Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7582 7583 7584 7585 7586 7587 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 7600 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#189751 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:46:21 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189749 OnlySky, :badass:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189752 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:46:36 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189747 Jonothan, "... eu am zis că asta-i tot? :herpderp: ..." - fa tot ce poti :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189753 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:47:20 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189750 tiganca, da da, vrei sa-ti fac cunostinta?:grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189754 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-19 23:47:33 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189747 Jonothan, "... carne în gură ..." - :isee: șî o pus mîine pe ouă din cuibar

#189747 Jonothan, "... și după așa afirmație eu să mai dau mâna cu tine? ..." - eu cu cleștele :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189755 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:47:42 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189752 PoppyMoore, "... fa tot ce poti ..." - eu demult m-am autoconștientizat, așa că ia speț v etom :challenge:

#189754 OnlySky, "... șî o pus mîine pe ouă din cuibar ..." - o pus, pe mai mult, o dată :grin:

#189754 OnlySky, "... eu cu cleștele ..." - tu vrei să nu mai am copii? :derpcry:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189756 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:49:17 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189753 simgon, cu șini cunoștință, cu nioarca așeia ? :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189757 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:50:00 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189756 tiganca, dap si, o sa va fotkaniti impreuna:fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189758 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:50:40 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189757 simgon, ladna, eu o să mă fotkanesc cu ea
da tu închipuieți că îi dai o limbă :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189759 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:51:25 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189758 tiganca, un cior in cur ii dau:fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189760 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-19 23:51:28 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189755 Jonothan, "... tu vrei să nu mai am copii? ..." - :herpderp: cu-i trebuiesc spinagrîjî la casă? :fuckthatbitch:

da tu dacă vrei, problemele tale :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189761 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:52:08 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189759 simgon, ei nu-i mai da un cior în fund, dă-i altceva
blin di și unii oameni zic cior D:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189762 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:52:56 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189760 OnlySky, "... cu-i trebuiesc spinagrîjî la casă? ..." - za takie slava, v moi dvor ubivaiut :derpgop:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189763 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:53:42 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189761 tiganca, n-am eu altceva pentru printesa ceea:fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189764 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-19 23:54:04 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189762 Jonothan, "... za takie slava, v moi dvor ubivaiut ..." - :cerealguy: fiecare cu alegerea sa :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189765 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:54:10 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189763 simgon, bani trebu să ai pt prințesa aceea :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189766 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:54:31 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189764 OnlySky, a ti svoi vibor sdelal? :question:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189767 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:54:35 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189765 tiganca, n-am, eu is nishebrod:okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189768 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-19 23:55:43 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189766 Jonothan, "... a ti svoi vibor sdelal? ..." - da :derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189769 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:55:54 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189767 simgon, n-ai bani pt ea, ap nici secs n-ai
http://torrentsmd.com/forum.php?action=viewtopic&topicid=12231&page=p14473301#14473301 skaa aahahaa


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189770 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:57:00 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189769 tiganca, nu i slava bogu:fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189771 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-19 23:57:10 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189769 tiganca, "... n-ai bani pt ea, ap nici secs n-ai ..." - el are două blezneșchi, nafig luia prințesă cu bani? :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189772 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:57:40 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189771 OnlySky, ooo, taman mi-i interesant, ele au aceiași mărime la țîțî???


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189773 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:57:53 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189768 OnlySky, "... da ..." - cлово пастыря? :grin:

#189771 OnlySky, :derplol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189774 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-19 23:58:58 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189772 tiganca, "... ooo, taman mi-i interesant, ele au aceiași mărime la țîțî??? ..." - acelea nu au țîțî, da în schimb îs gratis și accesibile în orice moment :derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189775 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:59:31 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189774 OnlySky, da simgonaș vrea ca să aibă țîțî ele


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7582 7583 7584 7585 7586 7587 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 7600 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.