Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 7600 7601 7602 7603 7604 7605 7606 7607 7608 7609 7610 7611 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#190026 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 20:46:48 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190024 Jonothan, "... eu pot lăsa oricând vreau, dar nu vreau :notokay: ..." - eu tt aşa am spus cînd am început a fuma )

#190025 D!mka, "... și huinea :fuckthatbitch: ..." - unde :look: ? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190027 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 20:48:42 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190025 D!mka, otkril frontalku, șto li? :troll:

#190026 Castiell, "... eu tt aşa am spus cînd am început a fuma ..." - eu 23 demult am avut :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190028 by troyan (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-21 20:49:21 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190020 Jonothan, "... după așa cuvinte 100% se umflă. La mine deam doi câini așa o murit, iar pisica e în stadia finală. Urechile aproape umflate că atunci când merge se târâie capul de podea, s-o învățat să meargă înapoi, să tragă capul, că dacă merge înainte îi cam greu de împins și se duce capul între picioare și miaună că o doare ((( ..." - :stoned: zici ca ai fumat tigari?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190029 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 20:49:54 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190028 troyan, doar țigăr :notokay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190030 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 20:52:27 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190027 Jonothan, "... eu 23 demult am avut :okay: ..." - şi eu 16 :D , caatare am lăsat o dată cînd m'o spalit tatăl meu , n'am fumat un an , am început a fuma cînd a decedat , aşa picialcă iaca :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190031 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 20:56:29 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190030 Castiell, "... n'am fumat un an , am început a fuma cînd a decedat ..." - :console:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190032 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-21 20:57:34 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190015 D!mka, "... aha) a reușit și de Sioma să întrebe :truestory: ..." - asta`i bn sau nu pre? :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190033 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 20:58:27 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190011 Jonothan, "... o țigară, vreo o oră în urmă de ce? ..." - ei tii


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190034 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 20:58:45 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190033 Vlaver, șta? :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190035 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 20:59:30 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190031 Jonothan, ce a fost , a fost :look:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190036 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 21:00:43 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190034 Jonothan, "... șta? ..." - ce fel de frunze avea țigara?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190037 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 21:02:03 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190036 Vlaver, "... ce fel de frunze avea țigara? ..." - tutun curat, poate și nu curat... mai pe scurt Marlboro Touch Fine ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190038 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-21 21:02:58 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190032 PoppyMoore, "... asta`i bn sau nu pre? :lol: ..." - normal, prosta ei se cunosc :truestory:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190039 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 21:03:02 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189888 Jonothan, "... Marlboro Touch Fine ) ..." - :fie:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190040 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 21:03:40 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190039 Castiell, :thefuck:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190041 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 21:04:33 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190040 Jonothan, cam concinîe ţigările estea , sorry dac cva , imho :look:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190042 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 21:05:02 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190041 Castiell, le fumez de vreun an și ceva, vrode normal :look:

tu de care?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190043 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-21 21:05:17 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190038 D!mka, "... normal, prosta ei se cunosc :truestory: ..." - aa,dar ii bn...cum timpul acolo,inghetati?

#190040 Jonothan, nu te intelege lumea,da? :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190044 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 21:05:43 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190043 PoppyMoore, "... nu te intelege lumea,da? ..." - când e vorba de gusturi, e normal așa :notokay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190045 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 21:05:58 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190042 Jonothan, "... tu de care? ..." - winston x-style blue standart , cîte o dată şi 100st :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190046 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 21:07:11 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190045 Castiell, "... winston x-style blue standart ..." - pe locul trei la mine, după parliament ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190047 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 21:08:06 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189897 Jonothan, "... după parliament )) ..." - de cînd am început a fuma nu mă atrag ţigările astea , xz , prea scumpe , tolc nică :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190048 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-21 21:08:14 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190044 Jonothan, "... când e vorba de gusturi, e normal așa :notokay: ..." - :lol: diselea ca la mn?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190049 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 21:08:42 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190048 PoppyMoore, "... diselea ca la mn? ..." - nea, mai slabe ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190050 by troyan (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-21 21:10:22 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190029 Jonothan, ini inchipui dar ce o sa scrii cind o sa fie nu doar tigari :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 7600 7601 7602 7603 7604 7605 7606 7607 7608 7609 7610 7611 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.