Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7629 7630 7631 7632 7633 7634 7635 7636 7637 7638 7639 7640 7641 7642 7643 7644 7645 7646 7647 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#190926 by System at 2015-04-24 23:47:30 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190920 simgon, is ocupate :mercurywin:

#190924 D!mka,
Code

Bărbatul a speriat toţi pasagerii, după ce a încercat să deschidă ușa avionului, amenințând că va intra în cabina pilotului și va prăbuși aparatul de zbor.

:aaaeee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190927 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 23:49:36 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190926 symboss, "... is ocupate :mercurywin: ..." - cu ce? :raptor:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190928 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 10:41:38 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190926 symboss, :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190929 by _Buburuza_ (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-25 11:08:02 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
bună ziua :derpsmile:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190930 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 11:08:47 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190929 _Buburuza_, noroc


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190931 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-25 14:47:41 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:look:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190932 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:04:07 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:fuckthatbitch: s-a terminat internetul în provod?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190933 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:09:37 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190932 D!mka, pe așa pagodă nu se stă în casă :mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190934 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:10:44 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190933 Jonothan, "... pe așa pagodă nu se stă în casă :mercurywin: ..." - da tu ce stai? :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190935 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:12:27 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190934 D!mka, fac mâncare și degrabă ies... trebuie cineva să ude florile din casă :mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190936 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:13:55 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190935 Jonothan, "... fac mâncare și degrabă ies ..." - și mâncare?

oamenii însurați gătesc de 8 martie :trolldad:

#190935 Jonothan, "... trebuie cineva să ude florile din casă :mercurywin: ..." - tu pahod ești podcablucinik)))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190937 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:15:04 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190936 D!mka, "... și mâncare? ..." - cartofi prăjiți cu sileodkă și cu salată de varză și pepeni :sweetjesusface:

#190936 D!mka, "... oamenii însurați gătesc de 8 martie ..." - ai jucat la nunta mea și eu nu țin minte? :D

#190936 D!mka, "... tu pahod ești podcablucinik))) ..." - nea, eu îs gospodar :soclose:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190938 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:17:02 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190937 Jonothan, "... cartofi prăjiți cu sileodkă și cu salată de varză și pepeni :sweetjesusface: ..." - s fost în Chișinău deja eram pe drum spre ciocana cu un colac și o icoană, dar așa, înghit noduri :okay:

#190937 Jonothan, "... ai jucat la nunta mea și eu nu țin minte? :D ..." - nu, dar sper să fiu prezent :truestory:

#190937 Jonothan, "... nea, eu îs gospodar :soclose: ..." - eu nu mă îndoiam de asta :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190939 by _Buburuza_ (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:18:52 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190937 Jonothan, "... sileodkă și cu salată de varză ..." - :gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190940 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:20:08 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190939 _Buburuza_, așa băiatul cu asortiment, sper că nu-i tot în salată :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190941 by _Buburuza_ (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:26:45 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190940 D!mka, de fapt,eu tot asta acuș o să fac :lol: doar că cartofi fierți și salata din mai multe legume


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190942 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:27:22 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190941 _Buburuza_, Ionel ț-a sugerat ideea? :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190943 by _Buburuza_ (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:33:45 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190942 D!mka, nu


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190944 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:35:26 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190943 _Buburuza_, bărbatul a solicitat? sau eu ț-am făcut poftă ieri? :grin:

:rofl: 4g the power
ÎnchideЗакрыть



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190945 by _Buburuza_ (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:47:04 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190944 D!mka, nici una nici alta :lol: eu ieri am cumpărat înainte de a se vorbi pe-aici:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190946 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:49:07 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190945 _Buburuza_, "... eu ieri am cumpărat înainte de a se vorbi pe-aici:D ..." - din mare? sau din ocean? :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190947 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:54:21 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190938 D!mka, "... un colac și o icoană ..." - mai bine o pivă adă că mi-i sete :megusta:

#190938 D!mka, "... eu nu mă îndoiam de asta ..." - :mercurywin:

#190939 _Buburuza_, dap e vară afară, ce altceva se poate de făcut repede și gustos? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190948 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-25 16:59:49 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190947 Jonothan, "... mai bine o pivă adă că mi-i sete ..." - :gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190949 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:06:58 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190948 simgon, eu doar am zis că când e cald afară pot să beau o bere :sweetjesusface:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190950 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-25 17:07:49 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190949 Jonothan, pui berile alea 2?:challenge:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7629 7630 7631 7632 7633 7634 7635 7636 7637 7638 7639 7640 7641 7642 7643 7644 7645 7646 7647 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.