Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7578 7579 7580 7581 7582 7583 7584 7585 7586 7587 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#189651 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 21:58:52 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189650 PoppyMoore, "... vanguiesc ..." - vrode Vica se ocupa cu asta :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189652 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:00:01 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189651 Jonothan, "... se ocupa cu asta :herpderp: ..." - eu nu ma ocup cu asta...am uneori "vederi" :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189653 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:14:12 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189652 PoppyMoore, ia-n zi, când a să revină iisus pe pământ? :cute:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189654 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:17:10 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189653 Jonothan, si pi mini ma roade vaprosu ista? :cerealguy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189655 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:18:58 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189654 Furiosul, dap deamu 2015 ani o trecut... hatiko otdâhaet :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189656 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:20:27 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189655 Jonothan, principalu e sa nu ne pierdem sperantza :numb:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189657 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:24:09 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189656 Furiosul, exact... după moarte vom afla adevărul, dacă nu atunci când vom fi vii :mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189658 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:27:12 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189657 Jonothan, :allthethings2: ehhh ,


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189659 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:33:00 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189653 Jonothan, "... ia-n zi, când a să revină iisus pe pământ? :cute: ..." - el este in fiecare din noi,trebuie doar sa credem si sa`i multumim! :soclose:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189660 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:36:45 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189659 PoppyMoore, "... el este in fiecare din noi ..." - asta așa de poșla o sunat :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189661 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:37:46 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189660 Jonothan, "... asta așa de poșla o sunat :grin: ..." - satana ti`o turmentat mintile,pt ca tu nu crezi in existenta lui,multe ti se vor intampla,fiule :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189662 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:38:52 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189661 PoppyMoore, "... satana ti`o turmentat mintile ..." - și ce? el doar îi mujâk de treabă, nu-i așa de tiran ca dumnezeu :derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189663 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:41:05 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189662 Jonothan, "... nu-i așa de tiran ..." - tat ii pan la un timp :P :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189664 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:44:34 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189663 PoppyMoore, :fuckthatbitch: lasă fumatu, Alina


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189665 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:50:40 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189664 Jonothan, "... lasă fumatu, Alina ..." - hai cu mn,dc sa`l las :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189666 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-19 22:52:03 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Vanea, teperi tî veriș v boga? :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189667 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:53:13 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189665 PoppyMoore, horoshii tovar? :megusta:

#189666 OnlySky, s cevo bâ? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189668 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-19 22:54:09 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189667 Jonothan, "... s cevo bâ? ..." - dap eu defapt îs pe scaun, mai la deal :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189669 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:54:41 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189667 Jonothan, "... horoshii tovar? :megusta: ..." - dap :shifty:

#189666 OnlySky, "... Vanea, teperi tî veriș v boga? :rofl: ..." - el si asa credea,numa ca nu stia :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189670 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:57:44 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189668 OnlySky, "... dap eu defapt îs pe scaun, mai la deal ..." - deam stai afară, eu ușa nu mai deschid :fuckthatbitch:

#189669 PoppyMoore, "... numa ca nu stia ..." - da voi știți mai multe despre mine decât eu singur despre mine :gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189671 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-19 22:58:16 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189670 Jonothan, "... deam stai afară, eu ușa nu mai deschid ..." - intru pe fereastră :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189672 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:59:33 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189670 Jonothan, dapcum,Isus ne povesteste :D

#189671 OnlySky, "... intru pe fereastră :lol: ..." - ca martorii :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189673 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 22:59:36 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189671 OnlySky, "... intru pe fereastră ..." - vroiam să zic că sunt gratii, dar tu și așa încapi :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189674 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-19 23:00:25 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189673 Jonothan, "... vroiam să zic că sunt gratii, dar tu și așa încapi :okay: ..." - șî loc încă rămîine :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189675 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:00:33 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189672 PoppyMoore, "... Isus ne povesteste ..." -


#189674 OnlySky, "... șî loc încă rămîine ..." - pahodu ambii încăpem, deodată :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7578 7579 7580 7581 7582 7583 7584 7585 7586 7587 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.