Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7586 7587 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 7600 7601 7602 7603 7604 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#189851 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-20 23:12:48 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Mă duc să privesc și eu sînge: Falling Down :megusta:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189852 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-20 23:23:13 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189849 simgon, "... imbatrinesti:soclose: ..." - n-am mâșcă blea


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189853 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-20 23:25:50 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189852 D!mka, "... n-am mâșcă blea ..." - nishebrod:cerealguy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189854 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-20 23:28:46 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
https://www.facebook.com/djjellin/videos/vb.180859861944378/938250839538606/?type=2&theater талант от бога

:cute:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189855 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-20 23:37:37 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189853 simgon, "... nishebrod:cerealguy: ..." - aga :okay:

nb


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189856 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-20 23:38:24 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189855 D!mka, :bye:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189857 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 09:52:13 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
toți dorm ca harioșii :derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189858 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 10:35:01 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189857 Vlaver, numai tu ai vrut să faci chișâcă, ai fost la wc, ai scris apoi pe topic și te-ai culcat înapoi :fuckthatbitch:

neața


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189859 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-21 11:57:29 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
rebiata, așă vreu șașlâciok :derpsad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189860 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:00:38 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189858 Jonothan, "... ai scris apoi pe topic și te-ai culcat înapoi ..." - nu, mam uitat la Падение Олимпа și am făcut curat

#189859 Alett, "... rebiata, așă vreu șașlâciok ..." - taio pe irunea sunăl pe Sașa el e de la buiucani știe ce trebue să facă mai departe


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189861 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:01:08 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189711 Vlaver, "... irunea ..." - și acolo de mâncat? n-ai ce mânca


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189862 by _Buburuza_ (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:04:19 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189861 Alett, "... și acolo de mâncat? n-ai ce mânca ..." - taie-ți o leașcă :grin:
sau și acolo nimic?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189863 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:04:34 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189861 Alett, "... și acolo de mâncat? n-ai ce mânca ..." - da ce crezi că chiar nare nici o bucată de carne pe dînsa?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189864 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:05:14 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189713 _Buburuza_, "... sau și acolo nimic? ..." - matincă nimic

#189714 Vlaver, "... da ce crezi că chiar nare nici o bucată de carne pe dînsa? ..." - bbbbăi, eu nu mânânc oameni


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189865 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:06:44 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189864 Alett, "... bbbbăi, eu nu mânânc oameni ..." - Dașa, la tine asta e în sînge, eu sunt sigur că strămoși strămoșilor tăi au mîncat oameni. :derpsmile:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189866 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:08:57 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189860 Vlaver, "... Падение Олимпа și am făcut curat ..." - :notbad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189867 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:11:06 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189865 Vlaver, "... Dașa, la tine asta e în sînge, eu sunt sigur că strămoși strămoșilor tăi au mîncat oameni. ..." - și vorghești, băi? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189868 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:11:09 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189866 Jonothan, :likeaboss:

#189867 Alett, "... și vorghești, băi? ..." - că carnea de om e la fel ca carnea de găină :derpsmile:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189869 by DreamCat (Înainte să rănești,simte.) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:13:48 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Hristos a Înviat :derpsmile:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189870 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:14:15 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189869 DreamCat, sânșepi :derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189871 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:15:15 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189869 DreamCat, "... Hristos a Înviat ..." - Da și navei lopată de așa hrenovo lai îngropat? :question:

#189870 Jonothan, "... sânșepi ..." - ai dat drumu auzind de Hristos? :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189872 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:17:25 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189719 Vlaver, "... că carnea de om e la fel ca carnea de găină ..." - da tu doar n-ai gustat-o nișodat, de ce zici așa?

#189720 DreamCat, priveeet


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189873 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 12:18:08 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
bună , ce faceţi? :look:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189874 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:19:04 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189871 Vlaver, "... ai dat drumu auzind de Hristos? ..." - deam nu... doar oul stâng s-o trevojât oleacă și vseo :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189875 by DreamCat (Înainte să rănești,simte.) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:19:29 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189870 Jonothan, m-aş fi mirat dacă nu spuneai ceva :lol:

#189871 Vlaver, nu eu l-am îngropat :derpsmile:

#189723 Alett, Daşa-nyaşa :hug:

#189724 Castiell, salut :3 vreau să mă apuc de făcut curăţrnie. Tu?


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7586 7587 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 7600 7601 7602 7603 7604 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.