Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7577 7578 7579 7580 7581 7582 7583 7584 7585 7586 7587 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#189626 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 19:17:10 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189625 tiganca, tu si asa poti?:notbad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189627 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 19:18:10 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189626 simgon, nea, zîc ș eu


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189628 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 19:18:54 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189627 tiganca, toje neploho:notbad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189629 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 19:21:07 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189628 simgon, ea este bibi si tinaaaaaaaaaa cu amadeus și sabrinaaaaaaaa


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189630 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 19:21:43 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189629 tiganca, 903


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189631 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 19:23:30 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189630 simgon, da tu ești bătrîn, nu te-i uitat la minimax......
este un multik cu o cățea vorbăreață, Martha :D :D
(cîntă asta ce urmează)
Era un cîine obișnuit făcea (ham ham) dar a mîncat supă alfabet și s-a produs ceva bizaaaaaar, în drum spre burtică literele s-au rătăcit
și acum vorbește
ea vorbește vorbește vorbește vorbește :D :D uhahaha


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189632 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 19:24:03 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189578 simgon, "... ciota ii pre serios el azi ..." - nea, asta la voi glumele tak sebe :derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189633 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 19:24:11 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189631 tiganca, za toboi uje viehali:derp:

#189632 Jonothan, :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189634 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-19 19:24:44 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189631 tiganca, :stoned: narmalina tio tzepanit


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189635 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 19:32:22 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
mă grăiți :stare:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189636 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 19:49:45 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189635 D!mka, :badass:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189637 by System at 2015-04-19 20:04:18 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189631 tiganca, ai mincat prea multe oua de blajini :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189638 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 20:12:10 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189637 symboss, cloșiti


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189639 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-19 20:13:15 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189637 symboss, oua? o baut pre mult de sufletu mortilor


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189640 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 21:07:56 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189553 D!mka, "... băi da Vanea și stă de pe explorer? ..." - de pe chrome. Da și? :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189641 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 21:11:28 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189640 Jonothan, "... Da și? :trolldad: ..." - cred ca tormozeshti cu ceva :derplol:


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#189642 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 21:12:53 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189641 PoppyMoore, da net, vrode :derpsad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189643 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 21:13:44 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189642 Jonothan, "... da net, vrode :derpsad: ..." - eu eu Vanica am presupus,deam ast sa vedem ce spune el :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189644 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 21:14:08 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189643 PoppyMoore, "... sa vedem ..." - da el ce, îi mare specialist? :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189645 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 21:15:16 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189641 PoppyMoore, "... cred ca tormozeshti cu ceva :derplol: ..." - vezi că el niș asta n-a daganit :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189646 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 21:17:38 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189645 D!mka, eu doar am mai zis azi, nu-s așa de prikalist ca voi să înțeleg toate mega-șutcile :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189647 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 21:20:22 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189644 Jonothan, "... da el ce, îi mare specialist? :fuckthatbitch: ..." - in ceea ce spune,precis treb sa fie clar :D

#189645 D!mka, "... vezi că el niș asta n-a daganit :fuckthatbitch: ..." - nu`l obijduiu,el inca ii micut :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189648 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 21:22:36 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189647 PoppyMoore, "... el inca ii micut ..." - :gasp: de unde știi?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189649 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-19 21:33:11 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Draste boyz. ș giorlz


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189650 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 21:51:22 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189648 Jonothan, "... de unde știi? ..." - vanguiesc :rof:

#189649 sl95g, "... Draste boyz. ș giorlz ..." - draste


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7577 7578 7579 7580 7581 7582 7583 7584 7585 7586 7587 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.