Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7617 7618 7619 7620 7621 7622 7623 7624 7625 7626 7627 7628 7629 7630 7631 7632 7633 7634 7635 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#190626 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:52:01 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190617 troyan, ăăă, ap dar nu-ți încredințez tezulea mea :D

#190618 sl95g, "... tu vrei rași de 1k lei??? socoate 80 lei/kg ..." - 80 lei? unde așa șarovna? băi, așă s mai poate. vreo 3 kili ajiung

#190472 troyan, "... da pe mine ma chemi ..." - eu nu te știu :D pe Dima-l știu


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190627 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:52:37 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190625 D!mka, :derpno: eu tot ce trebuia de facut am facut, o ramas numai sa-l iau si sa ma pun la evindenta


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190628 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:52:38 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190620 Vicky_g, "... ai vrut salata))) ..." - eu? :whome2: când?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190629 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:52:49 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190623 simgon, "... shaz ai, ca eu maine vin la tine calare pe tanc si-ti pun flagu moldovei pe krisha ..." - pff :fuckthatbitch: șăz tu la mine în dvor este și a moldovei și a raionului :fuckthatbitch: așacă tare nu mai speriat + eu am voenik tu nu :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190630 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:52:57 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190477 Alett, "... unde așa șarovna? ..." - rîșcani detka :truestory:

#190477 Alett, "... băi, așă s mai poate. vreo 3 kili ajiung ..." - da chiar să fie ș 120 lei că tot îi real


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190631 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:53:19 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190609 Alett, "... Dimaaaa, ap s vii la nuntă???? :derpsmile: ..." - da când e?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190632 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:53:38 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190626 Alett, "... vreo 3 kili ajiung ..." - și 1,5 kg arunci :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190633 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:54:17 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190629 Vlaver, lasca ska vin eu la voi si va invat cum sa iubiti patria:disappoint:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190634 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:54:25 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ladna, nb, cineva șlănguiește mâine, dar cineva treb să muncească :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190635 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:54:48 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190481 sl95g, "... rîșcani detka ..." - ș cum eu am putut s părăsesc raiu ista? :(

#190481 sl95g, "... da chiar să fie ș 120 lei că tot îi real ..." - bez b. apu dară...hai prin mai, c-amu eu n-am când :(

#190482 D!mka, "... da când e? ..." - nuștiu :D da când o fi, ai s vii?

#190483 Vlaver, "... 1,5 kg arunci ..." - băi, diși eu gândindu-mă la tine mi-a duc aminte de Tocano? :D

#190485 D!mka, "... nb ..." - haipaka


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190636 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:54:50 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190634 D!mka, :bye:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190637 by troyan (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:54:55 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190626 Alett, "... eu nu te știu :D pe Dima-l știu ..." - da si-ti trebu tie ca sa ma stii? :areyoukiddingme:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190638 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:55:42 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190486 Alett, "... bez b. apu dară...hai prin mai, c-amu eu n-am când
..." - taman cînd o să fiu la cricova xD zbs

#190486 Alett, "... Tocano ..." - :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190639 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:55:52 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190633 simgon, "... lasca ska vin eu la voi si va invat cum sa iubiti patria ..." - :grin: să nu fii înecat în nistru


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190640 by troyan (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:56:09 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190633 simgon, :rofl: cum Seoma, cum?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190641 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:56:29 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190488 troyan, "... da si-ti trebu tie ca sa ma stii? ..." - DA CUM ALTFEL? da și..așă tare vrei la nunta me?

#190489 sl95g, "... taman cînd o să fiu la cricova ..." - încă ș mai ghine :D ai fura o sticlă de jin :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190642 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:56:47 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190635 Alett, "... băi, diși eu gândindu-mă la tine mi-a duc aminte de Tocano? ..." - cred că din cauză că acolo a fost prima noastră întîlnire și trebue să ne mai întîlnim dar nu sa primit :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190643 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:56:57 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190639 Vlaver, "... să nu fii înecat în nistru ..." - o incercat odata, nu i s-o primit:mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190644 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:57:03 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190492 Alett, "... încă ș mai ghine ai fura o sticlă de jin ..." - eu n-am să fur.. asta-i unizitelino...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190645 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:57:19 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190634 D!mka, noapte buna


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190646 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:57:20 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190640 troyan, "... cum Seoma, cum? ..." - si cum?:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190647 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:57:37 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190497 simgon, "... cum? ..." - cum?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190648 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:58:05 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190647 sl95g, "... cum? ..." - cum? :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190649 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:58:36 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190643 simgon, "... o incercat odata, nu i s-o primit ..." - tu ai uitat că intre în zona separatistă și aici drepturile tale și puterele tale suprasemion-onale nu vor funcționa și nu au valoare? :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190650 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-24 00:58:55 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190635 Alett, "... ai s vii? ..." - dacă voi fi în țară, de ce nu?


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7617 7618 7619 7620 7621 7622 7623 7624 7625 7626 7627 7628 7629 7630 7631 7632 7633 7634 7635 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.