Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (5 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7568 7569 7570 7571 7572 7573 7574 7575 7576 7577 7578 7579 7580 7581 7582 7583 7584 7585 7586 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#189401 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:26:30 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189399 Furiosul, pe camaz lucrezi?

#189400 D!mka, "... apropo eu adusesem unu de la cisco de la Moscova, treb să-l pun, el e pentru întreprinderi ..." - router?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189402 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:27:48 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189401 simgon, Daf :likeaboss:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189403 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:28:11 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189402 Furiosul, si ii greu?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189404 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:29:08 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189403 simgon, :derp: este oliaca ,


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189405 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:29:20 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189401 simgon, "... router? ..." - acces point


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189406 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:30:34 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189404 Furiosul, de ce?:derp:

#189405 D!mka, iaca cind o sa ti-l pui ap sa ma chemi sa-l testez:mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189407 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:31:55 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189406 simgon, "... iaca cind o sa ti-l pui ap sa ma chemi sa-l testez:mercurywin: ..." - îl poți configura? :herpderp: el e la Chișinău, poți să-l testezi


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189408 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:32:37 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189407 D!mka, eu am in vedere la tine la tara sa vedem cum lucreaza:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189409 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:32:53 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189406 simgon, "... iaca cind o sa ti-l pui ap sa ma chemi sa-l testez:mercurywin: ..." - până vin)) configurează-l))) și ne ducem să-l testăm, îl arunc în pod și va fi peste tot wi fi


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189410 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:33:27 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189409 D!mka, "... îl arunc în pod și va fi peste tot wi fi ..." - :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189411 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:33:42 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189408 simgon, "... eu am in vedere la tine la tara sa vedem cum lucreaza:herpderp: ..." - eu am înțeles :D

azi m-am întâlnit cu soacră-ta :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189412 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:34:09 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189411 D!mka, "... azi m-am întâlnit cu soacră-ta :grin: ..." - da si ea-i la moscova?:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189413 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:34:14 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189406 simgon, la noi is prosti c nu repecta regulile de circulatie, da aestia is mai prosti c li respecta prea tare :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189414 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:34:30 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189413 Furiosul, :aaaeee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189415 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:35:44 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189412 simgon, "... da si ea-i la moscova?:herpderp: ..." - da Simion, e la Moscova :D Veronica ceva i-a îngîiat de tine)) că mol la badea starpeori au înțeles că tipa sunteți împreună))

#189413 Furiosul, "... la noi is prosti c nu repecta regulile de circulatie ..." - crede-mă că la noi le respectă încă :) să vezi ce se face pe la Moscova :jackie:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189416 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:37:05 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189415 D!mka, bl*aaa:rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189417 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:38:10 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
eu la păpat :nyam2:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189418 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:38:47 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189417 D!mka, pofta buna:bye:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189419 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:39:31 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189415 D!mka, :fuckthatbitch: plavali, znaem


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189420 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:49:07 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189357 Alett, fată dragă, la biserică du-te... coșmaruri să nu mai visezi :numb:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189421 by Sm1L3Y (Odmen) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:51:23 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189420 Jonothan, la mine invers so palucit dupa si am fost la biserica, joia trecuta la saharna :numb:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189422 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:53:01 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189421 Sm1L3Y, "... joia trecuta la saharna ..." - scrii de la costiujăni? :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#189423 by Sm1L3Y (Odmen) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:54:29 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189422 Jonothan, eu serios iti spun, acolo preotu hz si fase cu oameni ca aseia insepeu sa strije sa zghere.... la care mai ieseu spuma de la gura ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189424 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:55:17 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189423 Sm1L3Y, Colambia Pictures pretztavliaet :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189425 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:55:20 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189423 Sm1L3Y, "... la care mai ieseu spuma de la gura )) ..." - asta ca sa se spele pe maini:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7568 7569 7570 7571 7572 7573 7574 7575 7576 7577 7578 7579 7580 7581 7582 7583 7584 7585 7586 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.