Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7630 7631 7632 7633 7634 7635 7636 7637 7638 7639 7640 7641 7642 7643 7644 7645 7646 7647 7648 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#190951 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:11:35 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Sioma cum irina dinamit pe mine așa și Vanea pe tine :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190952 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:12:02 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190951 D!mka, :truestory:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190953 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:13:23 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190947 Jonothan, "... mai bine o pivă adă că mi-i sete :megusta: ..." - aș trage și eu una)) dar ceva bun)) nu chișătu de aici

tax Sioma, a apărut hz ce pivă de la vitanta)) au zis că e bună ia gustă)) dacă e așa pune în beci vreo ladă :megusta:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190954 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:14:01 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190953 D!mka, dap zi cum se numeste:yuno:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190955 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:15:14 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190954 simgon, "... dap zi cum se numeste:yuno: ..." - idee n-am, tu și nu poți să te uiți pe rafturi în green hils?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190956 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:17:24 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190950 simgon, "... pui berile alea 2? ..." - parcă ne-am înțeles că Dima le pune :cerealguy:

#190951 D!mka, "... Sioma cum irina dinamit pe mine așa și Vanea pe tine ..." - :ilied:

#190954 simgon, "... dap zi cum se numeste ..." - radler nuleovkă :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190957 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:17:30 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
hz, am să întreb de Tima, la dânșii văd că e Chișinău brună, dar hz

#190956 Jonothan, "... radler nuleovkă :fuckthatbitch: ..." - :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190958 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:18:11 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190955 D!mka, "... tu și nu poți să te uiți pe rafturi în green hils? ..." - eu acolo ma zaibesc sa caut :derpwhy:

#190956 Jonothan, "... parcă ne-am înțeles că Dima le pune :cerealguy: ..." - nu ne-am mai inteles, asta numa tu ai zis:cerealguy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190959 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:18:11 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190956 Jonothan, "... parcă ne-am înțeles că Dima le pune :cerealguy: ..." - :gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190960 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:20:20 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190958 simgon, "... asta numa tu ai zis ..." - ia tut igrâ ne igraiu :derpneutral:

#190959 D!mka, :grin:

seo, eu afară :sweetjesusface:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190961 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:25:37 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Buna dziua


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190962 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:27:23 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190960 Jonothan, "... ia tut igrâ ne igraiu :derpneutral:  ..." -


#190961 Vicky_g, :wave:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190963 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:28:22 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Ce face lumea?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190964 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:29:09 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190963 Vicky_g, poker :derpsmile:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190965 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:30:33 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190964 simgon, mai iesi din casa, sEmion


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190966 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:31:32 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190965 Vicky_g, :derpno:azi am citeva turnire importante


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190967 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:32:16 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190966 simgon, ei dar bafta tie


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190968 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:32:51 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190967 Vicky_g, multumesc:derpsmile:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190969 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 18:29:52 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190966 simgon, ibati))) ai să ieși când vin eu dar? :trolldad:

#190963 Vicky_g, salut


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190970 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-25 18:31:24 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190969 D!mka, "... ai să ieși când vin eu dar? ..." - da, te-astept pe tine, printu meu:angel:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190971 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 18:33:02 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190970 simgon, "... da, te-astept pe tine, printu meu:angel: ..." - ok))
acuma draga mea aruncă-mi vieți în sodă :truestory:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190972 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-25 18:33:31 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190971 D!mka, "... acuma draga mea aruncă-mi vieți în sodă :truestory: ..." - fashim :mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190973 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-25 18:33:48 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190974 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-25 18:35:26 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190973 Vicky_g, citi km ai facut azi?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190975 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 18:39:30 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190972 simgon, "... fashim :mercurywin: ..." - :allthethings:

#190973 Vicky_g, ce-i aici amuzant? :herpderp:

http://fs1.directupload.net/images/150425/thzbnt8g.png când unesc externalul mi se duplește C)) dacă îl arunc și fac restart am 5 GB liberi pe C, de ce așa? idei?


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7630 7631 7632 7633 7634 7635 7636 7637 7638 7639 7640 7641 7642 7643 7644 7645 7646 7647 7648 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.