Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (3 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7641 7642 7643 7644 7645 7646 7647 7648 7649 7650 7651 7652 7653 7654 7655 7656 7657 7658 7659 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#191226 by Misty (vocal trance <3) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:23:42 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191225 kazlov, pt ce mie prim-ministru cînd eu-s Dumnezeu
nb


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191227 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:23:51 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191220 simgon, senia :foreveralonehappy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191228 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:24:43 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191227 Furiosul, denis:herpderp:

#191226 Misty, :bye:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#191229 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:25:12 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191228 simgon, si nu dorni ciuvac? :derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191230 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:25:21 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191226 Misty, "... pt ce mie prim-ministru cînd eu-s Dumnezeu ..." - intrebare intrebatoare :question:

nb :hug:

#191229 Furiosul, el aici are grija de topic s-au s uita ce io trimis Dimka mai devreme :D


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#191231 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:26:47 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191229 Furiosul, "... si nu dorni ciuvac? :derp: ..." - da iaca termin de privit un film, shap amus trag o tigara si ma culc:sweetjesusface:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191232 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:27:23 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191231 simgon, si kino te uiti?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191233 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:28:00 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191232 Furiosul, xxx:derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191234 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:31:43 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191233 simgon, old but good :sweetjesusface:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191235 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:33:07 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191234 Furiosul, yeah, amintiri din copilarie:sweetjesusface:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191236 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:33:51 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:sweetjesusface:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191237 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:34:50 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191236 Jonothan, eu vreu piva, daje doua:derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191238 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:36:39 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191237 simgon, "... eu vreu piva, daje doua:derp: ..." - pahod nu erai departe de magazinu 24/24


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191239 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:37:30 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191238 Jonothan, ei cum sa-ti spun, pina la fidesco este oleaca de mers:question:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191240 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:38:49 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191239 simgon, e mai aproape decât de la mine pân la tine :derpsmile:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191241 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:39:44 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191240 Jonothan, dap nu eu o sa merg, tu o sa mi le aduci:fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191242 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:40:12 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191241 simgon, "... tu o sa mi le aduci ..." - vraghia mălai visează :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191243 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:40:26 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191240 Jonothan, zdarowa wai :derpgop:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191244 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:41:07 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191242 Jonothan, vraghiile viseaza?:gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191245 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:42:49 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191243 Furiosul, prifetick :*

#191244 simgon, po idee nu, de asta și fraza asta. Pahod fără pivă azi ai să adormi :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191246 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:43:35 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191245 Jonothan, "... Pahod fără pivă azi ai să adormi ..." - tu ie sama ca shiotciku se invirteste:derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191247 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:44:15 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191246 simgon, m-ai pus la procente? :gasp:

și mă numei pe mine evreu :derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191248 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:45:33 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191247 Jonothan, "... m-ai pus la procente? :gasp: ..." - a hule, tu ai zis ca pui atunci cind vine dima. dima o fost si tu n-ai pus:derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191249 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:45:52 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
hai sini s dusi dupa piva imi aduce si mie una :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191250 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 03:47:00 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191249 Furiosul, iaca lu ion ii taman in drum, mai intii la mine shap la tine:fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7641 7642 7643 7644 7645 7646 7647 7648 7649 7650 7651 7652 7653 7654 7655 7656 7657 7658 7659 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.