Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7603 7604 7605 7606 7607 7608 7609 7610 7611 7612 7613 7614 7615 7616 7617 7618 7619 7620 7621 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#190276 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:16:54 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190273 sl95g, nu-s eu acela :cerealguy: și-ai fumat? :gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190277 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:17:41 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190274 kazlov, o baut el, da vezi ca oricum i s-o intins pedala dupa mob


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190278 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:18:03 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190275 sl95g, "... abi4na tot aiștea ș fac kkt-uri cînd îs beț ..." - principalu sa vezi asta live pofig ca nimeni nu filmeaza amintirila tot ramin :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190279 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:18:57 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190276 Jonothan, "... nu-s eu acela :cerealguy: și-ai fumat? :gasp: ..." - șiuperși am mîncat :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190280 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:19:04 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190277 simgon, inseamna ca no baut destul


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190281 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:19:47 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190279 sl95g, "... șiuperși am mîncat ..." - băi, și om ești tu?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190282 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:20:44 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
edit


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190283 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:20:53 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190132 Jonothan, "... băi, și om ești tu? ..." - хуй знает bessmetrnîi :mercurywin:

da și? cu și scop te-nteresez?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190284 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:22:13 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190226 Yukio, :rofl:
Afara ploua, crezi ca mai auzeam ceva?!))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190285 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:22:38 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190282 kazlov, "... file://localhost/Users/marinrusu/Desktop/gWY-j2IC3CU.jpg  ..." - :isee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190286 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:22:44 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190279 sl95g, "... șiuperși am mîncat ..." - nu ai inceput sa vorbesti cu dumnezau?

#190285 simgon,

nu si pox buvaet :lol:

tu si pe mine ma stii cumva ? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190287 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:23:55 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190283 sl95g, "... da și? cu și scop te-nteresez? ..." - dap ziua de raci vorbeai, amu de șiuperși. Tu mâncare normală mănânci?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190288 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:24:37 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190229 Yukio, eu ridicam scarile si o cautam pe prietena mea cu ochii))) caci mergand prin subterana, 2 oameni si-au dat ghionturi si au dat sa mearga dupa mine)))) sau cel putin asa mi s-a parut, urcam scarile fugind))) puteai sa strigi cat vrei ca nu mai auzeam


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190289 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:24:40 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190287 Jonothan, racii is mincare normala:stare:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190290 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:25:01 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190289 simgon, tell me more :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190291 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:26:28 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190290 Jonothan, si ciupercile tot:stare:
clar ca nu cele halucinogene cu care ii da bataie slavic


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190292 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:27:39 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190291 simgon, "... si ciupercile tot ..." - cu atât mai mult șiuperșile :fuckthatbitch:

de fapt ele nu put așa tare ca racii, da au și ele un iz grețos :ohgod:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190293 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:29:04 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190292 Jonothan, vai ce miros sensibil avem noi :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190294 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:29:18 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Raci :sick:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190295 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:30:12 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190293 simgon, exact, nu mănânc tăt și merge pe drum și crește după ploaie :derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190296 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:30:24 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190286 kazlov, "... nu ai inceput sa vorbesti cu dumnezau? ..." - cum adică? să vorbesc sângur cu mine? :motherofgod:

#190287 Jonothan, "... dap ziua de raci vorbeai, amu de șiuperși. Tu mâncare normală mănânci? ..." - da... kebap +tortik :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190297 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:30:28 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190294 Vicky_g, măcar cineva mă înțelege :derphappy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190298 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:30:29 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190294 Vicky_g, palarii:bad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190299 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:31:14 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190296 sl95g, "... kebap +tortik ..." - oo, șeva mai aproape de civilizație ))))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190300 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:32:17 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190297 Jonothan, eu nimic ce pute a baltoace nu mananc :rofl:
Sau a peste)

#190298 simgon, parca-ti placeau ciupercile ?:hmmm:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7603 7604 7605 7606 7607 7608 7609 7610 7611 7612 7613 7614 7615 7616 7617 7618 7619 7620 7621 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.