Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (3 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7669 7670 7671 7672 7673 7674 7675 7676 7677 7678 7679 7680 7681 7682 7683 7684 7685 7686 7687 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#191926 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:08:07 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191923 Jonothan, de cocos


#191924 kazlov, :badass: сорян не в обиду сказонно


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191927 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:09:07 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191926 Furiosul, "... de cocos ..." - kstati, acolo la voi sint palmieri?:question:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191928 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:10:03 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191926 Furiosul, "... de cocos ..." - tot așa păroase sau goale înăuntru? :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191929 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:10:07 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191927 simgon, sint , da nuci nu am vast)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191930 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:10:26 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191926 Furiosul, "... сорян не в обиду сказонно ..." - tat normal :D

#191927 simgon, "... - kstati, acolo la voi sint palmieri? ..." - da unde traieste el?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191931 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:10:31 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191929 Furiosul, "... sint , da nuci nu am vast) ..." - ugadaite unde-s nucile :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191932 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:10:59 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191929 Furiosul, "... da nuci nu am vast) ..." - veveritele acolo tre sa fie gigantice:numb:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191933 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:11:20 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191928 Jonothan, :fuckthatbitch: nu ele kagbi nus goale , dac nu ai mincat sociustvuiu acolo este lapte :megustamucho:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191934 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:11:23 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191930 kazlov, "... da unde traieste el? ..." - dap vicisleste-l dupa IP:derpgop:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191935 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:12:32 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191933 Furiosul, "... dac nu ai mincat sociustvuiu acolo este lapte ..." - am mâncat, da erau goale :herpderp:

#191932 simgon, "... veveritele acolo tre sa fie gigantice ..." - pahod eu știu de ce Denis s-o dus anume acolo :derplol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191936 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:13:32 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191934 simgon, "... - dap vicisleste-l dupa IP ..." - amus il rog pe Jonothan :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191937 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:13:33 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191935 Jonothan, tio naibit :grin:

#191934 simgon, Senia , mne kapetz :gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191938 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:13:40 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191935 Jonothan, "... am mâncat, da erau goale ..." - pahodu o dat drumu inainte de asta:grin:

#191936 kazlov, "... amus il rog pe Jonothan :D ..." - el ii evreu, amus o sa-ti ceara plata:fuckthatbitch:

#191937 Furiosul, "... Senia , mne kapetz :gasp: ..." - zavodeste kamazu:gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191939 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:15:13 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191936 kazlov, nafig treb s te roji la dinsu, gasasti un iasik di koniac si eu singur iti spun :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191940 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:15:14 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191937 Furiosul, "... tio naibit ..." - plea, era desfăcut deam :D

#191936 kazlov, "... amus il rog pe Jonothan ..." - eu nu programist de acela-s :derpsmile:

#191938 simgon, "... pahodu o dat drumu inainte de asta ..." - sau prosta cineva le-o spart și o băut socu înainte de a veni eu acasă :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191941 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:15:49 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191940 Jonothan, "... sau prosta cineva le-o spart și o băut socu înainte de a veni eu acasă :herpderp: ..." - ne, cineva o nadracit palmieru:soclose:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191942 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:17:03 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191941 simgon, "... cineva o nadracit palmieru ..." - cred că știu cine :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191943 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:17:30 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191940 Jonothan, Vania , tzie pahodu tzio nimerit unu halastoi :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191944 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:18:03 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191942 Jonothan, "... cred că știu cine :sarcastic: ..." - cine?:question:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191945 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:18:33 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191943 Furiosul, vot suki :okay:

#191944 simgon, cel care le are între picioare :isee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191946 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:18:33 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191943 Furiosul, āmmm in California esti? :look:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191947 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:19:44 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191945 Jonothan, "... cel care le are între picioare :isee: ..." - cine ar fi oare?:raptor:

#191946 kazlov, "... in California esti? :look: ..." - ne, florida, miami beach:grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191948 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:19:48 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191946 kazlov, :look: neee


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191949 by Bandicoot (Champions) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:21:44 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191948 Furiosul, da unde ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191950 by Furiosul (Castle of Glass) (0 mesaje) at 2015-04-27 03:22:15 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191949 kazlov, a pintru si tie :cerealguy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7669 7670 7671 7672 7673 7674 7675 7676 7677 7678 7679 7680 7681 7682 7683 7684 7685 7686 7687 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.