Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (3 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7665 7666 7667 7668 7669 7670 7671 7672 7673 7674 7675 7676 7677 7678 7679 7680 7681 7682 7683 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#191826 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-27 01:54:14 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191676 simgon, "... eu ma gindem sa te chem sa dansezi la nunta mea, da deam m-am razgindit ..." - 200 de evrei) pe tăt noaptea?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191827 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 01:54:52 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191826 sl95g, "... 200 de evrei ..." - deam nish 10 nu-ti dau dupa cum mi-ai zis ca lucrezi :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191828 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-27 01:55:49 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
sEoma, soglashaisea))- pana te insori tu, pretul va creste, dar tinand cont ca vei avea o intelegere cu el ( de dorit in scris) vei avea de castigat


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191829 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 01:56:26 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191828 Vicky_g, vEca, eu pina ma insor el o sa ramina fara ficat, nah mie asa tantzori? :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191830 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-27 01:56:58 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191679 Vicky_g, vot vot.. amu ca atare îi mai scump :truestory:

#191680 simgon, "... eu pina ma insor el o sa ramina fara ficat, ..." - eu mă lăs de băut.. pînă tu te-nsori


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191831 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 01:57:37 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191830 sl95g, "... eu mă lăs de băut.. pînă tu te-nsori ..." - mai intii o sa-mi arati cum dansezi, shap facem contractu :derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191832 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-27 01:59:29 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191682 simgon, "... mai intii o sa-mi arati cum dansezi, shap facem contractu ..." - o trebuit să vii la concert la PMAN cînd v-am chemat


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191833 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-27 01:59:46 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191829 simgon, dap tu stipuleaza in contract ca ramane la dorinta ta sa-l angajezi sau nu in acest proces)))
Za tvoi denighi, tvoi kaprizi)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191834 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 01:59:58 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191832 sl95g, cind? eu n-am vazut :herpderp:

#191833 Vicky_g, ei, amus o sa mai ceara niste comisioane pentru risc etc :derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191835 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:00:53 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191684 Vicky_g, "... Za tvoi denighi, tvoi kaprizi) ..." - bag eu cioru în așă rabotodateli :lol:

#191685 simgon, "... cind? eu n-am vazut ..." - bîlo delo.. cîndva mai demult


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191836 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:01:25 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191835 sl95g, "... bîlo delo.. cîndva mai demult ..." - eu nu eram :derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191837 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:02:17 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191834 simgon, sEoma,.degeaba ai facut biznes) nici o figa nu stii sa raskrutesti clientul in favoarea ta


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191838 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:02:52 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191688 Vicky_g, tu văd că ești master în asta xD


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191839 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:02:53 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191837 Vicky_g, dap eu is client, nu el:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191840 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:04:21 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191839 simgon, "client" -mai po cekanski) buiukanski


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191841 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:04:50 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191840 Vicky_g, :grin: te strishi vad ca


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191842 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:05:09 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191838 sl95g, :girlsigh:

#191841 simgon, voi pe mine nu ma cunoasteti :likeaboss:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191843 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:06:48 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191842 Vicky_g, "... voi pe mine nu ma cunoasteti :likeaboss: ..." - muta-te in alt sector pina nu-i tirziu :gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191844 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:09:14 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191843 simgon, :grin:


Nu se vinde nici un apartament prin blocul tau sau cele vecine?!?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191845 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:09:36 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191844 Vicky_g, da si taman linga mine?:gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191846 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:10:48 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191845 simgon, sa-ti cant toata ziua vladimerskii tzentral
:grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191847 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:11:38 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191846 Vicky_g, da sheva de modern talking net net?:derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191848 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:12:38 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191847 simgon, you're my heart. You're my soul?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191849 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:13:33 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191848 Vicky_g, da :cute:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191850 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-27 02:14:26 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191849 simgon, :derpno:
asta doar pt barbatul meu


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7665 7666 7667 7668 7669 7670 7671 7672 7673 7674 7675 7676 7677 7678 7679 7680 7681 7682 7683 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.