Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7583 7584 7585 7586 7587 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 7600 7601 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#189776 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:59:53 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189774 OnlySky, bred, în trolic nu se poate :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189777 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-20 00:00:10 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189775 tiganca, "... da simgonaș vrea ca să aibă țîțî ele ..." - le desenezi cu pixul :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189778 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-20 00:02:52 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189775 tiganca, "... da simgonaș vrea ca să aibă țîțî ele ..." - lasca o sa ma uit la ale tale:trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189779 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-20 00:02:53 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189776 Jonothan, "... bred, în trolic nu se poate ..." - di și nu? :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189780 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-20 00:03:49 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189778 simgon, da și la a mele, deschide vreun site cu porno ș go on :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189781 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-20 00:04:05 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189779 OnlySky, "... di și nu ..." - pentru că nu te poți concentra când e multă lume :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189782 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-20 00:04:14 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189780 tiganca, "... deschide vreun site cu porno ș go on ..." - :derpno: eu la ale tale vreu


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189783 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-20 00:05:29 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189782 simgon, "... eu la ale tale vreu ..." - cere voie de la mama mea, dacă-ți dă voie ap ți le arăt


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189784 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-20 00:06:46 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189781 Jonothan, "... pentru că nu te poți concentra când e multă lume ..." - apu taman ai la ce te uita :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189785 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-20 00:08:05 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189784 OnlySky, voi asta despre masturbat în trolic vorbiți? :herpderp:
pe topicu ista numa parnuhă caroce, mă duc eu :soclose: n-am încă anii


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189786 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-20 00:10:17 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189785 tiganca, "... mă duc eu :soclose: n-am încă anii ..." - :fuckthatbitch: de cînd asta e o problemă? Sau ți se ridică pofta și te temi că nu te vei putea abține? :shifty:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189787 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-20 00:11:36 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189783 tiganca, "... cere voie de la mama mea ..." - ei si-nshepi


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189788 by Sm1L3Y (Odmen) (0 mesaje) at 2015-04-20 00:35:13 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189783 tiganca, "... cere voie de la mama mea, dacă-ți dă voie ap ți le arăt ..." - sper ca de a tale amuia vorbesti :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#189789 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-20 00:35:45 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189788 Sm1L3Y, :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189790 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-20 00:36:02 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189784 OnlySky, "... apu taman ai la ce te uita ..." - la mine de la fetițe mai mari de 40 ani nu se trivojăște :okay:

#189785 tiganca, "... voi asta despre masturbat în trolic vorbiți? ..." - asta-i joacă :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189791 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-20 07:24:47 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
10 ... 7577 7578 7579 7580 7581 7582 7583 7584 7585 7586 7587 7588 7589 7590 7591 7592
:gasp:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#189792 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-20 12:10:12 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189791 D!mka, :derpsad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189793 by EgoYST (User) (0 mesaje) at 2015-04-20 13:15:55 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Salutare băieți :wave: Recomandați-mi vă rog vreun cadou pentru un ciuvak din Germania, ceva simbolic și util, însă care să fie ceva specific poporului și tradițiilor noastre :) Ceva idei, propuneri?? Thx anticipat! :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189794 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-20 13:18:19 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189793 EgoYST,

:trolldad:


Mesaj util ?   Da   3 puncte
#189795 by EgoYST (User) (0 mesaje) at 2015-04-20 13:21:59 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189794 simgon, :rofl:
N-aș vrea să promovez tâmpenia noastră autohtonă, ceva mai frumos... :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189796 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-20 13:23:42 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189793 EgoYST, жин ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189797 by EgoYST (User) (0 mesaje) at 2015-04-20 13:26:23 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189796 sl95g, "... жин ? ..." - asta nici nu se discută... :D
Însă ceea ce găsești la noi e hnea, ceea ce se exportă de la noi la ei, e cu mult mai bun... :) Așa că ei deja au gustat așa ceva)))
Maybe something else :) ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189798 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-20 13:27:32 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189648 EgoYST, "... asta nici nu se discută... ..." - pațanu cred eu dacă-i din germania.. ap treb un jin zaebisi.. + poț să faci ceva o cămașă sau maiou în stil moldovenesc... caută pațanașu cu folks au cîte ceva interesant))
ps. kowton


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189799 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-20 13:31:46 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189795 EgoYST, "... tâmpenia noastră autohtonă ..." - :areyoukiddingme:

ti shto, ne uvajaeshj veteranov?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189800 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-20 13:34:39 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189797 EgoYST, "... Însă ceea ce găsești la noi e hnea, ceea ce se exportă de la noi la ei, e cu mult mai bun... :) Așa că ei deja au gustat așa ceva))) ..." - băăăi, n-ai niș o pulă dreptate xD serios


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7583 7584 7585 7586 7587 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 7600 7601 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.