Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2026-06-16 06:47:50 (6 zile în urmă) - [Link]
#259897 LAimo, "... balabolism ..." - de sigur nu o face pentru gratis.

#259897 LAimo, "... recomended boratura lui pe yt ..." - pe yt? Prima data aud. La mine apar numai pe Facebook, acela cu beciul circular, spălătoria ceea de mașini și cei mai hârti agenti imobiliari)

#259898 PlacinteCuBranza, "... ruda cu mine ..." - condoleanțe. Eu tot am o rudă ( nu numai una), care fapaeste la Șoșoacă, Georgescu și Costiuc




Mesaj util ?   Da   2 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 2475 2476 2477 2478 2479 2480 2481 2482 2483 2484 2485 2486 2487 2488 2489 2490 2491 2492 2493 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#62076 by LilCool (RMA) (0 mesaje) at 2013-03-26 13:56:17 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:computerstare: nacaneţta!  :sweetjesusface:















m-am pus la comp :trolldad: 



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62077 by BraveBoyParticipant la concursul Fotografi AmatoriDesigner (*ᴀɴʏᴛɪᴍᴇ ɪs ʜᴏᴜsᴇ ᴛɪᴍᴇ) (0 mesaje) at 2013-03-26 14:03:25 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:yoji:
:banana2:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62078 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2013-03-26 14:49:35 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62075 Schmitzun, "... de ce nu iei atitudine ? ..." - personal nimeni nu mi-a cerut nimic (asta fără cazul de la examenele de licenţă unde iniţiativa a fost a grupei). Dar am cunoscuţi care au probleme cu examenele. Cel mai important e că nu cer direct şi nici nu le poţi da direct. E nevoie de un intermediar care să facă legătura între cei doi.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62079 by Schmitzun (Epic Politics Man) (0 mesaje) at 2013-03-26 14:54:02 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62078 Jonothan, Btw, facând studiile la facultatea de marketing, îmi este necesar să primesc și feedback despre materialul care l-am trimis.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62080 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2013-03-26 15:06:25 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62079 Schmitzun, nu am înţeles aluzia ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62081 by Schmitzun (Epic Politics Man) (0 mesaje) at 2013-03-26 15:08:32 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62080 Jonothan, I demand FeedBack! Nu văd posibilitatea unei parafrazări mai directe. :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62082 by Hary_AgentDisabled (Uploader) (0 mesaje) at 2013-03-26 15:15:00 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Salut... :fist:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62083 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2013-03-26 15:22:37 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62081 Schmitzun, în PM.

p.s. Sunt persoane care învaţă, acelea care nu dau bani ca să se ridice de la 8 în sus. Dar sunt şi acei care nu învaţă, care absentează din multiple motive (boală, serviciu, prieteni, probleme). La sfârşitul anului, aceştea se trezesc cu 6 restanţe din 6. Unica soluţie este să mistuie materialul, să dea ambele testări în decursul unei săptămâni pentru a primi o notă de trecere. Aceasta fiind varianta oficială propusă de sistemul de învăţământ. Cea neoficială constă în a oferi mită. Am scris în PM câteva detalii. Ajungem acum şi la aceaia că insitituţia de învăţământ, prin faptele sale te impune să dai mită. Careva erori tehnice, sau schimbarea numărului necesar de credite, fiind mai multe decât trebuie, respectiv apărând pe lista de i exmatriculare etc. Aici deja e bubă mare şi necesită intervenţia organelor competente. Dar mai apar şi alte metode prin care se cer banii. Este cea mai periculoasă fiind cea mai directă, atunci când vine profesorul în grupă şi spune, cine doreşte să fie admis la restanţă, trebuie să plătească 50 de euro, nota finală fiind 5. Vrei acceptă, nu vrei, învaţă temele la care ai absentat, şi vină la catedră, stai în rând şi primeşte întrebări cu carul pentru a fi admis.

