Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (801 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (6 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7602 7603 7604 7605 7606 7607 7608 7609 7610 7611 7612 7613 7614 7615 7616 7617 7618 7619 7620 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#190251 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-22 23:41:55 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190249 D!mka, "... are încă și roz pe ea ..." - te mut pe lista la pedalurji dar:trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190252 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-22 23:44:00 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190250 irunea, "... nu am dispozitie..stii dc :D ..." - dap asta scoate stresul :herpderp:

#190251 simgon, "... te mut pe lista la pedalurji dar:trolldad: ..." - unde? :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190253 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-22 23:44:46 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190252 D!mka, "... unde? :herpderp: ..." - la zadneprivodnie:cerealguy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190254 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-22 23:45:34 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190252 D!mka, totuna nu ma ajuta,eu cu stresu asta am slabit 1 kg :D,pin'la vara ajung la 47 kg sigur :mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190255 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-22 23:47:59 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190253 simgon, "... la zadneprivodnie:cerealguy: ..." - și cu tine Sioma? tu și paputal? :notokay:

#190254 irunea, "... totuna nu ma ajuta ..." - ai încercat? :herpderp:

#190254 irunea, "... eu cu stresu asta am slabit 1 kg :D,pin'la vara ajung la 47 kg sigur :mercurywin: ..." - dap mănâncă)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190256 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-22 23:49:18 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190255 D!mka, :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190257 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-22 23:49:24 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190255 D!mka, cind am stres,mincarea nu se lipeste :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190258 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-22 23:50:57 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190257 irunea, "... cind am stres,mincarea nu se lipeste :D ..." - dap dă s scotem străsu ioklmn


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190259 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-22 23:51:48 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190258 D!mka, "... dap dă s scotem străsu ..." -

:fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#190260 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-22 23:53:26 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190258 D!mka, cum?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190261 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-22 23:55:04 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190260 irunea, "... cum? ..." - săăăăăăăăx

de jumae de pagină scriu))) Sioma cred că a înțeles :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190262 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-22 23:56:55 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190261 D!mka, :isee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190263 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-22 23:57:53 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190262 irunea, ca cu mâna ia)))

ladno nb, eu am de dormit foarte puțin, încă și aici stau :/


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190264 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-22 23:59:41 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190263 D!mka, :bye:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190265 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:00:59 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190264 simgon, :hi5:

mâine să-mi amintești să-ți arunc poze și video


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190266 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:02:05 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190265 D!mka, ce video?:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190267 by BasFed (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:03:49 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190266 simgon, Cu vantuzu poate...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190268 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:04:53 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190266 simgon, "... ce video?:herpderp: ..." - nu ții minte?:rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190269 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:05:33 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190268 D!mka, eu mai mult cu tine nu beu, nenaviju astia care filmeaza la betie:numb:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#190270 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:13:11 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Citesc, citesc vreau să mî implic în discuție da nu am cum :( :derpsad:

ps. Odnako zdrastvuite


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190271 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:13:40 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190270 sl95g, ei hai noroc:derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190272 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:15:08 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190270 sl95g, "... Citesc, citesc vreau să mî implic în discuție da nu am cum ..." -



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190273 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:15:52 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190272 Jonothan, blea Vanea nah te-ai boit? blondinkă nu-ț șăde :gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190274 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:16:02 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190269 simgon, "... nenaviju astia care filmeaza la betie ..." - toarnale si lor si nimeni na sa fie in stare sa filmeze :sarcastic:

:wave:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190275 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-23 00:16:31 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190125 kazlov, "... toarnale si lor si nimeni na sa fie in stare sa filmeze ..." - abi4na tot aiștea ș fac kkt-uri cînd îs beț :lol:

zdr


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7602 7603 7604 7605 7606 7607 7608 7609 7610 7611 7612 7613 7614 7615 7616 7617 7618 7619 7620 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.