xD ...da giggsy ni tre la zamena ..macar sa intre vrio 15 min ..ca el la noi ii fartovii ..shtii tu :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90758 by sharkboy25 (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:28:05 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90756 numismatyc, nuuuuuu



50 lei ((


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90759 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:29:16 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90758 sharkboy25, "... 50 lei (( ..." - ???


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90760 by bonnie (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:29:52 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90758 sharkboy25, "... 50 lei (( ..." - :D spor?)))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90761 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:36:34 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90760 bonnie, "... spor?))) ..." - asta tipa mesaj scurt :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90762 by bonnie (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:45:17 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90716 okinkasashka, "... asta tipa mesaj scurt :sarcastic: ..." - shi nutzi plashi?))).......


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90763 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:48:53 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Caracatita Iker a ales: Real Madrid va juca finala Ligii Campionilor - Pahodu cu dinsii o sa jucam :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90764 by boom_united (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:50:18 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90718 ShytteR11, "... Caracatita Iker a ales: Real Madrid va juca finala Ligii Campionilor - Pahodu cu dinsii o sa jucam ..." - :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90765 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:50:35 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90763 ShytteR11, "... Caracatita Iker ..." - tipa Iker Casillias a ales : Real Madrid va juca in finala ? :haha:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90766 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:50:45 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90764 boom_united, si te riz o sai rupem :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90767 by sharkboy25 (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:54:59 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90759 numismatyc, aha spor


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90768 by boom_united (User) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:55:06 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90721 ShytteR11, "... si te riz o sai rupem ..." - da mie mii paralel cu cine jucam ,principalul ca Manchester sa fii acolo


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90769 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:55:28 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90765 numismatyc, nu Iker Casillias :D http://sport.hotnews.ro/stiri-fotbal-8548392-caracatita-iker-ales-real-madrid-juca-finala-ligii-campionilor.htm


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90770 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:56:57 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90769 ShytteR11, ai citit comentariile de acolo ? .. daca nu citestele :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90771 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:57:23 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90763 ShytteR11, "... Iker ..." - ple caracatita asta ghiseste mereu, se poate de dus de pus linistit o stavka dara :D


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#90772 by sharkboy25 (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:59:21 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90771 SirAlex, ghini spui


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90773 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 20:59:21 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90771 SirAlex, pricolu cel mai mare ,ca o sa fie la fel ca la nemti ... tat ghini si cind ultimul meci , hop si prezice infringere ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90774 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-27 21:01:03 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90762 bonnie, "... shi nutzi plashi? ..." - totu imi place :P ..dar tsiam explicat de ce a scris 50 mdl xD

Rooney tweets:
Any predictions for tonights game I think 2 1 Madrid's Ronaldo and Maria. Villa for boat.
xD


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90775 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-27 21:22:24 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
А мы за кого сегодня будем болеть?


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3622 3623 3624 3625 3626 3627 3628 3629 3630 3631 3632 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.