Editat de către Jonothan la 2013-03-26 15:31:45




Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62084 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2013-03-26 15:31:19 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62037 VickNet, "... așă ș tio ascultat) ..." - tu pentru ce ești?

noroc :wave:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62085 by BraveBoyParticipant la concursul Fotografi AmatoriDesigner (*ᴀɴʏᴛɪᴍᴇ ɪs ʜᴏᴜsᴇ ᴛɪᴍᴇ) (0 mesaje) at 2013-03-26 15:40:39 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62084 KingAlex, norok )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62086 by TVUnique (777) (0 mesaje) at 2013-03-26 16:22:56 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
noroc


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62087 by NoizeR (ыыыыыыыыыыыы) (0 mesaje) at 2013-03-26 17:20:57 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62084 KingAlex, yo nigga xd

#62086 TVUnique, :bye:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62088 by V!ckNetParticipant la concursul Fotografi AmatoriDesignerParticipant la concursul Counter-Strike Masters Tournament () (2 mesaje) at 2013-03-26 17:21:30 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62084 KingAlex, "... tu pentru ce ești? ..." - :-/


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62089 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2013-03-26 17:25:59 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62088 VickNet, tu de asta ai Moderator pe temele tale, ca să închizi când se începe flood-ul, dar nu să apari după ce a închis vreun moder
fără supărări, dar dacă nu ai timp pentru asta noi nu sântem vinoveți :wink:

#62087 NoizeR, ce faci?

------------------------------------------------------------------------------

#62090 VickNet, la alt răspuns nici nu m-am așteptat

Editat de către K!ng la 2013-03-26 17:34:28




Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62090 by V!ckNetParticipant la concursul Fotografi AmatoriDesignerParticipant la concursul Counter-Strike Masters Tournament () (2 mesaje) at 2013-03-26 17:29:22 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62089 KingAlex, :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62091 by NoizeR (ыыыыыыыыыыыы) (0 mesaje) at 2013-03-26 17:33:44 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62089 KingAlex, "... ce faci? ..." - da nik asa tu?)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62092 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2013-03-26 17:34:47 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62091 NoizeR, lecții și ascult puțină muzică


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62093 by NoizeR (ыыыыыыыыыыыы) (0 mesaje) at 2013-03-26 17:41:12 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62092 KingAlex, și muzon?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62094 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2013-03-26 17:42:08 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62093 NoizeR, "... și muzon? ..." - am ajuns la 3 Sud Est :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62095 by BraveBoyParticipant la concursul Fotografi AmatoriDesigner (*ᴀɴʏᴛɪᴍᴇ ɪs ʜᴏᴜsᴇ ᴛɪᴍᴇ) (0 mesaje) at 2013-03-26 17:43:02 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62093 NoizeR, "... muzon ..." - Eu și Iarna sunt pe Val  :banana2:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62096 by likusca Drivers Club (Power User) (0 mesaje) at 2013-03-26 17:43:51 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
patanii ! Norok, ce facets ?
aseara miam activat windowsu ihaa! ultima data mi sa stins de la lumina si cind lam pornit error si nu ii puteam face nimic nici restabilire nimic miam pus Windows 8 Pro EN x64 mi lam activat si merge ca ceasu Enterprise nu imi lucra asa bine


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62097 by NoizeR (ыыыыыыыыыыыы) (0 mesaje) at 2013-03-26 17:44:51 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
http://www.youtube.com/watch?v=4NN9FwVq1XA așa șeva xd


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62098 by BraveBoyParticipant la concursul Fotografi AmatoriDesigner (*ᴀɴʏᴛɪᴍᴇ ɪs ʜᴏᴜsᴇ ᴛɪᴍᴇ) (0 mesaje) at 2013-03-26 17:45:14 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62054 likusca, "... ce facets ?  ..." - lecții fașim adica :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62099 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2013-03-26 17:45:14 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62097 NoizeR, :mml:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62100 by likusca Drivers Club (Power User) (0 mesaje) at 2013-03-26 17:45:34 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62095 BraveBoy, :cute:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 2475 2476 2477 2478 2479 2480 2481 2482 2483 2484 2485 2486 2487 2488 2489 2490 2491 2492 2493 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.