Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7571 7572 7573 7574 7575 7576 7577 7578 7579 7580 7581 7582 7583 7584 7585 7586 7587 7588 7589 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#189476 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:45:36 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189474 Jonothan, "... în schimb cu pașaport român ..." - aga, si des te-o ajutat?:lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189477 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:45:41 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189472 simgon, "... nish inainte de somn?:gasp: ..." - asta ii secret :shifty:

#189473 D!mka, nuu :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189478 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:45:59 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189475 D!mka, "... tata se roagă înainte de somn:mercurywin: ..." - :grin:

#189477 PoppyMoore, "... asta ii secret :shifty: ..." - da noua ne plac secretele:isee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189479 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:46:47 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189476 simgon, desigur, pentru ce l-am mai făcut? :areyoukiddingme:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189480 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:48:11 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189476 simgon, "... aga, si des te-o ajutat?:lol: ..." - la Armin omul se duce :notokay:

#189477 PoppyMoore, "... nuu :lol: ..." - ap vezi :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189481 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:48:32 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189480 D!mka, "... la Armin omul se duce ..." - asta el vine la noi :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189482 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:49:46 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189479 Jonothan, "... pentru ce l-am mai făcut? :areyoukiddingme: ..." - da malo li, iaca dima tot are, da lucreaza la moscova:fuckthatbitch:

#189480 D!mka, "... la Armin omul se duce :notokay: ..." - vrode el vine in md:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189483 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:49:58 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189478 simgon, "... da noua ne plac secretele:isee: ..." - ia si maladetz :rofl:

#189480 D!mka, "... ap vezi :D ..." - vad vad...tat din viata :P


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189484 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:50:20 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189482 simgon, "... iaca dima tot are, da lucreaza la moscova ..." - pe mine nu Dima mă cheamă :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189485 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:50:29 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189483 PoppyMoore, davai secretu:megusta:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189486 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:50:34 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189482 simgon, "... da malo li, iaca dima tot are, da lucreaza la moscova:fuckthatbitch: ..." - eu încă n-am :herpderp:

#189482 simgon, "... vrode el vine in md:herpderp: ..." - dap nu vezi că des e la concerte prin România și alte țări


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189487 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:52:10 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189486 D!mka, oricum, oficial esti si tu tradator:derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189488 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:52:26 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189484 Jonothan, "... pe mine nu Dima mă cheamă :fuckthatbitch: ..." - chiar mă bucur)) nu vreu să-mi pozorască numele cineva :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189489 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:52:37 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189486 D!mka, "... și alte țări ..." - care?:question:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189490 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:53:03 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189487 simgon, "... oricum, oficial esti si tu tradator:derpneutral: ..." - tu nu ești? că ai viză în pendosia? :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189491 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:53:09 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189485 simgon, "... davai secretu:megusta: ..." - aga,sheas :derplol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189492 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:53:43 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189488 D!mka, mechitai dalishe :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189493 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:53:57 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189489 simgon, "... care?:question: ..." - da hz)) vezi că a zis că are nevoie))) în Belorusia a fost, dar acolo cu acest albastru te duci :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189494 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:54:12 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189490 D!mka, "... tu nu ești? că ai viză în pendosia? :herpderp: ..." - nu, eu is grajdanin numa a moldovei:notokay:

#189491 PoppyMoore, obidno :derpsad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189495 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:54:59 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189494 simgon, "... obidno :derpsad: ..." - poate poza sa`ti trimat cui ma rog?a? :derphappy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189496 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:55:19 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189493 D!mka, în România când am fost mi-a trebuit. De două ori ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189497 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:56:55 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189495 PoppyMoore, "... poate poza sa`ti trimat cui ma rog?a? :derphappy: ..." - n-ar fi rau:derphappycry:

#189496 Jonothan, unde poti tu sa mergi cu pasaportu roman si eu nu pot?:challenge:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189498 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 16:59:01 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189497 simgon, amus iaca :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189499 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 17:00:00 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189498 PoppyMoore, jdu :derpsmile:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189500 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 17:00:33 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189499 simgon, sa nu spui sau sa nu arati la nime :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7571 7572 7573 7574 7575 7576 7577 7578 7579 7580 7581 7582 7583 7584 7585 7586 7587 7588 7589 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.