Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7595 7596 7597 7598 7599 7600 7601 7602 7603 7604 7605 7606 7607 7608 7609 7610 7611 7612 7613 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#190076 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:34:37 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190075 BasFed, :isee:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#190077 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:36:26 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190078 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:37:27 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190043 PoppyMoore, "... aa,dar ii bn...cum timpul acolo,inghetati? ..." - noaptea -3, ziua a fost +7, dar ba ninge ba soare


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190079 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:38:48 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190078 D!mka, "... ninge ..." - ehehe,da eu plang ca ploua si ploua aici :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190080 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:41:57 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190053 simgon, "... cine? ..." - Siroja) ai și poză cu dâns :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190081 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:47:32 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190080 D!mka, iasna


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190082 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:48:00 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190081 simgon, da și ții minte?:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190083 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:48:50 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190082 D!mka, si sa tin minte?:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190084 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:49:20 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190083 simgon, "... si sa tin minte?:herpderp: ..." - când te-ai fotcăit:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190085 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:50:07 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190084 D!mka, eu am avut in vedere ca pe serioja il tin minte:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190086 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:50:49 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190085 simgon, "... eu am avut in vedere ca pe serioja il tin minte:herpderp: ..." - clar :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190087 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:52:00 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190086 D!mka, :derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190088 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:55:07 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190087 simgon, ce nou?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190089 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:55:33 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190088 D!mka, nica, tat pe vechi:derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190090 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:56:46 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190089 simgon, "... nica, tat pe vechi:derp: ..." - iasno, clar, nb, mîine iar la lucru :derpcry:

nu mi pot face regim)) m-am obișnuit cu șlănguitu)))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190091 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:57:48 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190090 D!mka, "... nu mi pot face regim)) m-am obișnuit cu șlănguitu))) ..." - dvesti gramm zalpom si budesh spati kak mladenetz:fuckthatbitch:
:bye:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190092 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:58:19 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190091 simgon, "... dvesti gramm zalpom si budesh spati kak mladenetz:fuckthatbitch: ..." - eu nu beu Sioma :notokay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190093 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-21 23:59:32 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.
#190094 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-22 00:01:21 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190093 simgon, "... aaaa, trezvinik ebanavrot:fuckthatbitch: ..." - dap :mercurywin:

eu s înțeleg că tu i-ai mai tras nițel zilele acestea :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190095 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-22 00:02:00 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190094 D!mka, "... eu s înțeleg că tu i-ai mai tras nițel zilele acestea :herpderp: ..." - simbata am facut-o, coniac, bere, samagon vse dela:mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190096 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-22 00:03:07 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190095 simgon, "... simbata am facut-o, coniac, bere, samagon vse dela:mercurywin: ..." - principalul că capul să nu doară :trolldad:

și hule tu amu mă ții de vorbă?

noapte bună ;P


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190097 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-22 00:04:36 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190096 D!mka, "... principalul că capul să nu doară ..." - n-o durut:mercurywin:

#190096 D!mka, "... și hule tu amu mă ții de vorbă? ..." - :badass: noapte buna


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190098 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-22 08:08:50 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190097 simgon, neața)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190099 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-22 08:57:29 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
unde se vînd raci? ș cît kg


chat plă scurtă subțîre lung mesaj


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190100 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-22 09:42:36 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190099 sl95g, "... unde se vînd raci? ș cît kg ..." - mereu văd la gara de Nord că se vînd, prețul e de undeva 100 lei +/-


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7595 7596 7597 7598 7599 7600 7601 7602 7603 7604 7605 7606 7607 7608 7609 7610 7611 7612 7613 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.