Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (2 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7745 7746 7747 7748 7749 7750 7751 7752 7753 7754 7755 7756 7757 7758 7759 7760 7761 7762 7763 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#193826 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:21:51 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193822 simgon, "... , te raslaghesti? ..." - az nu :okay: deam gata pina vin la chisinau


#193822 simgon, "... aga sheas, la noi ploua acum ..." - pfff padumaesh :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193827 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:23:11 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193825 Castiell, zakruteste un pachetel de ceai :grin:

#193826 kazlov, "... deam gata pina vin la chisinau ..." - da cind vii? :question:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193828 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:24:34 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193827 simgon, saptamina viitoare . vez s vii s ma intilnesti cu piine si sare :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193829 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:25:11 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193828 kazlov, cu un buchet de flori o sa vin :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193830 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:26:52 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193829 simgon, ne-am inteles :mercurywin:

vez s nu uiti sa faci un asorti :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193831 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-05-03 02:27:09 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193827 simgon, "... zakruteste un pachetel de ceai :grin: ..." - nu nah , am trecut de copchilărie deam :D :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193832 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:28:34 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193830 kazlov, "... vez s nu uiti sa faci un asorti :lol: ..." - din ce fel de flori?:question:

#193831 Castiell, "... am trecut de copchilărie deam ..." - da eu as vrea sa-mi amintesc de copilarie, da s-o terminat ceaiul:soclose:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193833 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:29:33 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193832 simgon, "... - din ce fel de flori? ..." - deaselea care se pun in vazon :stoned:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193834 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-05-03 02:30:02 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193832 simgon, "... da eu as vrea sa-mi amintesc de copilarie, da s-o terminat ceaiul:soclose: ..." - pecialika , jîzni boli :foreveralone:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193835 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:30:55 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193833 kazlov, la noi nu se vinde asa ceva, numai artificiale:okay:

#193834 Castiell, "... jîzni boli ..." - vica, eto ti?:gasp:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#193836 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-05-03 02:31:55 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193835 simgon, "... vica, eto ti?:gasp: ..." - vu iz dis? :look:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193837 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:32:34 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193835 simgon, "... a noi nu se vinde asa ceva, numai artificiale ..." - atunci dale cu parfum sa puta ca acelea naturale
ma duk caroce s maninc raci si in 10 mins vin :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193838 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:33:36 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193836 Castiell, http://www.torrentsmd.com/userdetails.php?id=705096 :herpderp:

#193837 kazlov, "... s maninc raci ..." - :ragemega:
pofta buna


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193839 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-05-03 02:34:20 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193838 simgon, dc ai sps aşa? :D:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193840 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:36:54 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193839 Castiell, jyzni boli
jizni boli
:fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193841 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-05-03 02:38:03 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193840 simgon, :pokerface2: :gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193842 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:39:03 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193841 Castiell, vot tak vot :derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193843 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-05-03 02:40:18 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193842 simgon, "... vot tak vot :derp: ..." - sovpodenie :question:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193844 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:40:59 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193843 Castiell,



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193845 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-05-03 02:42:16 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193844 simgon, :sarcastic:

spneţi vreun serial :question: ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193846 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:42:56 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193845 Castiell, "... spneţi vreun serial ..." - de care?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193847 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-05-03 02:43:53 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193846 simgon, "... de care? ..." - interesant să fie şi intrigant


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193848 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:44:55 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193847 Castiell, supernatural:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193849 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-05-03 02:45:28 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193699 simgon, "... supernatural ..." - primul serial care am început să'l privesc :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#193850 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-05-03 02:46:05 (581 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#193849 Castiell, game of thrones:question:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7745 7746 7747 7748 7749 7750 7751 7752 7753 7754 7755 7756 7757 7758 7759 7760 7761 7762 7763 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.