Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7605 7606 7607 7608 7609 7610 7611 7612 7613 7614 7615 7616 7617 7618 7619 7620 7621 7622 7623 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#190326 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-23 13:34:47 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190325 simgon, "... voobsheta eu serios vorbesc ..." - compromate pentru vitoarea soție :D

p.s norok


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190327 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 13:35:55 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190326 Vlaver, :wave:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190328 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-23 13:42:12 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190324 Yukio, moda se schimba in fiecare sezon, stilul ramane .


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190329 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 13:50:13 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190328 Vicky_g, tu porti palarie?:question:

gata, deam am vazut pe fb:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190330 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:18:44 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190329 simgon, "... deam am vazut pe fb ..." - mai des să intre


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190331 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:20:12 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190330 Vlaver, iojâk, nu spune la fetele care se întâlnesc ce să facă, nu-i frumos :derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190332 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:22:12 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190330 Vlaver, "... mai des să intre ..." - cine?:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190333 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:29:04 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190331 Jonothan, "... nu spune la fetele care se întâlnesc ce să facă ..." - :herpderp: te referi la postul #190326 Vlaver,

#190332 simgon, "... cine? ..." - tu, ca să vezi poze))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190334 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:30:05 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190333 Vlaver, eu in fiecare zi intru, prosta cu vica nu sintem druji da cineva i-o dat share si deatita am vazut:derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190335 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:31:30 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190333 Vlaver, "... te referi la postul ..." - asta tu nu ai pus corect terminațiile la cuvinte și am înțeles că ai zis ca Vica să intre pe fb mai des, nu Sioma ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190336 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:41:20 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190329 simgon, noroc de fb :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190337 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-23 14:41:32 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
http://ofigenno.cc/samye-opasnye-alkogolnye-napitki şi aţi înşerca :look:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190338 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:42:02 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190334 simgon, nu share da'like)

#190334 simgon, da' di și nu sîntem druji?

#190335 Jonothan, same here, am inteles)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190339 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:45:25 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190338 Vicky_g, "... nu share da'like) ..." - nu da, sorean

#190338 Vicky_g, "... da' di și nu sîntem druji? ..." - eu zapros de la tine n-am vazut:derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190340 by BasFed (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:52:13 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190339 simgon, "... eu zapros de la tine n-am vazut:derp: ..." - Вот так Симён simgon умер девственником.  :aaaeee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190341 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:53:14 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190340 BasFed, "... Симён ..." - :jackie:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190342 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:53:24 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190339 simgon, aaaaaaaa :derp:

#190340 BasFed, :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190343 by BasFed (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:54:10 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190341 simgon, "... "... Симён ..." - :jackie: ..." - Семён ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190344 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:54:14 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190342 Vicky_g, bbbbb


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190345 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:55:44 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190334 simgon, "... eu in fiecare zi intru, prosta cu vica nu sintem druji da cineva i-o dat share si deatita am vazut ..." - cum așa tu nu ai pe vica în druji?

#190335 Jonothan, "... asta tu nu ai pus corect terminațiile la cuvinte și am înțeles că ai zis ca Vica să intre pe fb mai des, nu Sioma )) ..." - tu nu ai citit :P


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190346 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:56:03 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190343 BasFed, iaca asa mai bine:derpneutral:

#190345 Vlaver, "... cum așa tu nu ai pe vica în druji? ..." - da si ii obligatoriu?:question:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#190347 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:57:50 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190344 simgon, cine te-o invatat asa urat sa faci?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190348 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:59:35 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190347 Vicky_g, da nu mai tin minte. o persoana rea pahodu:raptor:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190349 by BasFed (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-23 14:59:40 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190347 Vicky_g, Să nu arătăm cu degetul.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190350 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-23 15:01:22 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190348 simgon, trebuie reeducata persoana aia

#190349 BasFed, nu e frumos sa arati cu degetu, nici daca ai vrea sa o faci !


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7605 7606 7607 7608 7609 7610 7611 7612 7613 7614 7615 7616 7617 7618 7619 7620 7621 7622 7623 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.