Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7567 7568 7569 7570 7571 7572 7573 7574 7575 7576 7577 7578 7579 7580 7581 7582 7583 7584 7585 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#189376 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:08:57 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189375 Furiosul, :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189377 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:09:21 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189346 Vlaver, "... că nu am încredere că veți prăși ..." - dap treb el să prașască, nu eu :herpderp:

#189349 Jonothan, "... Roles: [ "user" ] ..." - da încă nu-s cnopși multe :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189378 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:10:18 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189223 simgon, "... si cum? ..." - caroce, te duși la nr 1 ș cumperi costiț de porc. vii acasă...le pui la fiert numa cu sare. ș-o șeapă..întreagă. tem vremenem, tai morcov, ceapă, chipăruș ș pui tăt asta la prăjât. șap adauji la carnea fiartă. mai arunci vreo 2 cartofi ș curechi. ș la urmă borș ș mărar sărat. vot


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189379 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:10:50 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189378 Alett, da pina amu si nu stiai cum se face borshu?:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189380 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:11:06 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189376 simgon, kak dela mujicu? :derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189381 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:11:22 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189230 simgon, știam, da nu făcusem cu carne de porc


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189382 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:12:22 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189379 simgon, v tocicu))):lol:

#189378 Alett, cum spune tata))) Cam leșinat borș :D

neața


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189383 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:12:32 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189380 Furiosul, da tak, po tihoniku:derp:

#189381 Alett, "... da nu făcusem cu carne de porc ..." - pentru mine de gaina sa faci


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189384 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:13:09 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189383 simgon, "... pentru mine de gaina sa faci ..." - :gasp: da și nu-ți place carnea de porc?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189385 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:13:33 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189233 D!mka, "... Cam leșinat borș ..." - normal borș :D eu am mâncat ș nicio tac

#189234 simgon, "... pentru mine de gaina sa faci ..." - carne de găină cu curechi nu prea se combină


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189386 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:14:27 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189383 simgon, blea eu am ramas in urma cu fluditu aisia :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189387 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:14:31 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189384 D!mka, "... da și nu-ți place carnea de porc? ..." - imi place, da nu-mi place cind se nimereste slanina prin borsh:bad:

#189385 Alett, "... carne de găină cu curechi nu prea se combină ..." - ei da, se combina, eshio kak

#189386 Furiosul, shtrafnik:cerealguy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189388 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:15:27 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189385 Alett, "... eu am mâncat ș nicio tac ..." - în borș treb să stea lingura în picioare :mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189389 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:15:59 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189387 simgon, :fuckthatbitch: nu am atita timp


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189390 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:16:02 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189388 D!mka, "... în borș treb să stea lingura în picioare ..." - :grin:

#189389 Furiosul, lucru merge?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189391 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:16:14 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189387 simgon, "... da nu-mi place cind se nimereste slanina prin borsh:bad: ..." - nici eu nu-s amator de slănină fiartă)) eu o dau la o parte, la țară la câine deodată :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189392 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:16:31 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189238 simgon, "... da nu-mi place cind se nimereste slanina prin borsh ..." - dap eu nu pun acolo slănină, c nu-mi place nici mie. cista numa macră

#189239 D!mka, "... în borș treb să stea lingura în picioare ..." - depinde cât curechi, morcov șamd tai :D




Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189393 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:16:55 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189390 simgon, "... :grin: ..." - :herpderp: iavno nu la cee ce te-ai gândit :D

#189392 Alett, "... depinde cât curechi, morcov șamd tai :D ..." - acolo treb și sfecluță)) fasole :nyam2: dar evident că 60% treb carne :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189394 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:17:51 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189393 D!mka, "... iavno nu la cee ce te-ai gândit :D ..." - nu mai este, eu am inteles ca tre sa fie tipa des, da mie-mi place cu mai multa zeama:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189395 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:19:03 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189390 simgon, merge nna :notokay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189396 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:19:43 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189393 D!mka, "... acolo treb și sfecluță)) fasole ..." - ladna fasole înc mai merge. da sfeclă eu nuuu puuun. asta deamu-i alt tip de borș)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189397 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:19:51 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189394 simgon, "... nu mai este, eu am inteles ca tre sa fie tipa des, da mie-mi place cu mai multa zeama:D ..." - dap și o atminit bazaru?:herpderp: spui că mai rar și ți se face :D

eu mamei îi spun că numai carne)) și se face :mercurywin:

xtati, azi m-a întrebat dacă tu vorbești :herpderp: și pe urmă takaya)) aaa, dap băiatul a zis mulțumesc :grin:

#189396 Alett, "... ladna fasole înc mai merge. da sfeclă eu nuuu puuun. asta deamu-i alt tip de borș) ..." - da tu ai crezut că e un fel de borș? :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189398 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:21:44 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189395 Furiosul, zarplata ai primit?:notokay:

#189397 D!mka, "... xtati, azi m-a întrebat dacă tu vorbești :herpderp: și pe urmă takaya)) aaa, dap băiatul a zis mulțumesc :grin: ..." - :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189399 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:24:17 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189398 simgon, inca nu sa incheet luna :notokay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189400 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 14:25:40 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189398 simgon, i-am zis că wi fi-ul slab și de aia nu vorbea :sarcastic:

apropo eu adusesem unu de la cisco de la Moscova, treb să-l pun, el e pentru întreprinderi, acuș îl caut și-ți arăt :)

așa ceva


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7567 7568 7569 7570 7571 7572 7573 7574 7575 7576 7577 7578 7579 7580 7581 7582 7583 7584 7585 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.