Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (3 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7706 7707 7708 7709 7710 7711 7712 7713 7714 7715 7716 7717 7718 7719 7720 7721 7722 7723 7724 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#192851 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-28 23:59:31 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192847 Castiell, "... noapte bună ..." - :wink:

#192848 simgon, "... izvrashenets ..." - :derprich:

#192849 PoppyMoore, "... idi sam znaiesh cuda! ..." - în pat să mă culc, mulțumesc. :derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192852 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:01:54 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192850 simgon, "... k tebe pod odeialom?:question: ..." - net kaneshna!:blink:

#192851 Vlaver, "... în pat să mă culc, mulțumesc. :derp: ..." - dava,udaci.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192853 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:02:39 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192852 PoppyMoore, "... net kaneshna!:blink: ..." - da malo li, intreb si eu:question:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192854 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:03:49 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192853 simgon, "... da malo li ..." - :yuno:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192855 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:04:40 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192854 PoppyMoore, :derpsmile:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192856 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:05:07 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192855 simgon, :shifty:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192857 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:06:23 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192856 PoppyMoore, la si te-ai gindit?:gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192858 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:10:19 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192857 simgon, "... la si te-ai gindit?:gasp: ..." - eu la nimic,dar tu? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192859 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:11:42 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192858 PoppyMoore, "... dar tu? :D ..." - la tat:derpsmile:

mi s-a nimerit un ou cu 2 galbenusuri:mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192860 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:12:27 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192859 simgon, "... la tat:derpsmile:
..." - ian ian spune :lol:

#192859 simgon, "... mi s-a nimerit un ou cu 2 galbenusuri:mercurywin: ..." - vobsheeeeeeeeeeee


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192861 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:13:47 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192860 PoppyMoore, "... ian ian spune :lol: ..." - da ni-i rushini:blush:

#192860 PoppyMoore, "... vobsheeeeeeeeeeee ..." - aga :mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192862 by troyan (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:16:20 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Alina si rusinezi tu baietii amu seara? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192863 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:16:37 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192861 simgon, "... da ni-i rushini:blush:
..." - skype

#192862 troyan, "... Alina si rusinezi tu baietii amu seara? :D ..." - pai daca ei se lasa :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192864 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:17:09 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192863 PoppyMoore, "... skype ..." - :derpno: mie voobshe mi-i rusine, nu ca anume pe topic


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192865 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-29 00:20:05 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.
#192866 by troyan (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:20:06 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192863 PoppyMoore, "... pai daca ei se lasa :lol: ..." - plohaia devocica :cerealguy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192867 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:20:07 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192864 simgon, "... mie voobshe mi-i rusine ..." - nu ti skajesh toje :lol:

#192866 troyan, "... plohaia devocica :cerealguy: ..." - am apucaturi :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192868 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-29 00:22:33 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.
#192869 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:22:41 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192867 PoppyMoore, "... nu ti skajesh toje :lol: ..." - nu ma crezi?:gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192870 by troyan (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:25:06 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192867 PoppyMoore, "... am apucaturi :D ..." - ca de ex de care inca?  :question:

#192868 OnlySky, asta-s cuvintele din cintecu asta click:aaaeee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192871 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-29 00:26:40 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.
#192872 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:27:34 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192869 simgon, "... nu ma crezi?:gasp: ..." - noko

#192870 troyan, "... ca de ex de care inca?  :question: ..." - nu pot sa divulg secretele mele ;P


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192873 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:28:03 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192872 PoppyMoore, "... noko ..." - da kak ti posmela? :ragemega:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192874 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:29:41 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192873 simgon, "... da kak ti posmela? :ragemega: ..." - a vot tac vot :likeaboss:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192875 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-29 00:30:49 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192874 PoppyMoore, :ragetext:
ne drug ti mne bolishe:numb:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7706 7707 7708 7709 7710 7711 7712 7713 7714 7715 7716 7717 7718 7719 7720 7721 7722 7723 7724 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.