Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7563 7564 7565 7566 7567 7568 7569 7570 7571 7572 7573 7574 7575 7576 7577 7578 7579 7580 7581 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#189276 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 00:00:35 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189275 CoffeePeople, "... cu gishiu :D ..." - cu si? :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189277 by CoffeePeopleParticipant la concursul Poetry Contest (- All monsters are Human -) (0 mesaje) at 2015-04-19 00:05:29 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189276 PoppyMoore, cu ghisiu :D pleotka :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189278 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 00:18:42 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189277 CoffeePeople, "... pleotka :D ..." - aaa,nuuu...am rupt o vargutza verde si o ud dac ceva :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189279 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-19 00:29:10 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189268 PoppyMoore, "... sunt stapana lui ..." - preanic Îți ei nasul la purtare


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189280 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 00:32:48 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189279 Vlaver, "... Îți ei nasul la purtare ..." - :grin:


asta inca ii putin,la cat meriti tu!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189281 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:04:34 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Rabiata, di și te-apucă belca când stai singur în casă?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189282 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:13:35 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189281 Alett, "... Rabiata, di și te-apucă belca când stai singur în casă? ..." - niprablema, unde traiesti? taman treb sa ies de la emenina

#189281 Alett,


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189283 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:14:07 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189133 sl95g, :D la buiucani. da și, gata acolo tăt?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189284 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:15:05 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189134 Alett, "... la buiucani. da și, gata acolo tăt? ..." - mort in papura


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189285 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:16:09 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189135 sl95g, :D m-am dus eu...bardac la casă. ș cât mai staț acolo?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189286 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:18:56 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189136 Alett, "... m-am dus eu...bardac la casă. ș cât mai staț acolo? ..." - dap gata am ramas eu numa... eu inchei totul


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189287 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:19:35 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189137 sl95g, "... dap gata am ramas eu numa... eu inchei totul ..." - cum băi numa tu? da unde-s restu?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189288 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:24:28 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189138 Alett, "... cum băi numa tu? da unde-s restu? ..." - nai cu sine.. so-mbatat sh o valit-o


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189289 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:25:10 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189139 sl95g, "... nai cu sine.. so-mbatat sh o valit-o ..." - slabași :D :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189290 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:25:43 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189140 Alett, "... slabași ..." - pe4ali


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189291 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:26:31 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189141 sl95g, și pot s zic? nică :D Iaz doarme cu capu-n străchini? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189292 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:27:19 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189142 Alett, "... Iaz doarme cu capu-n străchini? ..." - net imbla pin casa.. fashe curat xD i-an\m propus o mina de ajutor da n-o vrut


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189293 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:28:33 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189143 sl95g, saraca...iaka așă, treb s strângă în urma la tăț chișânăuienii :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189294 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:29:11 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189144 Alett, "... chișânăuienii ..." - stopudof .. trustory


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189295 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:29:11 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
u kavota budet sex


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189296 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:32:08 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189145 sl95g, "... stopudof .. trustory ..." - tortik ți-a dat? :3


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189297 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:37:07 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189147 Alett, daaa ... kstate psdos tort

#189146 D!mka, "... u kavota budet sex ..." - felicitari


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189298 by Alett (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:38:01 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189148 sl95g, "... daaa ... kstate psdos tort ..." - ăăăh...lasc pirojnica me tot era bună :3


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189299 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:38:08 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189297 sl95g, "... felicitari ..." - eu de tine ziceam :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189300 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-19 01:40:58 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189298 Alett, "... ăăăh...lasc pirojnica me tot era bună :3 ..." - iaka. asheia cu jin ... zbs

#189299 D!mka, "... eu de tine ziceam ..." - aa, eu nuu.. eu am prietena (am cu shine)

cucu la alta duplo nu se baga



Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7563 7564 7565 7566 7567 7568 7569 7570 7571 7572 7573 7574 7575 7576 7577 7578 7579 7580 7581 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.