Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (3 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7681 7682 7683 7684 7685 7686 7687 7688 7689 7690 7691 7692 7693 7694 7695 7696 7697 7698 7699 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#192226 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:06:45 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192225 PoppyMoore, :derpno:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192227 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:07:30 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192226 simgon, :girlcry: ne druzia mi bolishe!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192228 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:10:28 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192227 PoppyMoore, mi perestali biti imi kogda ti otkazalasi prigotoviti mne pelimenei :cerealguy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192229 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:13:19 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192228 simgon, "... mi perestali biti imi kogda ti otkazalasi prigotoviti mne pelimenei :cerealguy: ..." - dap tu je nu ne`i spus si am eu in schimb :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192230 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:14:29 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192229 PoppyMoore, dap prietenii se ajute reciproc fara a astepta ceva in schimb:cerealguy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192231 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:21:26 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192230 simgon, "... dap prietenii se ajute reciproc fara a astepta ceva in schimb:cerealguy: ..." - iaca...si baieti alintati in ziua de azi :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192232 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:23:48 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192231 PoppyMoore, iaca....si fete materialiste in ziua de azi:derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192233 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:25:01 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192232 simgon, "... si fete materialiste in ziua de azi:derpneutral: ..." - da poate sufletiste :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192234 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:27:27 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192233 PoppyMoore, "... da poate sufletiste :grin: ..." - asta eu stiu, materialiste-sufletiste:isee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192235 by Misty (vocal trance <3) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:28:09 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192234 simgon, "... materialiste-sufletiste ..." - giniste


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192236 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:29:54 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192235 Misty, si?:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192237 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:30:04 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192234 simgon, "... asta eu stiu, materialiste-sufletiste:isee: ..." - ap iaca :D

#192235 Misty, cf few? :hug:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192238 by Misty (vocal trance <3) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:31:38 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192237 PoppyMoore, "... cf few? ..." - ma uit la par rosu :derphappycry:
tu?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192239 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:32:17 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192237 PoppyMoore, da "sufletu" oricum nu ma face sa uit de partea materiala:derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192240 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:32:49 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192094 simgon, "... :trolldad: ..." - eu îți știu leacul:fuckthatbitch:

#192095 Jonothan, "... fix așa când am venit azi noapte acasă :D ..." - eu n-am fost pe aici:badass:

7684 7685 7686 7687 7688 7689 7690 da ioklmn


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192241 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:35:35 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192240 D!mka, "... eu îți știu leacul:fuckthatbitch: ..." - ie sama, eu te raportez:derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192242 by YukioDisabled (keep silence) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:54:19 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192223 PoppyMoore, "... chitz chitz ..." - miai adus aminte de cazul cu un spital din chisinau pahodu unde guzgălăii mîncau din farfuriile la pacienți


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192243 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:55:39 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192241 simgon, "... ie sama, eu te raportez:derpneutral: ..." - cui :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192244 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 20:56:33 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192243 D!mka, pe topicu cu incalcari:derpneutral:
dimon, prin care proga mai bine de facut flashka bootabila cu windows 7?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192245 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-27 21:19:13 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192244 simgon, "... dimon, prin care proga mai bine de facut flashka bootabila cu windows 7? ..." - eu fac prin ultraiso, dar înainte făceam cu navicorp

#192244 simgon, "... pe topicu cu incalcari:derpneutral: ..." - eu deja tremur)))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192246 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-27 21:20:11 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192238 Misty, "... ma uit la par rosu :derphappycry: ..." - te uiti la fotca mea? :D

#192239 simgon, "... de partea materiala:derpneutral: ..." - de unde ai luat tu asta? :derpwhy:

#192242 Yukio, "... unde guzgălăii mîncau din farfuriile la pacienți ..." - :blink: beeee


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192247 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 21:22:43 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192245 D!mka, deamu gata, am inscris prin ultraiso

#192246 PoppyMoore, "... de unde ai luat tu asta? ..." - din ce ai scris:derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192248 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-27 21:24:12 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192247 simgon, "... deamu gata, am inscris prin ultraiso ..." - ai maladța))) tu când ai ceva urgent, ai alte contcte unde ț-aș răspunde deodată))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192249 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-27 21:24:51 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192247 simgon, "... din ce ai scris:derpneutral: ..." - da si eu am cerut bani,casa,masina,averi?:blink:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#192250 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-27 21:27:00 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#192248 D!mka, Dima, cum ție prietena care ți-am găsit-o? :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7681 7682 7683 7684 7685 7686 7687 7688 7689 7690 7691 7692 7693 7694 7695 7696 7697 7698 7699 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.