Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (5 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7610 7611 7612 7613 7614 7615 7616 7617 7618 7619 7620 7621 7622 7623 7624 7625 7626 7627 7628 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#190451 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:21:39 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190446 simgon, "... nu prentru dinsa:fuckthatbitch: ..." - da pt shini,a?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190452 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:22:07 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190451 PoppyMoore, secret:megustamucho:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190453 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:22:18 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190450 simgon, "... dap si ..." - fereastra n-am deschis, flori dohuia))) dar la bucătărie fpadlu să mă duc așa că ține, așa de-a sula)) http://fs1.directupload.net/images/150423/sm7jmae6.jpg


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190454 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:23:20 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
hey norok, ce face'i?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190455 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:23:33 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190453 D!mka, eu de inregistrare la voce ziceam:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190456 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:24:01 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190452 simgon, "... secret:megustamucho: ..." - priznavaisea :megustamucho:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190457 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:24:31 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190455 simgon, "... eu de inregistrare la voce ziceam:herpderp: ..." - da eu am răgușit :scare:

da și trebuie?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190458 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:25:14 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190456 PoppyMoore, "... priznavaisea ..." - ne pomniu:okay:

#190457 D!mka, "... da și trebuie? ..." - dapcum:notokay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190459 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:26:59 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190454 Vlaver, "... norok ..." - privet,,,sa te cuprind shtoli?:-/

#190458 simgon, "... ne pomniu:okay: ..." - vspomenai :D

#190457 D!mka, "... da eu am răgușit :scare: ..." - si vdrug? privet


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190460 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:27:45 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190459 PoppyMoore, "... sa te cuprind shtoli?:-/ ..." - :pokerface: nu demult il trimitei in sla

#190459 PoppyMoore, "... vspomenai ..." - amus :mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190461 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:28:25 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190454 Vlaver, fac teza de licenta


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190462 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:29:06 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190458 simgon, "... dapcum:notokay: ..." - șo za nah? da nahuia?

#190459 PoppyMoore, "... si vdrug? privet ..." - da blin, ieri nu reușeam la citilink după un mag)) și am alergat caroce eram tăt ud)) și am plesnit un sprite rece și iaca)) bună ziua, azi și greu înghit, vsea fignea :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190463 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:29:44 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190462 D!mka, "... da nahuia? ..." - trebu:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190464 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:30:20 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190463 simgon, "... trebu:herpderp: ..." - Sioma davai ne tini)) ce trebuie?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190465 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:30:49 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190464 D!mka, "... ce trebuie? ..." - vocea ble*ti:yuno:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190466 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:31:22 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190460 simgon, "... nu demult il trimitei in sla ..." - drujeschi :lol:

#190460 simgon, "... amus :mercurywin: ..." - kto ona :lol:

#190462 D!mka, "... bună ziua, azi și greu înghit, vsea fignea :D ..." - dapu fii mai atent...fa chipitoc cu mut zahar si lamaie,ajuta bn


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190467 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:33:24 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190465 simgon, "... vocea ble*ti:yuno: ..." - da tu și nu m-ai auzit niciodată? :herpderp:

#190466 PoppyMoore, "... dapu fii mai atent...fa chipitoc cu mut zahar si lamaie,ajuta bn ..." - eu deja și ciai cu miere am băut :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190468 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:35:01 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190466 PoppyMoore, "... drujeschi ..." - strannaia u vas drujba:question:

#190466 PoppyMoore, "... kto ona :lol: ..." - http://www.torrentsmd.com/forum.php?action=viewtopic&topicid=88117859&page=p14371889#14371889 :mercurywin:

#190467 D!mka, "... da tu și nu m-ai auzit niciodată? :herpderp: ..." - nu :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190469 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:37:17 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190468 simgon, u vseh po raznomu :lol:

#190468 simgon, aahhaa,ramane sa te angajezi?:D

#190467 D!mka, "... eu deja și ciai cu miere am băut :) ..." - numa daca mierea ii separat de ceai,atunci ajuta...daca o pui in ceai,zabudi.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190470 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:37:52 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190469 PoppyMoore, "... ramane sa te angajezi?:D ..." - da. o sa ma suni?:megustamucho:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190471 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:38:35 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190470 simgon, "... o sa ma suni?:megustamucho: ..." - te sun in skype,ca`i gratis :ilied:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190472 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:39:03 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190471 PoppyMoore, aaa, tu vrei si cu webka, shalunishka:megustamucho:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190473 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:42:46 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190472 simgon, :rofl: spalil


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190474 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:43:40 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190473 PoppyMoore, stiu eu si zace-n tine:isee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190475 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:44:52 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190474 simgon, "... stiu eu si zace-n tine:isee: ..." - numaistii :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190476 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-23 23:44:52 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190469 PoppyMoore, "... daca o pui in ceai,zabudi. ..." - niciodată n-am încercat așa extrim)))


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7610 7611 7612 7613 7614 7615 7616 7617 7618 7619 7620 7621 7622 7623 7624 7625 7626 7627 7628 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.